Jump to content
php.lv forumi

__ScriptaIzpildesLaiksMeritajs__


0x13hst

Recommended Posts

Es ar delfinu neesam visi :)

 

1) Kam tev tur tik daudz to __ zīmju?

2) kāpēc db klasi sauc mysql? Ja gribēsi pāriet uz citu, vajadzēs pārsaukt klasi! (ja nēgribēsi pāriet, tad neredzu jēgu vispār veidot klasi)

3) īsti nezinu uz ko tur skatīties, tur tak Smarty tiek lietots, tas arī jākomentē?

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

1. __ zimju tik daudz tapec ka tas ira mans kodeshanas stils (standarti ir pienjemti bet nevienmer vajag pie tiem pietureties, labak darit ka pasham patik.)

2. Ja to es pats sapratu, nakoshaja versija jau labots sen.

3. Es nez vai vispar lietot Smarty vai Smarty Light jo uz vaja servera bus jutama bremze, varbut iznjemt plugins, uz iznjem vel lieko un uztaisit ka projektu SmartySuperLight.

4. Lietot man man tadu varintu ka klases mantoshanu, vai visu veikt un ar pashu klasi, mantoshana man butu labi ka es varetu pardefinet pari metodes, bet atkal ja kads izmantotu manu kodu vinjam butu grutak tik ar visu skaidriba...

Link to comment
Share on other sites

peec pus gada tu pac sapratiisi ko esi tur sakodeejis ? vieniigi ja taadaa stilaa kodee ... iespeejam, bet ja gribeesi kur straadaat par koderi, tad tew buus probleemas un naaksies vien lietot daudz maz standartus ... :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...