Jump to content
php.lv forumi

Man vajadzīga jūsu palīdzība!!!


keissfootball

Recommended Posts

ieliec tabula :) Gar malu navigaciju utt un pa vidu tavi rezultati... panem dreamwerve un uztaisi tur tabulu saliec savu php un navigaciju.. banneris 1 tabula, gar manalam 2 un 3 apaksa 4 un pa vidu 5 :D

Edited by Zoom
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ieliec tabula :) Gar malu navigaciju utt un pa vidu tavi rezultati... panem dreamwerve un uztaisi tur tabulu saliec savu php un navigaciju..

23128[/snapback]

 

TNX beidzot kāds man izskaidroja kas te bija jādara, paldies zoom, es tev esmu parādā, kad iemācīšos php, tev arī mēģināšu palīdzēt arī!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

ev tauta.! vai jau nešauj pār strīpu šis cilvēks ?

 

*A kāpēc, ja es ielieku to index faila kodu (galvenais fails ar attēliem un pogām) tajā php rezultātu failā, tad man rezultāti nerādās, tikai tas html fails???*

 

nesapratu !

Edited by Zoom
Link to comment
Share on other sites

Es katrreiz ieejot php.lv un redzot, ka ir jauns paziņojums, domāju nu beidzot man kāds palīdzējis, un beidzot es sākšu nopietni mācīties php, bet, kad es atveru to paziņojumu, tad redzu, ka atkal man kāds velta kaut kādus pārmetumus, par manām nezināšanām. NU NEZINU ES TO PHP, IZŅEMOT ELSE UN IF (TO KO MĒS MĀCĪJĀMIES STUNDĀ)!!! PROTAMS, KA ES MĀCOS, BET NE JAU PA NEDĒĻU VISU!!! BET VAI TIEŠĀM NEVIENS NEVARĒTU MAN PALĪDZĒT??? Es taču jautāju ne tāpēc, ka negribu ar šo kodu strādāt, bet tāpēc, ka 1) no php es pagaidām maz ko saprotu, 2) kods vajadīgs pēc nedēļas, MAN JAU PAŠAM BŪTU INTERESANTI PROVĒT DAŽĀDUS KODU VARIANTUS, BET LAIKA MAN NAV DAUDZ!!! CERAMS, KA IEJŪTISIETIES MANĀ LOMĀ UN PALĪDZĒSIET MAN, ES BŪTU ĻOTI PATEICĪGS!!!

Edited by keissfootball
Link to comment
Share on other sites

Es katrreiz ieejot php.lv un redzot, ka ir jauns paziņojums, domāju nu beidzot man kāds palīdzējis, un beidzot es sākšu nopietni mācīties php, bet, kad es atveru to paziņojumu, tad redzu, ka atkal man kāds velta kaut kādus pārmetumus, par manām nezināšanām. NU NEZINU ES TO PHP, IZŅEMOT ELSE UN IF (TO KO MĒS MĀCĪJĀMIES STUNDĀ)!!! PROTAMS, KA ES MĀCOS, BET NE JAU PA NEDĒĻU VISU!!! BET VAI TIEŠĀM NEVIENS NEVARĒTU MAN PALĪDZĒT??? Es taču jautāju ne tāpēc, ka negribu ar šo kodu strādāt, bet tāpēc, ka 1) no php es pagaidām maz ko saprotu, 2) kods vajadīgs pēc nedēļas, MAN JAU PAŠAM BŪTU INTERESANTI PROVĒT DAŽĀDUS KODU VARIANTUS, BET LAIKA MAN NAV DAUDZ!!! CERAMS, KA IEJŪTISIETIES MANĀ LOMĀ UN PALĪDZĒSIET MAN, ES BŪTU ĻOTI PATEICĪGS!!!

Link to comment
Share on other sites

Nē nu imo viņš ir janeitralizē no foruma, lai pamācās...

 

Vienkārši lieto "meiģināšanas" metodi. Ieliec vienā vietā paskaties, kas notiek, izdari secinājumus, ieliec otrā. Imo tu jau 3 dienas atpakaļ būtu visu atrisinājis šo problēmu, ja pats pakustinātu smadzenes nevis kretīniski uzvestos forumā.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...