Jump to content
php.lv forumi
  • 0

addclass nesaprotama reakcija


aika

Question

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
15 minutes ago, briedis said:

Parādi kodu, kas veic klašu pielikšanu, noņemšanu, tad varbūt spēsim palīdzēt.

$( ".toleft" ).click(function() {
		id = $(this).data('id');
		$("div").removeClass( "selected" );
		if (id > 1){
			
			id = id-1;
			$('#i'+id).addClass( "selected" );
		}
		else
		{
			$('#i18').addClass( "selected" );
		};
	});
	$( ".toright" ).click(function() {
		id = $(this).data('id');
		$('#i'+id).removeClass( "selected" );
		if (id < 18 ){	
			id = id+1;
			$('#i'+id).addClass( "selected" );
		}
		else
		{
			$('#i1').addClass( "selected" );
		};
	});

norādīju lapu, kurā ir kods :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0
19 minutes ago, briedis said:

Grūti saprast. Saliec katrā funkcijā, blokā kur mainās klases:

alert(šis kods ir izsaukts tagad)

Un debugo, mēģini saprast, kur klikojot kas saucās. Nevajag minēt kur ir problēma, vajag debugot.

Tak es debagoju! Klase noņemas, pareizajam ID uzliekas bet pēc koda izpildes (aiz pēdējās iekavas) klase atlec atpakaļ esošajam! Netici, pārbaudi pats. :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 12/7/2021 at 11:28 AM, briedis said:

Grūti saprast. Saliec katrā funkcijā, blokā kur mainās klases:

alert(šis kods ir izsaukts tagad)

Un debugo, mēģini saprast, kur klikojot kas saucās. Nevajag minēt kur ir problēma, vajag debugot.

Patiesībā šis ir gandrīz vienīgais JS debūgošanas veids.. 
Cik pats esmu saskāries.. tad strādā, izņemot ar frameworkiem .. tur gan tas var nenostrādāt... (errors tiek ielaists paša frameworkā.. un viss - ķer vēju laukā ) .. 
 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 12/13/2021 at 10:34 PM, Grey_Wolf said:

Patiesībā šis ir gandrīz vienīgais JS debūgošanas veids.. 
Cik pats esmu saskāries.. tad strādā, izņemot ar frameworkiem .. tur gan tas var nenostrādāt... (errors tiek ielaists paša frameworkā.. un viss - ķer vēju laukā ) .. 
 

Nu normāli cilvēki debugo ar pārlūka debugeri - saliek breikpointus un stepo, inspicē elementus. Šādam triviālam keisam gan jau pietiek ar console/alert...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 12/16/2021 at 10:35 AM, briedis said:

Nu normāli cilvēki debugo ar pārlūka debugeri - saliek breikpointus un stepo, inspicē elementus. Šādam triviālam keisam gan jau pietiek ar console/alert...

Cik esmu mēģinājis- reti kad izdodas atrast "kukaini" ... JS netveramā kļūda ir ar datu tipiem  ..  zinot ka JS - to interpretē - pēc pasam vien zināmiem likumiem, pie tam katrā bradātājā savādāk... .. izmantojot alertus, to var viegli atķert, ar breikpointiem  - ir ilgāk, 'ķēpīgāk- un dažreiz neispējamā misija.. 
Tā ir mana pieredze... 
 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 12/28/2021 at 10:22 AM, Grey_Wolf said:

Cik esmu mēģinājis- reti kad izdodas atrast "kukaini" ... JS netveramā kļūda ir ar datu tipiem  ..  zinot ka JS - to interpretē - pēc pasam vien zināmiem likumiem, pie tam katrā bradātājā savādāk... .. izmantojot alertus, to var viegli atķert, ar breikpointiem  - ir ilgāk, 'ķēpīgāk- un dažreiz neispējamā misija.. 
Tā ir mana pieredze... 
 

Typescript un/vai IDE ar normāliem typehintiem. Kad dati ienāk "biznesa loģikā", atliek tos nocastot un tālāk jau IDE brīdinās, ja dari kko ar nepareiziem formātiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 12/28/2021 at 5:39 PM, e-remit said:

Vispār jau tie likumi diezgan strikti aprakstīti, materiāli internetā pieejami diezgan daudz. Iesācējiem tiešām lielas iespējas uz to iekrist.

Jā jā...
ir iesācējiem aprakstīti......
kad tev skriptā desmitiem i mainīgie.. .. daļa ienāk no formām, daļa, caur ""džoniju" ...
tad visus atceries - KAROGS rokās.. .. uz priekšu...   
kur nu tipu uzliki, kur nē...


 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 1/6/2022 at 3:50 PM, briedis said:

Typescript un/vai IDE ar normāliem typehintiem. Kad dati ienāk "biznesa loģikā", atliek tos nocastot un tālāk jau IDE brīdinās, ja dari kko ar nepareiziem formātiem.

Jā, piekrītu .. bet ne vienmēr izstrādes vide ir tā optimālā ... .. puse neko nepateiks... 
it īpaši ja pamats būs cits...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...