Jump to content
php.lv forumi

mysqldump


andrisp

Recommended Posts

offtopic

 

izpildiiju mysqldump -u root -p --all-databases > bkp_db.sql

 

varu buut drosh, ka tur buus pilniigi viss un visaam tabulaam buus ieprieksheejie setingi utt, vaardu sakot izpildot sho failu uz jauna servera man tur buus identiska datubaaze ?

Link to comment
Share on other sites

offtopic

 

izpildiiju mysqldump -u root -p --all-databases > bkp_db.sql

 

varu buut drosh, ka tur buus pilniigi viss un visaam tabulaam buus ieprieksheejie setingi utt, vaardu sakot izpildot sho failu uz jauna servera man tur buus identiska datubaaze ?

17503[/snapback]

 

būs visas datubāzes. bet pirms tam sakonfigurē pareizi mysql, lai nav gļuķi ar charsetiem.

 

PS: es pat ieteiktu cold-backup = stopējam mysql, arhivējam MYSQL_DATA direktoriju :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, es varu taa aizvietot visas mysql datu baazes un tad, ja man ir aksess uz shella, tad varu paarrakstiit visas datu baazes? tajaa skaitaa mysql un logoties ar savu pasw ?

17541[/snapback]

 

nu ja... tikai nostopē DB, pirms kopē/dzēs

Link to comment
Share on other sites

PS: es pat ieteiktu cold-backup = stopējam mysql, arhivējam MYSQL_DATA direktoriju :)

17536[/snapback]

 

Maza piebilde - tas korekti (un arii bez garantijas) straadaas tikai

zem Win -

un arii ja datus liks uz taas pashas masiinas (tobish uz PC un arii tad droshi tikai MyISAM)

ja meginaasi taadaa veidaa parnest uz citu op sisteemu - tad iespeejams ka nekas neiznaaks - MYSQL (peec idejas visi tabulu tipi) ir saistiiti vairaak vai mazaak saistiiti ar OP sisteemu (failu glabaashanas iipatniibas utt. )

Link to comment
Share on other sites

PS: es pat ieteiktu cold-backup = stopējam mysql, arhivējam MYSQL_DATA direktoriju :)

17536[/snapback]

 

Maza piebilde - tas korekti (un arii bez garantijas) straadaas tikai

zem Win -

un arii ja datus liks uz taas pashas masiinas (tobish uz PC un arii tad droshi tikai MyISAM)

ja meginaasi taadaa veidaa parnest uz citu op sisteemu - tad iespeejams ka nekas neiznaaks - MYSQL (peec idejas visi tabulu tipi) ir saistiiti vairaak vai mazaak saistiiti ar OP sisteemu (failu glabaashanas iipatniibas utt. )

17543[/snapback]

 

es nebūtu teicis tā, ja man nesanāktu...

 

Esmu pārlicis no Win uz Linux un viss iet, kā arī no veciem backupiem (linux->linux) arī esmu restorējis (just copy).

Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, kā tad var atšķirties datu glabāšana failā dažādām OPsistēmām (ignorēsim pagaidām mainfreimus un EBCDIC kodējumus :)? Baits, kurš apzīmē 'A' tā arī glabāsies failā 'A' un nekā citādi. Kā tad tu iedomājies uz Linux iespējams skatīties MPEG-4 kodētas filmas un klausīties mp3 failus? Tie tak pilnīgi tā pat glabājās uz kā uz win, tā uz linux.

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

Grey_Wolf, kā tad var atšķirties datu glabāšana failā dažādām OPsistēmām (ignorēsim pagaidām mainfreimus un EBCDIC kodējumus :)? Baits, kurš apzīmē 'A' tā arī glabāsies failā 'A' un nekā citādi. Kā tad tu iedomājies uz Linux iespējams skatīties MPEG-4 kodētas filmas un klausīties mp3 failus? Tie tak pilnīgi tā pat glabājās uz kā uz win, tā uz linux.

17549[/snapback]

Njaa. laikam ne taa izteicos...

