Jump to content
php.lv forumi

Websaita ielādes metodes


Kaitnieks

Recommended Posts

Mani interesē visi, pēc iespējas biežāk sastopamie plusi un mīnusi starp divām metodēm:

1) parastā - katra lapa tiek ielādēta, uzspiežot uz linka.

2) dinamiskā - pie saita atvēršanas ielādē visas lapas (slēptajos layeros) un, spiežot uz linkiem, tās dinamiski pārslēdz ar javaskriptu.

 

Kāds ir jūsu viedoklis?

Link to comment
Share on other sites

aivar!

lapa satur informāciju, jo vairāk informācija, jo ilgāk lādēsies tie tavi laijeri.

Ja laijeri mazi, tad kāpēc gan nē, tikai jārēķinās, ka mēdz būt arī atslēgti javascripti arhaiskos browseros arī to neesamība.

ja lapa pārlādējas, tas nemaz nav slikti - informācijas, kas atkārtojas (bildes,css utt) tik un tā tiek iekašota.

laikam jau tomēr 1. metode ir labāka.

Link to comment
Share on other sites

parastām lapām 98 no 100 gadījumiem tikai primais variants (- konsoles browseri, ierobežots trafiks, searchenginu boti utt var atrast daudz ko kam nepatiks javascripts), otrais variants ar visa ielādi,vai labāk ielādēšanu kaut ko pamazām fonā kamēr lapa tiek skatīta der kādām sistēma, thipa gmailā tā laikam ir - rodas ilūzija ka viss tur ļoti ātri strādā.

kā tur Einšteins teica par lietu vienkāršoanu.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt te jau dažs labs tās lietas sāk stipri pārspīlēt :lol: Diemžēl vecie labie varianti pagaidām arī ir vislabākie, visi tie JavaScript tikai bremzē visu padarīšanu... Viens no svarīgākajiem lapas parametriem ir ātrdarbība! Tāpēc tur ar visu javascriptošanos, layerošanos tikai izsauksi riebumu no skatītāja puses pret tavu lapu, jo viņa lādēsies lēni...

 

P.S.

 

Man jau tagad piemēram riebj inbox.lv "foršās reklāmas" ar visu skaņu ko es negribu dzirdēt un ielādi, kas man nav vajadzīga, ja vēlos ātri pārbaudīt e-pastu...

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...