Jump to content
php.lv forumi

Simboli no MySQL uz PHP izvadās nekorekti


Jazek WaterSide

Recommended Posts

Labdien visiem,

Lieta tāda, ka nesen taisīju vienu web projektu un tur man sanāca, ka datubāzē ieraksti izveidojas ar sekojošiem simboliem:

Piemērs:
NotekÅ«deņu sÅ«knis = Notekūdeņu sūknis

IR  =  JĀBŪT
 Ä�  =  ā
 Ä“  =  ē
 Å«  =  ū
 Å   =  ņ
 Ä«  =  ī
 Ä£  =  ģ
 Å¡  =  š
 †Ä· =  ķ

Iepriekšēja projekta izvadijās korekti, latviski ka paredzēts, jaunaja ko pārtaisu uz CodeIgniter izvadās tieši tas pats kas pašā datubāžē, mēģināju kodējumu kas iepriekšējā projektā, nekas nestrādā.

Versijas uz kurām strādāju:

"php": 		"8.0"
"marinaDB":	"10.9.3"
"CodeIgniter":	"4.2.7"

Nezinu vai nepieciešams, bet te programmatūra uz kā strādāju:

PHPStorm: 2021.3
Laragon:  5.0.0.210523

Internetā hostings uz Area.lv, tur arī viss strādā korekti, kas varētu būt par vainu?

Ko man darīt, pārrakstīt visu datubāzi? Nav drausmīgi daudz ierakstu, bet tāpat visai dienai būtu ko darīt, nav tik daudz laika, varbūt ir kāds variants kā izvadīt tapat ka otra projektā, tur man izvadās uz HTML ar TWIG palīdzību un vienīgais kodējums ir <html lang="utf-8"> un datubāzē Collation: utf8mb4_general_ci, tas arī viss, nekas cits nav pielietots, atceros iepriekš bija problēma ar garumzīmēm (ar ko man vienmēr sanāk problēma), to neatceros ka atrisināju, bet fakts ka tagad nekas neiet. Cerams visu uzrakstīju skaidri un saprotami

PALĪDZIET KĀDS

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...