Jump to content
php.lv forumi

include iekš HTML


Nox

Recommended Posts

Fishka tāda, man HTML skriptā ir ievietoti divi PHP skripti!

 

1)

<?PHP include("forum/lastforum.php"); ?>

 

2)

<?PHP include("news/show_news.php"); ?>

 

Problēma tāda, ievietojot šos skriptus pirmais strādā ideāli, otrajam ir dvi linki, "komentēt" un "lasīt tālāk". Nospiezhot uz viņiem tā vietā lai atvērtos vajadzīgais teksts man uzrādās "Can not find an article with id: 7".

 

Izdzēšot pirmo skriptu no HTML koda otrais skrips rullē zaļi. Cik saprotu abi skripti kautkādā veidā saskrienas, vienu ieliekot freimā viss straadaa! Bet freims man neder, vai ir kādas citas iespējas viņus atdalīt? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Visu var ja labi grib. To ko tu gribi panākt ļoti atkarīgs no taviem php skriptiem. Ja tie nav gari, iemet paste.php.lv (īpaši to daļu, kur tu saki, ka links nestrādā), paskatīsimies, kas pa vainu :)

Link to comment
Share on other sites

Visu var ja labi grib. To ko tu gribi panākt ļoti atkarīgs no taviem php skriptiem. Ja tie nav gari, iemet paste.php.lv (īpaši to daļu, kur tu saki, ka links nestrādā), paskatīsimies, kas pa vainu :)

17719[/snapback]

 

Rikīgi nezinu ko es varētu iemes, tiek izmantoti gatavi skripti, bet varu ielikt linku kur HTML tekstā ir abi skripti tas ir te, un adresi kur es testēju pez pirmā koda kur strādā komentāri ar lasīt tālāk tas ir te.

Link to comment
Share on other sites

Tak ko man tas html kods dos. Sourci vajag!

17721[/snapback]

 

Kas ir Sourci? :(

 

Lūk ir viens fragments!

<table width="180" border="0" align="center" cellpadding="4" cellspacing="1" bgcolor="#FFCC00">
                   <tr>
                    <td bgcolor="#FFCC00" style="font: 10px Arial;#555555;">
                    <? include("forum/lastforum.php"); ?>
                    </td>
                   </tr>
                   </table>

 

Lūk otrs!

<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="578">
   <tr>
    <td>
 <div id="level2">
  <?PHP include("cutenews/show_news.php");?>
                </div>
    </td>
   </tr>
  </table>

 

Citu PHP kodu man lapā nav?

Edited by Nox
Link to comment
Share on other sites

Citu PHP kodu man lapā nav?

A kas ir šie?

forum/lastforum.php

cutenews/show_news.php

 

Un tu vispār zini, ko tie php skripti dara? Vai vienkārši ar copy&paste tehniku nodarbojies?:)

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu shie skripti dod komandas citiem skriptiem! :) Es censhos to php izprast, bet visam vajadziigs laiks, un cik saprotu ne maziņs? Tad tie ir tie skripti kas tev vajadzīgai? Riktīgi nesapratu kā un kur man viņus vajag iemest lai varētu apskatīt apskatīt?

Edited by Nox
Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu shie skripti dod komandas citiem  skriptiem!  :)

Un tu vēl brīnies, ka kautkas nestrādā kā vajag.. Šādi izmantojot kodu, kad nesaproti kā tas darbojas, vai pat tikai to, ko tas dara, cits rezultāts nemaz nav gaidāms.

 

offtopikā: žetons bubu par pacietību rolleyes.gif
gh :)

 

show_news.php Te būs.

Nox, un nevajag uzreiz uz PM pārvākties.

Man tas skripts neko neizsaka. Tas ir tikai mazs gabaliņš no lielākas sistēmas (cutenews laikam saucās). Jālasa tā dokumentācija par pareizu šī skripta pielietošanu. Kautgan man jau nu personīgi liekās, ka vienkārši tā lapa, kurā includo šos skriptus ir nedaudz līka sanākusi.

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

kapec macoties netaisit pasam da kaut ko vienkarsu - nu nav tak new sistema tik sarezgita taisi listi ar CRUD admina pusee un tikai lasaamu klienta pusee.

man kaut kaa joprojam liekas ka vieglāk ir pašam uzrakstīt, nekā lauzties cauri cita rakstītam skriptam uz 1000+ rindām pat iisti nezinot ko tas scripts dara :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...