Jump to content
php.lv forumi

Plzz palidziet ar Invision power Board uzstadishan


unreal

Recommended Posts

Nu tad taa noka4aju IPB 13 itkaa pedeja versija izdariju ka likts instlacaijaa pildiju tabulu bet peekshni izmetas errors nakoshaja logaa Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '81.198.61.141' (10061) in C:\Program Files\Apache Group\Apache2\htdocs\forums\sm_install.php on line 342

un zemaak paraada Warning!

 

The following errors must be rectified before continuing!

Please go back and try again!

 

Could not create a mySQL connection, please check the SQL values entered ko lai daru???

Edited by unreal
Link to comment
Share on other sites

kurš tad zin, ko tu tur konfigā esi sarakstījis??

liec nevis IP adresi, bet localhost - tas gan, ja datubaaze uz ta apasha PC...

Pārbaudi konfigā lietas, kas attiecas uz konektēšanos pie db.

 

+ par Invision esi samaksājis??

Link to comment
Share on other sites

nu probleema ir ar mysql vinhs nekonektejas klaat met aaraa [edgars] ERROR 2003: Can't connect to MySQL server on '81.198.61.141' (10061) tadu erroru neko daudz nejedzu no mysql bet ludzu vai kads varetu palidzet man ar vina uzstadiishanu?? es panemu noka4aju izpildiju prasiibas un install laikam ar to nepietiek ludzu plaidziet pasakiet kur un kas jaraxta var arii bez kas bet galvenais zinat kur man ir probleema!!!!!

Link to comment
Share on other sites

IP pareiza bet mysql vislaik saku ka nestraadaaaaaaaaaa kaa lai vinu palaiiiiiiiizhuuuuuuuu????????????????un ja kas visi nevar but tik gudri!!!

17370[/snapback]

 

Nu protams ja dotajai MYSQL NAV ATLJAUTS konekteeties ar doto

adresi (ip) tad vinja arii nekonekteesies :)

 

Parliecinies vai tev ir tiesiibas no dotaas adreses konekteeties uz MYSQL serveri

 

vai vispaar ir noraadiita pareiza Mysql atrashanaas vieta-adrese

vai ir pareizss lietotajvards

vai ir pareiza parole

------

Ja pats esi uzlicis MYSQL uz savas lokaalaas mashiinas tad palaid

mysqld un neraksti savu ip, bet vienkarshi localhost

neaizmirstot noraadiit pareizu lietotaaju un paroli

 

P.S. UN NEVAJAG UZ REIZ KLIEKT ITKAA 1REIZI RAKSTIITU KAADAA FORUMAA

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu, tad mysql esi licis uz wina! Atklaati sakot tur probleemas var buut ljoti daudz un dazjaadas! Man kaut kad bija probleemas uz Linux uzlikt MySQL. Izraadiijaas ka probleema bija "invaliids" socket fails, caur kuru konekteejaas, bet dotajaa gadiijumaa tas laikam nebuus vainiigs...

 

Vieniigais, ko varu ieteikt ir: meegjini piekonekteeties caur konsoli vai phpMyAdmin.

Link to comment
Share on other sites

nu ja nevarat paliidzet un makat tikai braukt auguumaa tad ta arii pasakiet !! jo laiks ir nauda!!netaisos te sedet un gadiit kamer man te brauks augumaa un neko jedzigu nepastastiis!!!
Domā, ka tas kādu interesē? Vot maksā, informācija arī ir nauda. :P
Link to comment
Share on other sites

uzliec kaadu gatavu bundli prieks php/mysql/apache. piemeram easyphp un neteree laiku. taapat liekot visu atseviski nedabuusi lielaaku drosiibu/stabilitati kaa ir bundlee, ja nezini kaa atveert to mysqld.exe un ko dariit ka sis taisas uzreiz ciet :)

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

eu vechi es esmu totaals bots es nemaaku atvert to mysqld.exe man vinsh uzreiz taisas ciet?? ko lai daru? parinstaleet mysql?? jo kad instaleeju localhost liku manu IP adresi

17375[/snapback]

 

Tas ir serveris :)

vinsh netaisaas ciet - ja neizmet kljudas pazinjojumu tad viss ir OK.

ja taa var izteikties vinsh palaizas un aiziet fonaa...

 

pamegini pec tam palaist MYSQL.exe

tad redzeesi kas notiek :)

 

vajadzeetu palaisties konsulei

 

uzraksti use test;

vai

use mysql;

 

ja viss straadaa tad

tad buus pazinjojums par to ka DB ir nomainiita :)

 

 

iziet aaraa var uzrakstot exit;

(obligaati aiz komandas beigaas zemikols)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...