Jump to content
php.lv forumi

Shitais Jaaredz! Reeksiet!


DelNet

Recommended Posts

Shodien sedeeju hubaa biju aizgaajis ofaa, atnaau atpakalj pie chomiem lai parunaatu talaak par visaadu progu versijaam (apskatijama winamp 0.2 liidz 3.0) bet shie jau pie citas teemas kjeerushies bija

Sooter15 esmu es - DelNet

*** Away mode off

<[VIP]eggegg©®> aha :P

<[LV]Profex> kaads manu lapu ir redzeejis? :/

<[LV]Profex> maajas lapu

<Shooter15> jusu te vechi atkal dodat nevienam nekas nav jasaraksta prieksh programmu sarakstiishanas vai tad musdienasa truukst c c++ pascal basic delphi asemblers utt.

<[LV]Profex> profex times lv

<Shooter15> prfex laikam es esmu kaadreiz iechaapojis tava lapaa...

<[LV]Profex> maybe

<[LV]Profex> vareetu buut...

<ansis87> maajas lap[as suukaa

<Fox> vovo

<Shooter15> ansis nemuldi

<[LV]Profex> nedoamaju viss ;)

<Fox> es piekriitu ansim

<ansis87> taa ir pilniiga huinja

<Shooter15> tas ka pats tadu nemaki uztaisiit nenozimee ka tasa sukaa

<Shooter15> fox tu ari nemaaki tadelj muti ciet!

<ansis87> oo mna laikam aiziert zarts...

<Fox> bla a tu nemaki daudz ko ko es nemaku

<ansis87> taa tu pats aizver muti un lauj man runat

<Fox> ta ka nedirs

<ansis87> 1. maajas lapas suukaa

<ansis87> 2. tu nemaz nemaaki programeet

<Fox> 2.tie kas taas taisa uzskata ka dahuja jedz no datoriem!

<Shooter15> jaa fox nemaaku taapeec nesaku ka tas ko tu maaki ir sukaa

<ansis87> 3.maajas lapa neskaitaas programma

<Fox> 2.tie kas taas taisa uzskata ka dahuja jedz no datoriem!

<[VIP]eggegg©®> saakaas....

<Shooter15> ansis ar php taisiita lapa skaitas programma

<[VIP]eggegg©®> nepatiik , neskaties....

<Shooter15> vismaz jautri eggeeegg :D

<Fox> nestriidies ar ansi

<ansis87> 4. ja tu taisi maajas lapu un domaa ka maaki programeet tas noziimee ka tu nehuja nemaaki

<[VIP]eggegg©®> njaa

<[LV]Profex> es piemeeram nedomaaju neko tml...

<[LV]Profex> taa kaa nevajag

<ansis87> %. varu dereet ka tu pat nemaaki uzprogrameet 3d grafiku uz elementaaraakaas valodas

<[LV]Profex> es normaali pateicu ka man ir maajas lapa i vsjo

<[VIP]eggegg©®> ansis.... shut up [please]... :DDDDDDDDDD

<Shooter15> ai ku gudri salasiisjushies ansis un fox luudzu pastaastiet kas ir tas ko juus maakt ar ko tad juuz buutu gudraaki it jomaa par tiekm kas taisa lapas?

<[LV]Profex> nejau es tur lieliijos ka maaku programmeet

<Fox> eggegg nedirs

<[LV]Profex> taa kaa priried pats ...

<[VIP]eggegg©®> :DDD

<ansis87> 6. php ir domaats tikai maajas lapaam un taa neskaitaas normaala proramatuuras valoda

<[VIP]eggegg©®> a kura ir "normaala" ?

<Fox> nu sportiskaki mes ar ansi esam 100% labaki neka juus!!!!

<[LV]Profex> mhm

<[LV]Profex> juus mani nemaz nezinat :DDD

<ansis87> 7. ar php neko nevar izdariit normaalajaa programeeshanaa

<Shooter15> ansis kaa jau teici "programmeet 3d grafiku" valodas nav domaatas programmatuuras programeeshanais vien

<[VIP]eggegg©®> kas ir "normaala" ???

<ansis87> 8. ja tu veel striidies par savu taisniibu tu esi lameris

<Shooter15> eggegg man liekas ka normals ir tas ko pats maak

<Shooter15> :D

<[VIP]eggegg©®> taa izskataas :DDD

<Fox> 9.ansim taisniiba!

