Jump to content
php.lv forumi

PosgreSQL un vaicaajumi


smarty

Recommended Posts

saskaaros ar nepatiikamu progleemu, ka pg_query neatgriezh normaalu rezultaatu kaa to dara mysql_query.

mysqlam ir shaadi:

For SELECT, SHOW, DESCRIBE or EXPLAIN statements, mysql_query() returns a resource on success, or FALSE on error.

 

For other type of SQL statements, UPDATE, DELETE, DROP, etc, mysql_query() returns TRUE on success or FALSE on error

bet posgresam:
A query result resource on success, or FALSE on failure.

taatad, ja man ir vaicaajums, kursh tieshaam neatgriezh neko, es ieguustu resource tipa variaabli, pie tam, tas satur visus taas tabulas ierakstus, liidz ar to ciklaa izvadaas tik daudz tukshu ierakstu.

nu, viens veids vareetu buut tajaa DB vaicaajuma veidoshanas funkcijaa peec vaicaajuma noteikt taa tipu un tad mainiit agriezhamo veertiibu, bet tas kaut kaa zherez zhee. varbuut kaads var ieteikt kaadu labu risinaajumu?

Link to comment
Share on other sites

nu vienkaarshi man te taada forsha mysql db klasse bija, bet prieksh posgresa laikam kaut kaa savaadaak vajadzees

22280[/snapback]

 

nē, viss tas pats gandrīz... es runāju par QUERY/FETCH ... imo neko vairāk vairāk webā neizmanto... nu ja gadījumā vajag, tad piebaksta klāt...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...