Jump to content
php.lv forumi

par OOP


bra

Recommended Posts

tā kā esmu iesācējs šajā jomā man irodas tikai viens jautājums, kādēl tas OOp ir jālieto piem ir funkcija

function echo_string()
echo "Hello world";
}

es šamo jebkurā vietā kodā izsaucu (echo_string()) un viss bumbās varbūt šis te nebūs tas labākais kur pietietot OOP

Labprāt uzlakausīšu jūsu domas par to kādēļ šis ir jālieto un pats galvenai kādos gadījumos, jo man ir aizdomās ka klasi visur taisīt ar nava prāta darbs, un vel arī priecāšos par pavisam mazu piemēr kā šamo lietot

Link to comment
Share on other sites

nu ja es jau just domāju vai ir vērts mācītie (droši vein ka ir) vēlos jau laicīgi uzzināt dažādus knifus kādēk, kur, kāpec OOP būtu jālieto un galu galā arī kādu piemēriņu ;)

Link to comment
Share on other sites

OOP uz maziem piemēriem grūti parādīt. Sintaksi jā, to var, bet tādu smuki piemēru.. nez.

17530[/snapback]

 

easy - kaut vai DB access klases (mysql,postgre,oracle), kas inherito un iekšobjekta tur vajadzīgos mainīgos (link,errors,lastQuery,etc...)

 

vai arī template pārsēšana :)

 

es arī piemēram taisu klases katrai DB tabulai (pēc vajadzības) vajadzīgām operācijām

Link to comment
Share on other sites

Varbūt es kārtējo reizi izteicos neprecīzi. Tātad es vēlos mācīties OOP, bet gribu zināt kādos gadījumos šamo izmanto un kādēļ Just nepietiek ar fukcijām, kāpēc tās klases vispār ira vajadzīgas un ko tas dod un vel arī kādu pavisam viekāršu OOP piemēriņu par pamatu ņemot šo te fukciju tip lai rezūltāts būtu tāds pats

function echo_string()
echo "Hello world";
}

Paldies Jums jau iepreikš

Link to comment
Share on other sites

Varbūt es kārtējo reizi izteicos neprecīzi. Tātad es vēlos mācīties OOP, bet gribu zināt kādos gadījumos šamo izmanto un kādēļ Just nepietiek ar fukcijām, kāpēc tās klases vispār ira vajadzīgas un ko tas dod un vel arī kādu pavisam viekāršu OOP piemēriņu par pamatu ņemot šo te fukciju tip lai rezūltāts būtu tāds pats
function echo_string()
echo "Hello world";
}

Paldies Jums jau iepreikš

17538[/snapback]

 

nu bāc palasi kaut kādus manuāļus, kādēļ vispār jālieto OOP

docs

 

OOP arī āfrikā ir OOP :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...