Jump to content
php.lv forumi

Programma, kas palīdz automatizēt pdf printēšanu


Edgars Baumanis

Recommended Posts

Labdien!

 

Nepieciešama programma, kas palīdz automatizēt pdf printēšanu. Programmai nav jābūt super nostrādātai interfeisa ziņā - patiesībā tas var vispār būt kā Macros skripts vai tml.

Neliels problēmas apraksts: ir daudz pdf faili (vienā piegājienā, teiksim, 100-200gb), kurus jāapstrādā. Pdf faili ir ražošanas rasējumi. Tur trūkst būtiska informācija - detaļu skaits. Tas ir norādīts atsevišķā Excel failā. Ikdienā viss tiek printēts manuāli, tad manuāli ar ctr+f meklēts rasējuma nr. un tad ar roku uzrakstīts nepieciešamais daudzums. Ļoti neefektīvi un laikietilpīgi.

 

Programmas aptuvenais algoritms, kā to redzu es:

1) Programmai norāda folderi, kurā būs apstrādājamie faili

2) Programma pa vienam noskenē pdf failus minētajā folderī. Faila nosaukums satur unikālu rasējuma nr.

3) Programma salīdzina rasējuma nr., kas atrodams PDF faila nosaukumā ar ierakstiem Excel tabulā. Līdzko ir sakritība, nolasa daudzumu.

4) Programma pdf'am pievieno informāciju par daudzumu (kā teksta komentārs, watermark vai tml.) Te nav speciāli jācenšas meklēt kādas koordinātas speciāli katram rasējumam vai tml., var vienkārši vienoties par vienām koordinātām, kas der visiem rasējumiem.

5) Ideālā kārtā programma pārseivo visus PDF failus, kur pievienota papildus info.

6) Programma automātiski uzsāk arī drukāšanu (sūta info printerim), līdzko fails ir apstrādāts.

 

Speciāls budžets šim pasākumam nav nodefinēts. Man nav ne jausmas, kāda šim pasākumam varētu būt tirgus cena šodien. Sen ar programmēšanu (programmētājiem) nav bijusi darīšana. Lūgums sūtīt PM ar savu piedāvājumu: cik par to prasiet un kādu izpildījumu Jūs tur redziet. Skaidrs, ka šeit cena arī var daudz mainīties no izpildījuma. Respektīvi, vai tas ir tikai macros skripts vai tur jau ir pilnībā nostrādāta programma, kur gala lietotājs var būt arī blondīne :) Pēc iesūtītajiem piedāvājumiem tiks pieņemts lēmums kā šo "konkurusu" pareizāk tālāk izbīdīt.

 

P.S. Uz jautājumiem pa tēmu, ja tiešām vajag kaut ko precizēt, es atbildēšu. Taču publiski neplānoju iesaistīties garās diskusijās ar garāmgājējiem, kas grib tikai internetā komentārus padrukāt :) Vēlamais saziņas formāts: PM -> ar reālu piedāvājumu/risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...