Jump to content
php.lv forumi

EASYPHP


unreal

Recommended Posts

Chaw te atkal es!! neemu vera jusu ieteikumu-easyphp!! nu uzinstlaeju viss straada,bet konfiguracija!! es girbeetu uzinnat kur ir jaavada iekshaa mysql users un passwords!!!es domaaju lai vins vispaar butu!! jo man skiet ka no defaultaa jebkursh var ieliist iekshaa un sakt raknaties pa manu db!!

Edited by unreal
Link to comment
Share on other sites

Chaw te atkal es!! neemu vera jusu ieteikumu-easyphp!! nu uzinstlaeju viss straada,bet konfiguracija!! es girbeetu uzinnat kur ir jaavada iekshaa mysql users un passwords!!!

17817[/snapback]

jā un tagad tie kas sastāstīja izmantot īsāko un vienkāršāko ceļu, tagad nāciet un sāciet skaidrot, kā tas php, mysql un citi zvēri darbojas.

Ar likumu vajadzētu tādus easyphp aizliegt.

Link to comment
Share on other sites

njaa bet vajadziigs ir nomainiit mysql useru un mysql paroli - kad instaleejas pats mysql vins prasa useru un paroli tad to man arii vajg nomainiit jo easyphp man neko taadu neprasiija!!!

17831[/snapback]

Nu ja visi shitie 3in1 neveido paroles

uzliec topashu phpMyAdmin

un configa atstaaj

host: localhost

user: root

paswword:

 

un paliad

un tad nomaini root paroli no"" uz "****"

parstarte sisteemu

 

taalaak vari izveidot cig gribi jaunus lietotaajus ....

 

P.S. root neaizmirsti atstaat VISAS privilegijas :)

Link to comment
Share on other sites

un? ja arii kaads cits to vinju vietaa buutu dariijis? vai tas noziimee, ka nevar citam dot, jo ja es esmu tulkojis, tad lai naakamais arii tulko?

17835[/snapback]

 

brauc te virsuu es tacu nekaa nesaku par doshanu vai nedoshanu man buut iedotu - doma taada ka pashiem jaapiestraadaa lai savu valodu redzeetu reizeem

Link to comment
Share on other sites

un tad nomaini root paroli no"" uz "****"

parstarte sisteemu

 

mm... vai tik nebija `flush privileges`

nekas nav jāparstartē

17839[/snapback]

ir gan :) nomainot root paroli SQL ir jarestartee :)

tamdeelj jau vinsh ir root :) tobish patc galvenais :)

 

ar 'flush privileges' nepietiek - vismaz prieksh pashas sisteemas

(citiem lietotaajiem Ok. der , bet 'root' neder

iebuuveetaa aizsardziiba - root parole netiek nomainiita

kameer sistema netiek restarteeta, bet sisteemas restartam vajag Veco

root paroli :) - tobish, pat ja tiec tik taalu tad vienalga jazin vecaa parole :) )

Link to comment
Share on other sites

Tātad man ZB būt n000bam!!! ES gribētu samācīties visu par HTML un PHP scriptiem,jo tur es esmu totāls n00bs. mIRC kautko esmu ņēmies,bet domāju,ka te viss ir savādāk takā es neko nezinu par HTML un PHP vispār gribētu iemācīties visu par viņiem gan kodus, gan scriptus!! Vai kāds nevarētu ieteikt kādu labu grāmatu ar kuru sākt visu šito zvēru apguvi??Es pilnīgi neko nesaprotu neko no šitiem <html> <head> utt tapēc es to visu gribētu iemācīties.Lūdzu pasviediet kādu grāmatas nosaukumu būs jāiziet nopirkt. Grāmatā vēlams lai ir piemēri!! Paldies par Uzmanību!!

Link to comment
Share on other sites

Kas par muļķībām, Grey_Wolf! Ar ko root atšķirās no citiem useriem? Ne ar ko, tikai ar piešķirtajām privilēģijām. Tikpat labi var jau sataisīt root1, root2, ..., rootN userus ar admin tiesībām. MySQL ir pie kājas kā saucas useris, nomainot user table datus un izpildot flush privileges visa informācija tiek refrešota un nekāds serveris nav jārestartē, lai logotos ar jauno paroli iekšā. Tas tak būtu nepiedodami production serverim.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...