Jump to content
php.lv forumi

web templates


Kristabs

Recommended Posts

Nu man ir jaauztaisa paaris lapas, bet dizains galiigi nav mana speeciigaa puse. Varu dereet, ka te veel ir liela dalja taadi pashi kaa es. No kurienes peerkiet templeitus? negribas no, piemeeram, supadupatemplates.com nopirkt par 60$ templeitu, kursh nebuus man vieniigajam vai veel jo vairaak njemt free template, kuru jau veel 30k ir nodownloudeejushi. ir kaadi pashmaaju resursi? kur var sasniegt un cik tas maksaas?

Link to comment
Share on other sites

5GB ? :D kaadam ir bijusi pacietiiba vaakt... es biju vairaak domaajis kaadus cilveekus konkreetus, kam labi tas sanaak un kas par attieciigu samaksu vareetu uztaisiit tieshi man domaatu dizainu.

 

P.S.Delfiin - Mosh kaadreiz izspiediishu no tevis kaadu GB, zinu kur tevi mekleet! :)

Link to comment
Share on other sites

5GB ? :D kaadam ir bijusi pacietiiba vaakt... es biju vairaak domaajis kaadus cilveekus konkreetus, kam labi tas sanaak un kas par attieciigu samaksu vareetu uztaisiit tieshi man domaatu dizainu.

 

P.S.Delfiin -  Mosh kaadreiz izspiediishu no tevis kaadu GB, zinu kur tevi mekleet! :)

17559[/snapback]

 

nu normaali dizaineri, normaalus dizainus taisa kaukur 80 - 200 ls, ja vajag caur mani var dabuut :) protams par komisijas maksu arii man :D

Link to comment
Share on other sites

:P ek juus!!!

 

80 manupraat ir griesti un man arii vajag tikai bildi, jo html`aa un css visu maaku salikt, bet nav man uz taam idejaam talants un kraasam! un netaisa dizainu 1-2 nedeeljas, dizains top 1 dienaa, bet idejas...

Edited by Kristabs
Link to comment
Share on other sites

:P ek juus!!!

 

80 manupraat ir griesti un man arii vajag tikai bildi, jo html`aa un css visu maaku salikt, bet nav man uz taam idejaam talants un kraasam! un netaisa dizainu 1-2 nedeeljas, dizains top 1 dienaa, bet idejas...

17593[/snapback]

Tieshi taa tehniski dizains top 1-2 dienaas ;)

bet ideja....

 

Un kaa ir peec tavaam domaam ?

vai maakslinieks gleznu ziimee - paaris K gadu - kad par M_darbu ir taadas summas (nX1000K)

:P

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

nu doma bija taada, ka es varu firmaa kaadaa arii pa 80-200ls dabuut vinju, bet driizaak vai nav zinaami kaadi cilveeki kuri maajaas seezhot to dara un nav jaamaksaa shefam+ telpu iire + sekretaare, etc. Mekleeju vienkaarshi cilveekus kas to dara tikpat labi un leetaak kaa uznjeemumos, kur ar to nodarbojas.

Link to comment
Share on other sites

nu doma bija taada, ka es varu firmaa kaadaa arii pa 80-200ls dabuut vinju, bet driizaak vai nav zinaami kaadi cilveeki kuri maajaas seezhot to dara un nav jaamaksaa shefam+ telpu iire + sekretaare, etc. Mekleeju vienkaarshi cilveekus kas to dara tikpat labi un leetaak kaa uznjeemumos, kur ar to nodarbojas.

17595[/snapback]

 

firmaa tev paprasiis 200 - 300 ls :) taas cenas jau ir tiem kas privaati taisa :) un protams par html neiet runa, tikai par dizainu. Protams tu vari paprasiit kaadam klasesbiedram kursh tev paintaa uzziimees dizainu par pudeli alus, bet vai to var nosaukt par profesionaalu dizainu ? shaubos :)

 

Saproti ka labs dizainers, tev uztaisiis taadu dizainu ka cilveeki buus sajuusmaa par vinju, un ka cilveeki no tava saita ieguus to ko vinji veeleesies, nevis dizains buus taads lai vienkaarshi patiktu pasham dizainerim.

 

Tagad ir kapitaalisms :)

Link to comment
Share on other sites

kristab, atrodi divus dizaina resursus 1, kas taisa kaut ko šādu un otru kaut ko tādu, kā Robis piedāvāja. Tad kad klients prasīs par dizainu, tad pasaki attiecīgam dizainam cenas un ļauj viņam pašam izlemt, jo tev takš ir pilnīgi vienalga, cik klients maksā par dizainu, galvenais, ka tu par kodu dabū piķi.

Link to comment
Share on other sites

kristab, atrodi divus dizaina resursus 1, kas taisa kaut ko šādu un otru kaut ko tādu, kā Robis piedāvāja. Tad kad klients prasīs par dizainu, tad pasaki attiecīgam dizainam cenas un ļauj viņam pašam izlemt, jo tev takš ir pilnīgi vienalga, cik klients maksā par dizainu, galvenais, ka tu par kodu dabū piķi.

17660[/snapback]

 

Starp citu, man manējais dizains labāk patīk, nekā tas origo :) Protams, neņemot vērā, ka tas manējais ir mans. Es neņemšos protams, stāstīt kāpēc utt.

 

Katram ir sava izpratne par dizainu un ko viš no tā vēlas (vai visādas ēnas un sīkas lietiņas, ko parasti uzreiz nepamana visas pieejamās vietās, vai kautko efektīvu...

 

Esmu dzirdējis, ka dizaineri gudri vērtē (un pat ne tikai dizaineri, arī visādi "iedomāti" dizaineri) citus dizainus, strikti nosakot, kas ir labs, kas ne, kas profesionāls, kas ne, bet aizmirst pašu galveno - web lapa ir priekš apmeklētājiem, tāpēc svarīgākais ir ko domā apmeklētāji... Un tur nu visādus viedokļus esmu dzirdējis...

 

P.S.

 

No itgrupas gan nevajag dizainus pirkt... Acimredzams shablonisms... utt.

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...