Jump to content
php.lv forumi

Ierakstu Daliishana


martinc

Recommended Posts

Vajadzdziiga neliela paliidziiba. Ir tabula ar ierakstiem, katram ierakstam ir atsevishkjsh lauks ar gadu/meenesi/datumu un +veel laiks ar time();

 

Probleema taada, ka vajadzeetu shos ierakstus sadaliit pa dienaam.

Piemeeram:

pirmdienaa 3 ieraksti, otradienaa 5, gribeetu lai tas viss izskatiitos ~ shaadi

 

otradiena (taads un taads datums)

ieraksts1

ieraksts2

ieraksts3

ieraksts4

ieraksts5

 

pirmdiena (taads un taads datums)

ieraksts1

ieraksts2

ieraksts3

 

(Skataams piemeers ir sviesta cibas weblogos.)

Luudzu paliidzat iesaaceejam :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Little Hacker, ļauj minēt. Tu esi āpsis? Uzminēju? Upss ... tikai nesaki, ka esi bebrs, tā nav godīgi!!!

Priecīgas Lieldienas, vecozēn ;)

 

http://paste.php.lv/222

3ps tu esi gudrs zellis bet tev ir attieksmes probleemas. no vienas puses tu jautaataaju apdirs, no tras vinjam paliidzi. tad izveelies vienu vai otru. savaadaak peec tava helpa paldies teikt neceljaas. <_<

Link to comment
Share on other sites

SQL grupē un orderē pēc datuma (SELECT datums,..,veel, kaut, kas FROM tabula GROUP BY gads, meenesis, datums ORDER BY gads, meenesis, datums )

un tad kad būsi visu saselectējis ciklā izskrien visiem ierakstiem cauri, un skaties, ja sākas jauns datums, tad rādi datumu un ierakstu, a citādi tikai ierakstu.

Link to comment
Share on other sites

no vienas puses tu jautaataaju apdirs, no tras vinjam paliidzi. tad izveelies vienu vai otru.

to, ko es daru, nenosaukšu par apd#%$#%^... tas viens. otrs tas, ka jautātājam nekas, izņemot atbildi uz jautājumu, netika veltīts. man īpaši imponē fikso "atbilžu" sniedzēji, kas tā vietā, lai atbildētu uz jautājumu, dzen naglas mīkstajā galdiņā. par tiem tad arī ir tā nesmukākā komentāru daļa.

Link to comment
Share on other sites

man īpaši imponē fikso "atbilžu" sniedzēji, kas tā vietā, lai atbildētu uz jautājumu, dzen naglas mīkstajā galdiņā. par tiem tad arī ir tā nesmukākā komentāru daļa.

Tādi kā es :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...