Jump to content
php.lv forumi

Vai izmantojot OOP?


nauriz

Recommended Posts

Lieta taada, es gribeetu uztaisiit taadu lapu, kur augshpusee ir izveelne, kas ir visu laiku, un spiezhot uz taas izveelnes visu laiku tikai mainaas teksts, bet nu izveelne paliek taapati visu laiku, taa lai man vinja nav jaaliek katrai lapai klaat. Protams, neizmantojot freimus.

Tad es gribeetu zinaat, vai tur jaaizmanto kaut kas no OOP vai kaut kas cits?

Jautaajums var buut nav pareizi uzdots, bet nu priecaashos, ja kaads sapratiis, ko es tur iisti domaaju un varees paliidzeet.

Link to comment
Share on other sites

Ar OOP tur nekāda sakara nav (nu protams, var to izmantot, bet jēga kāda?):

<div id="augsha">
 <a href="?id=1">sadaļa1</a>
 <a href="?id=2">sadaļa2</a>
 <a href="?id=3">sadaļa2</a>
</div>
<div id="main">
 <?php
   $id = (isset($_GET['id']) ? intval($_GET['id']) : 1);
   switch($_GET['id']) {
     case 2:
       echo 'tu esi sadaļā 2!';
       break;
     case 3:
       echo 'tu esi sadaļā 3!';
       break;
     default: 
       echo 'tu esi sadaļā 1!';
       break;
   }
 ?>
</div>

Link to comment
Share on other sites

Lieta taada, es gribeetu uztaisiit taadu lapu, kur augshpusee ir izveelne, kas ir visu laiku, un spiezhot uz taas izveelnes visu laiku tikai mainaas teksts, bet nu izveelne paliek taapati visu laiku, taa lai man vinja nav jaaliek katrai lapai klaat. Protams, neizmantojot freimus.

Tad es gribeetu zinaat, vai tur jaaizmanto kaut kas no OOP vai kaut kas cits?

Jautaajums var buut nav pareizi uzdots, bet nu priecaashos, ja kaads sapratiis, ko es tur iisti domaaju un varees paliidzeet.

18765[/snapback]

 

Ak dies, ko te murgo par lietām, kurām neko nezini. Kāds sakars OOP ar izvēlni?

 

Vai kāds man nevar pateikt, kā uztaisīt, ka lapā rādas links, bet atveras jaunā lapā nevis tai pašā, izmantojot BASIC ? :D

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds man nevar pateikt, kā uztaisīt, ka lapā rādas links, bet atveras jaunā lapā nevis tai pašā, izmantojot BASIC ?  :D

18954[/snapback]

Un tu vari pastāstīt? Izmantojot .NET kādu linka objektu šis jautājums var izrādīties arī netriviāls... (ar domu, ka citi vēl tikai mācās un vienmēr visu zināt nevar)

Link to comment
Share on other sites

Un tu vari pastāstīt? Izmantojot .NET kādu linka objektu šis jautājums var izrādīties arī netriviāls... (ar domu, ka citi vēl tikai mācās un vienmēr visu zināt nevar)

18957[/snapback]

 

Būtībā tas bija jautājums, uz kuru nevajadzēja mēģināt atbildēt, jo tas bija tikpat stulbs, kā topica iesācēja jautājums.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Labi, ka tu mums tāds gudrs  B) , es pats vēl atceros, ka tu uzdevi arī tikpat stūlbus jautājumus.

19126[/snapback]

 

Nē, es uzdevu vienkāršus jautājumus, bet tomēr ar kaut kādu domu apakšā, nevis vienkārši murgus... Tu gan esi uzdevis pamatīgi stulbus jautājumus un lielākoties te visus nokaitinājis, jo kā ienāci šeit tā visi juta, kāds "superprogrammētājs" un "ģēnijs" viņus pagodinājis ar savu klātbūtni, pilnīgi bez maz vai galvas bij jānoliec.

Link to comment
Share on other sites

Nē, es uzdevu vienkāršus jautājumus, bet tomēr ar kaut kādu domu apakšā, nevis vienkārši murgus... Tu gan esi uzdevis pamatīgi stulbus jautājumus un lielākoties te visus nokaitinājis, jo kā ienāci šeit tā visi juta, kāds "superprogrammētājs" un "ģēnijs" viņus pagodinājis ar savu klātbūtni, pilnīgi bez maz vai galvas bij jānoliec.

21797[/snapback]

haha, es gan šo pašu drīzāk teiktu nevis par Gacha, bet gan par tevi pašu Robi.

Link to comment
Share on other sites

haha, es gan šo pašu drīzāk teiktu nevis par Gacha, bet gan par tevi pašu Robi.

21798[/snapback]

 

Kādas nu kuram personīgās domas. Anyway, neviens te nevar par spriezt objektīvi par citiem (ja jau reiz runa ir par objektiem), jo nav zināms ne darba stils, ne rezultāti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...