Jump to content
php.lv forumi

Naudinja par skriptinju


Recommended Posts

Ew, miiliishi, samaksaashu $$ tam, kursh paliidzees atrisinaat probleemu:

Ir MySQL datubaaze, tajaa ietilpst 15 kategorijas, kuraam ir piesaistiiti noteikts skaits teksta objektu - katram objektam ir savs ID. Izveidoju lapu, kura atteelo kategoriju sarakstu, atverot doto kategoriju redzam sarakstu ar teksta objektu virsrakstiem, klikojam uz attieciigo virsrakstu un atveraas teksts

Veelos iztaisiit taa, lai ar buttona paliidziibu varetu nonaakt pie naakamaas ID (respektiivi naakamaa tekstinja shajaa kategorijaa)... nu, lai nebuutu jaaspaida tas Back visu laiku

Paliidziet man luudzu izdomaat, kaa lai shitaadu butonu uztaisa... lietu apgruutina tas, ka teksta objekti pa kategorijaam nav sakaartoti peec ID kaartas: piemeeram, kategorijaa "news" var atrasties teksti ar shaadiem ID - 01, 03, 06, bet teksts ar ID 02, 04 un 05 atrodas pavisam citaa kategorijaa

Help!

Vajag skriptu, kas paarvietotu juuzeri vienas kategorijas robezhaas, kameer naakamais ID ir lielaaks par doto ID.Es te kauko uzrakstiiju, bet taa kaa peedeejo meeneshu laikaa esmu saprogrammeejies un paarprogrammeejies utt, man smadzenes vairs nefishko... es redzu, ka te ir pavisam shkeersaam ar sintaksti. HELP!!!

 

<?php

 

$sql = "select jokeid from jokes where jokeid>$jokeid and catid=$catid order by jokeid limit 1";

$result = mysql_query($sql ,$db);

 

if ($myrow = mysql_fetch_array($result)) {

 

printf("<a href='joke.php?jokeid=<?php printf($jokeid); ?>' >Next Joke</a>");

 

} while ($myrow = mysql_fetch_array($result));

 

?>

 

Suutiet piedaavaajumus uz PM vai [email protected]

Link to comment
Share on other sites

dabūji ID vēlamā kārtā, saglabāji sessijā, e.g.

$_SESSION['sadala']=array(21,1,34,5);

 

 

if (isset($_GET['elements']))

$_GET['elements']=(int)$_GET['elements'];

if (!isset($_SESSION['sadala'][$_GET['elements']]))

$_GET['elements']=0;

un taisi

 

echo '<a href="index.php?elements='.($_GET['elements']+1).'">nakošais</a>';

 

SELECT * FROM tabula WHERE id=$_SESSION['sadala'][$_GET['elements']]

 

resp. no sākuma izvēlēsies

 

$_SESSION['sadala'][0] (21 no piemēra) un norādīs uz elementu ar kārtās numuru 1 (1), kad pārsniegs masīva elementu skaitu, atkal pārleks uz 0-to elementu.

 

ja pareizi sapratu problemātiku

Link to comment
Share on other sites

bet redzot printf("<a href='joke.php?jokeid=<?php printf($jokeid); ?>' >Next Joke</a>");, tomēr škiet ka labāk būtu samaksās $$, kas tev pārtaisītu visu no jauna :P

19726[/snapback]

 

Par shito patiesi es vaartos pa griidu un smeju nost savu dir$u :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

aha, tas latviešiem ir raksturīgs - nosmiet kādu tā riktīgi, bet kad vajag kaut ko reālu izdarīt, tad nekā...

Es jau jums neprasīju komentāru par printf - tā ir mana problēma - acīm redzot lapas šābrīža funkcionalitāte mani pilnībā apmierina...

Es neesmu programmētājs, mans uzdevums ir dabūt uz lapām pēc iespējas vairāk skatītāju, ar saviem pienākumiem tieku galā labi, bet ja jūs - programmētāji - nespējat uzrakstīt skriptiņu dažu rindu garumā, tad jājautā, kāpēc jūs te vispār sēžat :(

 

Ja kāds cilvēks bez ambīcijām tomēr kaut ko jēdz no php, gaidu komentārus. Varat arī zvanīt 9621052.

Edited by tex_the_dexter
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...