Jump to content
php.lv forumi

user Register for download


novaks

Recommended Posts

Ko Jūs ieteiktu šādā gadījumā!!

 

Plānots web'a izvietot media failus (piemēram mazas filmiņas kā pašreklāmas vai video pamācības) ... cik es pameklēju tad liekas ka optimālākais variants ir likt user reģistrēties pirms filmiņas ielādes, lai atbirtu daļa ar cilvēkiem kuri vienkārši gribētu nokārt serveri (piem. ja filmiņa ir paliela un viņš atver entos savienojumus vienlaicīgi) ... vai varbūt kādam ir daudz labāks risinājums šim jautājumam ??

Link to comment
Share on other sites

uz vienu ip vienlaiciigi nepieljaut vairaak kaa vienas filminjas ielaadi?

22692[/snapback]

Galiigi garaam risinaajums :(

Padomaa pats:

Birojs, 3 kompji.

viens darbinieks aradis dotaas filminjas - skaataas un smejaas(sajuusminaas/sausminaas utt. )

paareejie - ko smejies? kaada adrese?

un visi 3 saak draudziigi laadeet taas filminjas!

-----

Un visiem kaa likums ir VIENA REALA IP -

kursh neredzees?

---------

Risinaajums tikai ar kokijiem un sesijaam uz doto atveerto sesiju...

------

P.S. tas pat ar Ineta kaffe....

Link to comment
Share on other sites

es peedeejaa laikaa arvien mazaak uztraucos par lietotaajiem un man liekas, ka nekas nenotiks, ja vinjam buus jaauzgaida minuute pie uzraksta "uzgaidiet 1min, pashlaik ielaade nav iespeejama". Protams sesijas arii var, gribeeju vienkaarshi ieteikt domu, lai meklee kko unikaalu peec kaa noteikt vai jau tiek kkas dariits no konkreeta lietotaaja.

Link to comment
Share on other sites

es peedeejaa laikaa arvien mazaak uztraucos par lietotaajiem un man liekas, ka nekas nenotiks, ja vinjam buus jaauzgaida minuute pie uzraksta "uzgaidiet 1min, pashlaik ielaade nav iespeejama". Protams sesijas arii var, gribeeju vienkaarshi ieteikt domu, lai meklee kko unikaalu peec kaa noteikt vai jau tiek kkas dariits no konkreeta lietotaaja.

22704[/snapback]

 

 

Vis jau būtu labi ... bet lapa pati paredzēta kā publiskā bez reģistrācijas (tātad user'im nav sesijas) ... bija doma reģistrāciju uzlikt tikai uz media failiem ??

Link to comment
Share on other sites

publiskā bez reģistrācijas (tātad user'im nav sesijas) ...

22755[/snapback]

nu jau nu jau - pameegjini jebkuraa savaa lapaa "bez sesijaam" shito print_r($_SESSION) un redzeesi, ka katram lietotaajam ienaakot lapaa ir savs unikaalais sesijas id , palasi ieksh php.net par -> http://lv.php.net/manual/en/function.session-id.php

Link to comment
Share on other sites

nu jau nu jau - pameegjini jebkuraa savaa lapaa "bez sesijaam" shito print_r($_SESSION) un redzeesi, ka katram lietotaajam ienaakot lapaa ir savs unikaalais sesijas id , palasi ieksh php.net par -> http://lv.php.net/manual/en/function.session-id.php

22790[/snapback]

Neprecīzi izteicos ... bija domāts ka civēks ar kaut kādu sesiju protams būs (jo man liekas ka to protakols vienmēr sūta uz serveri tikai atsevišķos gadījumos mēs viņu paši pieprasam lai parāda ar to pašu ($_SESSION[kaut kas])) ... šajā gadījumā viņš vienalga ir uzskatāms par neredzamu ... un statistiku un kontroli būs grūti veikt

Link to comment
Share on other sites

nu nee, katram klientam, kursh ienaak lapaa pat neko nedarot tiek pieshkjirts unikaals sessid , nu uztaisi baltu lapu uz kaada servera un ieliec -

<?php session_start(); print_r($_SESSION); echo "unikaalais sesijas ID: ".session_id(); ?> Tak es Tev saku, ka nevajag nekaadas regjistreeshanaas vai kko, jo viens sesijas mainiigais Tev jau buus eniivej un shis buus unikaals katram pc + paarluukam.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...