Jump to content
php.lv forumi

include iekš HTML


Nox

Recommended Posts

Domāju lapai nav nevainas, jo biju mēgjinājis tiirā lapaa ievietot abus include copā, rezultāts tāds pats. Ļoti negribējās izmantot freimu, nu bet laikam izvēles nav.

Link to comment
Share on other sites

Domāju lapai nav nevainas, jo biju mēgjinājis tiirā  lapaa ievietot abus include copā, rezultāts tāds pats. Ļoti negribējās izmantot freimu, nu bet laikam izvēles nav.

17731[/snapback]

 

dazhreiz slinkums nevirza pasauli

Link to comment
Share on other sites

Noskaidrojās tāda lieta ja es pirmo include ielieku skriptā zem otrā, tad viss atkal strāda? Kas pie vainas?  :huh:

17746[/snapback]

visticamaak ka paarklaajas mainiigo nosaukumi ......

tobish apaas daljaas ir mainiigais ar vienaadu nosaukumu

un iespeejams ka tajaa 2 daljaa vinsh to aktivizee - teiksim izveido

masiivu kur 1 skripts to izmanto

----

logiski iznaak ja tu gribeesi izmantot masiivu pirms tas izveidots......

Link to comment
Share on other sites

Nu man ar tiem maniigajiem kaa ir taa ir. Ja no php es nebumbum, tad atlika viens variants, nedaudz izmainiit dizainu taa lai pirmais skrips samainiitos ar otro vietām! Probleema atrisināta izeja atrasta. Paldies! :)

Edited by Nox
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Muļķīgs jautājums, tādēl netaisu jaunu tēmu:

Izmantoju times.lv bezmaksas hostingu, bet tur nevar lietot PHP. Un man vajag, lai lapas galvenais saturs vienkārši iegruzītos tabulas vidū. Vai to var panākt bez PHP?

Viņš vnk nepieņem man <? include "center.html"; ?> , uzrāda šo rindiņu kā parastu tekstu. HTML arī neesmu ģēnijs - palīdzat ar ko varat :P

Link to comment
Share on other sites

Jālieto iframe.

23667[/snapback]

Jē.. un kā to darīt? Vnk man ir skripts, kas darbojas iekš php, tur pogās ieraksta href="news" un tad tas vnk izskatās smukāk un var galerijas taisīt, piem., saits.lv/index.html=news . Ar PHP tas strādā, bet kad mēģinu ar HTML putra. Vnk pārtaisi <? include="center.html" ?> uz pareizo variantu. Būšu pateicīgs.

 

vnk kad uzrakstu

<iframe src="menu.html" ></iframe> tas strādā, bet faila saturam vajag "iekopēties" lapas kodā nevis atsevišķā freimā.

Edited by NocK
Link to comment
Share on other sites

nē, laikam kkā netā. man ir fails menu.html, tajā ir visas pogas. Man vajag index.html includot tik kkādu skriptu, lai tas fails būtu tā skripta vietā. Lai katrai lapai nevajadzētu kopēt iekša to pogu sarakstu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...