Jump to content
php.lv forumi

notepad


jupper

Recommended Posts

Un kā tu tādā parakstiīsi utf-8, SkaKri?

jupper iesaku apskatīties notepad2.

20814[/snapback]

 

tu domā garumzīmes un fā? :D tur sākas alt un cipariņu maģija.... :] bet es lietoju macromedia DW - code variantā un problēmu nav - tik hotkey jāatslēdz :]

Link to comment
Share on other sites

Nu nu, ja tu pelni naudu ar web'a/softa veidošanu tas tev nešķiet nedaudz nepareizi lietot zagtus izstrādes rīkus?

Kā būtu, ja pēc tam tavis viedoto pārdoto produktu pircējis pats pārdotu citiem kā savu?

Link to comment
Share on other sites

Daudzām programmām, kuras tev vajag var atrast opensource/freeware analogu ar kuru var ļoti labi izdarīt to pašu.

 

Un uz pilnību vienmēr var tiekties, nevis teikt - a citi tāpat dara, es tik visiem pakaļ..

Link to comment
Share on other sites

/me ikdienā lieto paštaisīto VenPad php/js/css u.t.t. skriptēšanai, SciTE UTF-8 vajadzībām (kaut arī to var izmantot par pamata php/whateva skriptēšanai) un nVu retajām WYSIWG mēģām - viss ir diezgan mazs mb ziņā, daudzfunkcionāls un konfigurējams, pie tam aboslutely free.

Tāpēc klejojot no vienas darba vietas uz otru vienmēr būšu pārliecināts par to, ka man tur būs pieejami ērti un legāli apstākļi softa ziņā.

Link to comment
Share on other sites

/me ikdienā lieto paštaisīto VenPad php/js/css u.t.t. skriptēšanai, SciTE UTF-8 vajadzībām (kaut arī to var izmantot par pamata php/whateva skriptēšanai) un nVu retajām WYSIWG mēģām - viss ir diezgan mazs mb ziņā, daudzfunkcionāls un konfigurējams, pie tam aboslutely free.

Tāpēc klejojot no vienas darba vietas uz otru vienmēr būšu pārliecināts par to, ka man tur būs pieejami ērti un legāli apstākļi softa ziņā.

20825[/snapback]

 

tas VenPad... liekas pat aizstās man dw... wismaz funkcijas utt ir apskatāmas.. :] thx!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...