Jump to content
php.lv forumi

newsbook un failu uplods


JazMan

Recommended Posts

Man ir newsbooka skripts, bet tur vel pagaidam nav savesta kartibaa failu ielade, un ievietoshana rakstos, kadaa veidaa piesaistit, uplodotos failus konkretam rakstam, kad pats raksts vel nav pievienots, teiksim es newsbookaa pievienoju jaunu rakstu, un man vajag ielikt taja rakstaa bildes, kuras tiek uplodotas uz serveri caur formu, un lai raditu visus shim rakstam uplodotos failus. ja raksts jau butu pievienots tad varetu uztaisit datubaze vel vienu tabulu teiksim faili kura saturetu raksta Id un faila nosaukumu, a ja es rakstu vel tikai veidoju ta man id nav :huh: I ka to uztaisit savadak????

Ceru ka kads manu murgojumu sapratiis!! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

uztaisi file browser kur ar keksiiti atziimee failus kurus gribi pievienot rakstam (protams tad kad rakstu jau esi uztaisijis vai tikai taisi) un spiezam save tad ieliekam faila nosaukumu DB un viss

Edited by goldy
Link to comment
Share on other sites

Vai kads var tada gadijuma iemest kadu file browser skriptu ???  :blink:

18602[/snapback]

ja ir PHP5 tad elementaari

 

<?
$saturs = scandir("kaut_kaada direktorija");
foreach($saturs as $fails) {
 echo "$fails<br>";
}
?>

 

pieliec veel klaat linkus lai ir browseejams ieliec to visu formaa klaat checkbox ar vajadziigo value un gatavs

Link to comment
Share on other sites

Iekš php4 ar nav sarežģītāk:

<?php
$saturs = glob("*");
foreach ($saturs as $fails) {
 echo "$fails<br>";
}
?>

18625[/snapback]

glob ah sitas bij tas magiskais vaards priks PHP4 a es ta domaaju, bet php.net bij slinkums vert valjaa

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...