Jump to content
php.lv forumi

mysql administrator & query browser


hu_ha

Recommended Posts

Nez kā esu palaidis garām, ka mysql CC ir pārtapis par mysql administrator un mysql query browser.

Bet sakiet ko gribat, no lietošanas viedokļa vecais labais CC ir 100x labāks.

 

1) Kā tur ir domāts rakstīt sql vaicājumus? tur tak ir tikai 10 rindas vaicājumam (tā lai neskrollējot būtu redzams viss vaicājums) vai varbūt to var kaut kā izmainīt?

Kaut kā galīgi neērti klabināties pa vienu mazu lodziņu.

 

2) Bez tam, man ir jāstrādā ar tabiem. Un ja nu es gribu uz līdzības pamata rakstīt vaicājumu, tad man visu laiku jāklikšķinās no viena taba uz otra, tā vietā, lai noliktu divus logus vienu otram blakus. Ar to tabu splitošanu ar kaut kas nav izdomāts.

 

3) ja vaicājums vienā tabā ir lielāks, bet otrā tikai viena rindiņa, tad spiežot uz tabiem notiek kaut kāda lēkāšana (te tabi uz leju, te atkal uz augšu)

 

Karoče esmu baigi vīlies... :\

Link to comment
Share on other sites

Nu par MySQL Administrator gan man nav ko sliktu teikt. Tur manuprāt labi lietas izkārtotas. Bet to query browser tev taisnība vien ir. mysqlcc man ar šķiet ērtāks pašlaik par to.

Link to comment
Share on other sites

Man tas administrātors arī nepatīk, tur querijiem tiešām vietas nepietiek un inserti un updeiti ari nav izdomāti līdz galam, tapēc pārsvarā izmantoju phpmyadminu, ar kuru viss ir ok, gan ir pāredzams, gan iespējas ir daudz.

Link to comment
Share on other sites

Man tas administrātors arī nepatīk, tur querijiem tiešām vietas nepietiek un inserti un updeiti ari nav izdomāti līdz galam, tapēc pārsvarā izmantoju phpmyadminu, ar kuru viss ir ok, gan ir pāredzams, gan iespējas ir daudz.

17216[/snapback]

Vai tik tu nejauc MySQL Administrator ar MySQL Query Browser?
Link to comment
Share on other sites

nu to administrator vēl varētu lietot, tur itkā ir apkopots +/- nepieciešamais, lai apkalpotu datu bāzi.

Bet joprojām, kāpēc divus rīkus, ja to visu var iecept vienā? (un bija tak vienā)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...