Jump to content
php.lv forumi

Meklējam PHP un React izstrādātājus


edw

Recommended Posts

ja kādam pēc šī topica izlasīšanas gribas nosūtīt pieteikumu edw, tad jūs esat diezgan izmisuši. Tik nejaukas atbildes un nespēju pieņemt ieteikumus es sen neesmu redzējis. 
Riktīgs LV kantoris

kāpēc man kaut kas ir jādzēš :D u made ma dai

Edited by paleto pro
Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2021 at 11:51 AM, codehighriga said:

Nu no otras puses @moonshine jau arī nav nekāds saulstariņš. :) Cik saprotu lielais cepiens joprojām ir tikai par to, ka bez WP pieredzes nepaņēma darbā WP-centriskā uzņēmumā. + tika iztērēts mazliet laiks testa uzdevumam. Vai tas tiešām ir tas briesmīgākais, kas var darba meklējumos atgadīties?

Es pilnībā Tevi saprotu, ka Tevi aizrauj gaslighting, tā turpini! ;)

Pēc pieredzes varu teikt tā - tādiem kā Tev var skaidrot un skaidrot... un skaidrot līdz pensijas vecumam - tāpat gribēs "double down" uz savu viedokli. Aiztaupīšu abiem laiku, nebūs šis produktīvi. Tu pie sava viedokļa paliec, es pie sava - visi laimīgi. :)

Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2021 at 10:50 AM, edw said:

Kā jau teicu, visu nekad nepieminēs :) Mums tā liekas pašsaprotama norma, un pat nebiju aizdomājies līdz tam, ka kādam tas nepatiks :) Face to face komunikācija vienmēr būs labāka, nekā jebkāda cita. Pie tam, es to Tev nodevu pašā sākumā, pirms vispār uzsākām sarunu, lai netērētu lieki Tavu laiku.

 

moonshine, nekā personīga, bet runājot pa Tavu iepriekšējo pieteikumu, es gan neesmu lieta kursā par to, jo tajā laikā nebiju atbildīgais, bet, pieļauju, ka pie vainas varētu nebūt testa uzdevums, bet gan komunikācija, ja jau citiem forumiešiem intervijās rekomendē melot.

 

Parādīji, cik Tavs laiks ir bezvērtīgs. Darba laikā izpētīji visu manu profilu, lai tikai atrastu, par ko varētu smērēt te. Wow, jūtos pagodināts. :D

Tūlīt jau skries visi un teiks - "bet tu tak iesaistījies diskusijā, kā tavs var būt vērtīgs, liekuli". Uz priekšu.

Edited by moonshine
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...