<Shooter15> ai beidzot ansiitis nosauca savu iisto vaardnju lameriitis ar taadu ari teiv kristiisim :D

<Fox> shooter nemaak lasiit

<Fox> !!!

<[VIP]eggegg©®> gigigi

<ansis87> 9. php ir pilniigu atpaliceeju programatuura ar kuru straadaa lohi(iznemot tos kuri pashi to atziit , bet dara to prieksh naudas)

<Fox> eggegg ar nemak alsit!

<Shooter15> ansis php nav programatuura he losiitis lameriitis

<[VIP]eggegg©®> ciinaas jau tikai ansis87 :))) taa kaa - citaac " 8. ja tu veel striidies par savu taisniibu tu esi lameris " citaata beigas

<[LV]Profex> es nenjemos ar php

<Shooter15> :D

<Fox> kr4 kikoshu ja te saaksies lamu vaardi!

<ansis87> 10. tu laikam nesaproti ko es tev saku ja tu taisi maajas lapu un baigi ar to lepjies tad, nedari taa, jo tas noziimee ka tu nehuja nesajeedz no programeeshanas.

<[VIP]eggegg©®> . ja tu veel striidies par savu taisniibu tu esi lameris " citaata beigas

<Fox> :DDD

<Shooter15> es gan njemos ar php un ari huba owner meegina es to daru naudas deelj shoinedeelja man pa 50 ls jauztaisa viena lapele

<Fox> eggegg aizveries

<[LV]Profex> es njemos ar html lai man lapa izskatiitos labaaka... Nejau lai teelotu ka esmu programmeetaajs :DDD

<Fox> shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<Fox> shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<Fox> shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!shooters ir komerciaals taarps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<Fox> ha

<Shooter15> fox tu teici ka visi kas njems ar php nekomerciaalos meerkjos ir lameri?

<Fox> es to neteicu

<ansis87> gribeeju teikt ka php kaa valoda vienkaarshi suukaa

<Shooter15> fox es zinu ka tev skauzh tas ka taadi kaa mees ar ace esma jaunaaki un zinam vairaka nekaa tu tu pat taa es apvaiinojies ka citeeju tevi ace ies uz 1. septembri ar savu php graamatu"

<ansis87> ar visu savu html

<[LV]Profex> ir cilveeki kas taa neuzskata

<[LV]Profex> manupraat ir vairaak cilveeki kas uzskata ka php ir normaals nevis vinsjh sux ;)

<Shooter15> profex shito vajadzees paradiit tautai ta tik buus kristiibas shitos 2 uz muuzhu par lameriem un gniidam nokristiis!

<ansis87> u kas tad, tie kuri taisa maajas lapas

<Fox> pirmkart man nekad neskauzh par to ko dara datorptarpi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

* [LV]Profex nedomaa nepiekrist shooteram

<ansis87> pieziime es neasmu datortaarps

<[VIP]eggegg©®> nu jau aizgaaja..... :DDD

<Shooter15> hehe redzu ka neskauzh citeeju "datortaarpi" man neskauzh ko niid lameri :D

<Fox> man vienkarshi besii visi tie kas nemas ar majas lapam!

<Shooter15> jo pats nemaaki!

<[LV]Profex> taa tad taadeelj ka pats to neproti ;)

<Fox> es ta teicu jo ace neko citu nedara ka tik peta to gramatu!

<ansis87> tur nav ko maaceet taa ir tehniska huinja

<Shooter15> kas tur slikts puika maacaas

<[LV]Profex> tehniska huinja kuru tu nevari iemaaciities :D

<Shooter15> :D

<ansis87> uuuuuu

<[LV]Profex> nevis negribi bet nevari, neproti...

<ansis87> kaapeec juus esat tik paarliecinaati ka es neko nemaaku uz php

<Fox> shooter nedirs adminiem

*** Disconnected

 

tad mani nobanoja bet huba owners ir ieintereseets lai es tur atrastos ta ka nav ko beedaat...

Pats ari nesmu nekaads gudrais un tur pat nedaudz augstaak par shiem 2 idinjime vien esmu....

Bet nu ja cilveeki aiz savas skaudiibas un slinkuma pamaaciities manuaali shitaa dara tad es klusu nevar pastaaveet...

UN SORRY ADMINIEM PAR SPAMU FORUMAA citas iespeejas nebija

shito ljauju kopeet un pavairot kur tik grib pie visaadiem mirca smiekliigaakajiem tekstiem var likt utt. NJEMIET KOPEEJIET SUTIET - IZPLATIET!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...