Jump to content
php.lv forumi

Skripts lai.


seeder

Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Neuztraucies, ne tev vienīgajam skolā nav mācīts php. Arī manā laikā nebij (es vispār nezinu kurā skolā māca php..). Man bija qbasic, un vēlāk pascal, un pēc tam (vidusskolā) Word&Excel :)

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

meklee ieksh JS

----

div style="display: block" id="menu"

rada kodu

/div

------

div style="display: none" id="menu"

neraada sho kodu

/div

-----------

ar JavaScript maini peec vajadziibas

 

document.getElementById("menu").style.display = "block";

vai

document.getElementById("menu").style.display = "none";

--------

P.S. vairaak neko neteikshu - meklee pats

it iipashi njemot veeraa visu ko pa dazaam dienaam esi paspeejis sarakstiit....

Link to comment
Share on other sites

klausos jums te daudziem palaimeejies.. man viss kas skola ir dariits ir burtinji wordaa krasoti. tas stundas ir ka nave, tagad maaca izmantot start/search Tajas stundas taa klusi japaseezh, gada beigas jataisa ir animacijas filma.. jaizmanto gif animators. kad prasiju vai nedrixt veidot ar citu programmatuuru un nodot gif formataa atbilde bija ljoti strikti, krasi noraidosha.

Skolaa chaliit ja godigi iznjemot fiziku, kimiju un matematiku nemaca NEKO...

html,php,js,css un c pasham nacaas rubinaat.. un lai to izdariitu vismaz gadus atpakalj vajadzeja zinaat anglju val ljoti labaa limeni, tagad jau kaut kur shis tas ir arii latv. val. Bet lai spetu normali kko kodeet IR JAMAAK anglju val.

Link to comment
Share on other sites

nu un ka tu domaa tas nemanaami buutu ja es animaaciju ar bishkinj motion path un actionscript utt. lietaam majas uztaisitu un nodotu, nemaniitu ka katrs kadrs nav atsevishkji zimeets ne? :D rezultaatu ne salidzinaat nevareetu... bet nu mums ir gudri skolotaaji un gudri skoleeni, tadelj jachikinaas. vispaar reizeem tur ir taads sviests un stallis!!! Stastija mums par defragmentaaciju "Un tad dators paarvieto klaasterus" Buutu inchiiigi redzeet ka cienim irauj klasteru un parliek citur... Bet nu japakljaujas jau vien ir...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...