Jump to content
php.lv forumi

PHP & GMT offset


Kristabs

Recommended Posts

Vajag izveidot funkciju, kura atgriezh cik ir pulkstenis attieciigaa valstii, piemeeram, LV tagad ir plkst 2:00, tad Spaanijaa ir 12:00 . Respektiivi, ja klients ir no spaanijas, tad izvadāmajam pulkstenim ir jaabuut local time - 2h, bet nav veelmes rakstiit listi ar visaam valstiim un GMT offsetu. Varbuut kaadas citas idejas? Man likaas, ka PHP kautko taadu ir jaapiedaavaa, bet neko neatradu ieksh php.net.

Link to comment
Share on other sites

Man likaas, ka PHP kautko taadu ir jaapiedaavaa, bet neko neatradu ieksh php.net.

20545[/snapback]

 

Nez, padomā labi... Php ir server puses skripts. Serveris var stāvēt Latvijā, bet tikt skatīts piemēram, gan no Havaju salām, vai piemēram, Marokas. Un vai viņam zināt, no kurienes nāk pieprasījums? (ja vien nesaraksti IP variācijas visām valstīm).

Tātad, jāizmanto klienta puses skriptēšana.

Link to comment
Share on other sites

Valsti es dabuushu, taa nav probleema vispaar, par to arii nebija jautaajums. Probleema ir tajaa, ka PHP nepiedaavaa uzzinaat cik ir pulkstenis citaa valstii attieciibaa pret to kuraa valstii es pats esmu. Sliktaakajaa gadiijumaa buus jataisa masiivs ar visaam valstiim un cik +/- h attieciibaa pret muusu laiku ir tur, bet gribaas taa vienkaarshaak.

Link to comment
Share on other sites

Valsti es dabuushu, taa nav probleema vispaar, par to arii nebija jautaajums. Probleema ir tajaa, ka PHP nepiedaavaa uzzinaat cik ir pulkstenis citaa valstii attieciibaa pret to kuraa valstii es pats esmu. Sliktaakajaa gadiijumaa buus jataisa masiivs ar visaam valstiim un cik +/- h attieciibaa pret muusu laiku ir tur, bet gribaas taa vienkaarshaak.

20560[/snapback]

 

Nu tad ņem un taisi. Php tādas iespējas nav iebūvējuši "speciāli tev".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...