Jump to content
php.lv forumi

Datu Saglabasana Failos


Uldeens

Recommended Posts

Ka es varu saglabat datus ko kads ievada forma mana majas lapa????

 

Es domaju datu saglabasanu failaa nevis datu bazee.

 

Skatos pec gramatas bet nekas nesanaak.

 

Ludzu kads ja var siiki izskaidrojiet soli pa solim kas kaa jaadara. :(

Link to comment
Share on other sites

<_< Bet ja hostingam ir Php atbalsts tad es saglabaat failos varu kautvai nav MySQL????

nu ja tu glabaasi tajos txt failos tev vajag padomaat arii par to vai vinjus varees izlasiit jebkursh gribeetaajs vai nee. ja lieto eclub.lv hostingu, tad iesaku tev nevis mociities ar txt failiem bet lietot freesql.org datubaazi savienojumaa ar ecluib.lv hostingu. iemaaciisies mysql un nevienam neko par to nemaksaasi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja biki pamokaas tad ar php+txt arii sanaak labi engini /me te vienu bija iesaacis taisiit, bet tas palika valmieraa... datus jau saakotneeji vajag loogjiski ieraxtiit.. id || virsraksts || ievads || teksts || autors || laiks .. piem taa un tad ar explode saskaldiit un salikt smuki tabulaas :) visu var ja labi grbi :rolleyes: ;)

Link to comment
Share on other sites

J'aa paldies mazais haker.Tikai viena probleema(tas ka es nezinu kas ir explode tas veel taa) :)))

 

Bet probleemu patiesiibaa ir daudz vairaak :(

 

Man ir kadas 3 graamatas par php mysql(neaiztiekot sql).

 

Es dabuuju hostingu eclub lv ar php atbalstu.

 

Sakaas jau ar to ka pati pirmaa programma dabuut uzraxtu uz ekraana HELLO World man nebija pa speekam :))) :((

 

JO izraadaas register globals bija off viniem.

 

Nezinu kaapeec bet katra naakosaa apraxtiitaa darbiiba arii neiet.Graamata

 

php soli pa solim apraxts uzinstaleet php.NU triis meenesus pi...os beigaas aizgaaja php uz maajas datora bet tie vinu skripti gan nee.:((

 

taakaa nezinu laikam jaapamet tas viss>......

 

<?php

 

$a=$manu skriptu izdosanaas %

 

if ($a<1);

echo "i`am quit"

 

?>

Link to comment
Share on other sites

J'aa paldies mazais haker.Tikai viena probleema(tas ka es nezinu kas ir explode tas veel taa) :)))

 

Bet probleemu patiesiibaa ir daudz vairaak :(

 

Man ir kadas 3 graamatas par php mysql(neaiztiekot sql).

 

Es dabuuju hostingu eclub lv ar php atbalstu.

 

Sakaas jau ar to ka pati pirmaa programma dabuut uzraxtu uz ekraana HELLO World man nebija pa speekam :))) :((

 

JO izraadaas register globals bija off viniem.

 

Nezinu kaapeec bet katra naakosaa apraxtiitaa darbiiba arii neiet.Graamata

 

php soli pa solim apraxts uzinstaleet php.NU triis meenesus pi...os beigaas aizgaaja php uz maajas datora bet tie vinu skripti gan nee.:((

 

taakaa nezinu laikam jaapamet tas viss>......

 

<?php

 

$a=$manu skriptu izdosanaas %

 

if ($a<1);

echo "i`am quit"

 

?>

shwaks pulveris ;) jaaciinaas .. ja kauch kas neiet - vienmeer taksh var atrast cilveekus, kas paliidzees ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja biki pamokaas tad ar php+txt arii sanaak labi engini /me te vienu bija iesaacis taisiit, bet tas palika valmieraa... datus jau saakotneeji vajag loogjiski ieraxtiit.. id || virsraksts || ievads || teksts || autors || laiks .. piem taa un tad ar explode saskaldiit un salikt smuki tabulaas :) visu var ja labi grbi :rolleyes: ;)

piekriitu, tipa ;)

Link to comment
Share on other sites

taax.. uz maajas datoriem nav ko pisaaties ar manuaalo apache+php+mysql instaleeshanu, tam ir domaata paka easyphp, kas jau sevii iekljauj apachu php un mysql.. atliek tikai veikt dazhus klikus next, next, next, finish un viss jau ir ok ;)

pa tiem globaalajiem pats iisti nezinu, neesu saskaaries.. bet domaaju, ka nav traki gruuti :)

galvenais neatmet ar roku, php rllz :)

Link to comment
Share on other sites

Pats jautraakais ka graamataa,PHP soli pa solim,arii bija aatrs (tipa easy php)laikam omnicron httpd,tikai nez kapeec vins negaaja:((

 

Man taadu adresi www.easyphp.org never valaa.Kautka ar aarzemju netu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...