Jump to content
php.lv forumi

SMS no LMT mājas lapas


Kristians

Recommended Posts

Sveiki!

Problēma ir tāda, ka es vēlos izveidot sms sūtītāju kas īsziņas sūta tieši caur LMT mājas lapu. Tele2 man tas izdevās, bet LMT mājas lapā lai aizsuutitu sms ir kautkāds JavaScript.. Tad nu mans jautājums, kalai nododu visus maniīgos caur ur un aktivizējju to JavaScript, lai lietotājs vēl atrodas manā lapā un viņam tikai atnāk paziņojums "SMS nisūtīts", "sms neizdevās" ?

 

Kādam varbūt ir kādas idejas ?

 

p.s. darbojos WAP sfērā...

Link to comment
Share on other sites

tur ir jaatshifree peec kaada stila tiek atkodeets

...lmt_display.pl?keyid=uLIbKq2l2t"... lai ieguutu "5tl"

 

tad randomaa genereejam ?keyid= un raadam lapaa atshifreejumu muusu genereejumam. Formu varam nemt no lmt lapas (nedaudz gan jaapaarveido)

 

tikai redz jaaatshifree veel tas kodeeshanas stils un tas jau nav viegli.

vieglaak ieiet tajaa lmt lapaa

Link to comment
Share on other sites

Vieglāk nevis atšifrēt to kodu, kas manuprāt ir neiespējami, jo tas keyid ir randomā ģenerēts un glabājas viņu db, bet gan daudz vieglāk ir uztaisīt simbolu atpazīšanu :P

Link to comment
Share on other sites

to random keyid es dabuju vienkaarši ar

file ("http://lmt.lv....");

tad nolasiju isto rindinju, tad ar substr atradu iisto vietu kur keyid un to nolasu, tad dabuju to bildi!

 

Mainiigos es nododu caur cURL bet kaa man apiet šito ?

<form action="/lv/index.php?pageid=3005001006" method="POST" onSubmit="return Validate(this)" name="frmSms">

?

 

tad validate ? to maz caur ul ir iespeejams aktivizēt ? ja jā tad kā ?

 

Varētu kādu mazu piemēru jeb padomu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Zandis
Sveiki! 

Problēma ir tāda, ka es vēlos izveidot sms sūtītāju kas īsziņas sūta tieši caur LMT mājas lapu. Tele2 man tas izdevās, bet LMT mājas lapā lai aizsuutitu sms ir kautkāds JavaScript.. Tad nu mans jautājums, kalai nododu visus maniīgos caur ur un aktivizējju to JavaScript, lai lietotājs vēl atrodas manā lapā un viņam tikai atnāk paziņojums "SMS nisūtīts", "sms neizdevās"  ?

 

Kādam varbūt ir kādas idejas ?

 

p.s. darbojos WAP sfērā...

18263[/snapback]

 

Ja godīgi, nesaprotu, ko tu ar to javaskriptu esi domājis.

 

Es darīju tā.

Uztaisīju hederi un ar fsockopen() nosūtīju to kā rezultātā saņēmu atpakaļ lapu (tekstu), kurā meklēju tekstu "Jūsu SMS nosūtīta veiksmīgi". Ja atradu - Nosūtīta, ja nē - Neizdevās.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...