Jump to content
php.lv forumi

nocentreet fikseeta izmeera HTML tabulu


mcgrew

Recommended Posts

doma man ir taada - ir fikseeta (ar px) izmeera tabula (bildes, teksts etc, faktiski visss saturs), bet apkaartt es gribbetu izveidot malas - taa, lai pie lielaakas izskirspeejas man buutu plataaks malas ( vai sauraakas - pie mazas), taapat - mainot paarluka izmeeru, bet pats saturs buutu atverot paarluku - viduu, domaaju, ka sanaaks, ja taisiihu kaut ko tml: - lietojot veel vienu tabulu - piem centreejot par horizontaali viduu:

 

<table width="100%" height="100%">

<tr height="100%">

<td width="100%"></td>

<td width="500px"><table width="500px"><!-- sheit ir viss fiskeeta satura izmeers... --></table></td>

<td width="100%"></td>

</tr>

</table>

 

OK - ir kjaudze citu atribuutu - bet vai princips ir pareizs? tomeer - viss biidaas uz vienu pusi?

 

OK - saprotu, ka butuu jau labi vaidot katras izskirspeejas paarluukam sdavu variantu - bet - vai tieshaam bez shii darba nevar taadu, kaa ers esmu iedomaajies varinatu... - kaa citi riikojas...

 

ja paskataas citas lapas - tad paarsvaraa visi saliek fiskeeta izmeera saturu pie lapas kreisaas malas un miers, bet es kaut kaa negribeetu - simetrija nojuuk...

Edited by mcgrew
Link to comment
Share on other sites

<table width="100%" height="100%">
<tr height="100%">
<td width="100%"></td>
<td width="500px"><table width="500px"><!-- sheit ir viss fiskeeta satura izmeers... --></table></td>
<td width="100%"></td> 
</tr> 
</table>

 

Kaadeelj tu tur taisi tabulu tabulaa? Cik sapratu lapas kontents ir tikai ieksheejajaa.. vienkaarshi

 

<table align="center" width="500px">

.. tabulas kontents

</table>

 

un buus smuki pa vidu.

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka caur php var uztaisit, ka dazadam izskirtspejam dazadi kodi. :)

22369[/snapback]

 

PHP neko nezin un zinaat negrib par tavu izskirtspeeju.

 

un vai tad nevar dariit sitaa lai ieguutu vajadziigo rezultaatu

       <div align=center width='50%' border='1' style='border: 1px solid #0084FB; margin-left: 150px; margin-right: 150px;'>
               bla bla bla
       </div>

Edited by goldy
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...