 

bet datu glabaashana katrai op sisteemai atskjiras

kautvai taspats FAT un NTFS :)

 

FIZISKI dati glabaajas PILNIGI ATSKJIRIIGI :P

 

nerunaasim jau par UNIX :)

(BSD)

------------

Un shajaa gadiijumaa bija runa par MYSQL.... Kursh tomeer (vismaz teoreetiski)

tabulas piesaista (datu saglabaashanu) konkreetai op sisteemai (un pat konkreetam dzelzim) - datus dumpojot tie tiek ierakstiiti 'aljo' txt formaataa :)

liidz ar to stabiili nodroshinot to parneshanu

 

Uz reiz nepateikshu precizi kurus tabulu tipus shaadi paarnes nevar.... (ar kopeeshanu)

(nu ISAM un MyISAM var :) )

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Nu bet pag, tu tak failus kopējot nekopē jau tos zemā līmenī pa sektoriem/celiņiem/cilindriem! Tu nolasi 1kilobaitu atmiņā un ieraksti 1kilobaitu no atmiņas, to kāda formātā tiek lasīts/rakstīts jau nodrošina pati OS, nevis tu.

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

Nu bet pag, tu tak failus kopējot nekopē jau tos zemā līmenī pa sektoriem/celiņiem/cilindriem! Tu nolasi 1kilobaitu atmiņā un ieraksti 1kilobaitu no atmiņas, to kāda formātā tiek lasīts/rakstīts jau nodrošina pati OS, nevis tu.

17551[/snapback]

 

tieši tā :) jams kaut ko jauc...

 

un par tipiem - mysql jau neizmanto tiešos tipus bet mapo( varchar -> char* ), jo IMHO nav tāds tips DATETIME vai TIMESTAMP sistēmā (kas ir int11, un tur tā slēpjās problēma kad drīz `beigsies` laiks :) )

 

bināri mysql DB faili ir 1:1 uz visiem OS.... atšķirās tikai case-sensitivity failiem, - uz windows vienmēr strādās, bet uz linux varbūt problēmas, kad taisi tabulu MyTable un querijos lieto MYTABLE vai mytable (liekas ka būs problēma uz linux,jāparbauda - vismaz agrāk tā bija)

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

Nu bet pag, tu tak failus kopējot nekopē jau tos zemā līmenī pa sektoriem/celiņiem/cilindriem! Tu nolasi 1kilobaitu atmiņā un ieraksti 1kilobaitu no atmiņas, to kāda formātā tiek lasīts/rakstīts jau nodrošina pati OS, nevis tu.

17551[/snapback]

 

Nu jaa labi labi bet,

 

ISAM - nevar parnest jo glabaajas no mashinas atkariiga formaata -

var parnest tikai uz identisku mashinu

BDB - vispar shadi nevar parnesst

 

MyISAM un InnoDB - nav atkariigs no mashiinas un op sisteemas tipa

(nu 99% gadijumu tas ir taa iznjeemums vareetu buut kautkaadas monsterveidiigie dzelzji)

------------

*.mp3 utt. nav atkariigas no mashiinas un OS tipa :)

taapec tos var briivi neesat/ rakstiit utt...

Link to comment
Share on other sites

Nu bet pag, tu tak failus kopējot nekopē jau tos zemā līmenī pa sektoriem/celiņiem/cilindriem! Tu nolasi 1kilobaitu atmiņā un ieraksti 1kilobaitu no atmiņas, to kāda formātā tiek lasīts/rakstīts jau nodrošina pati OS, nevis tu.

17551[/snapback]

 

Nu jaa labi labi bet,

 

ISAM - nevar parnest jo glabaajas no mashinas atkariiga formaata -

var parnest tikai uz identisku mashinu

BDB - vispar shadi nevar parnesst

 

MyISAM un InnoDB - nav atkariigs no mashiinas un op sisteemas tipa

(nu 99% gadijumu tas ir taa iznjeemums vareetu buut kautkaadas monsterveidiigie dzelzji)

------------

*.mp3 utt. nav atkariigas no mashiinas un OS tipa :)

taapec tos var briivi neesat/ rakstiit utt...

17553[/snapback]

 

 

http://bugs.mysql.com/bug.php?id=6375

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...