Jump to content
php.lv forumi

Meklējam PHP un React izstrādātājus


edw

Recommended Posts

Visual Composer augot meklējam papildspēkus, ir brīvas vakances PHP un React izstrādātājiem.

Mazs ieskats ko mēs piedāvājam:
  • Alga 2000 - 4000 Euro, protams, viss atkarīgs no zināšanām;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām;
  • Daļēja pusdienu kompensācija;
  • Dators (Mac/WIndows/Linux) pēc izvēles;
  • Apmaksātas konferences, gan vietējās gan starptautiska mēroga;
  • Elastīgs darba grafiks;
  • Varēsi strādāt no mājām vai jaukti (mājas/birojs);

    Vairāk par vakancēm un pieteikšanos lasi šeit: https://visualcomposer.com/jobs/
Link to comment
Share on other sites

Vienreiz jau pieteicos pie šiem uz darbu. Ja pareizi atminos, darbs ar WP + Laravel.

Vari būt kaut Taylor fucking Otwell, bet tevi nepieņems darbā, ja nav iepriekšēja (un pieklājīga) pieredze ar WP.

"Daļēja pusdienu kompensācija" - vienkārši smieklīgs punkts.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, moonshine said:

Vienreiz jau pieteicos pie šiem uz darbu. Ja pareizi atminos, darbs ar WP + Laravel.

Vari būt kaut Taylor fucking Otwell, bet tevi nepieņems darbā, ja nav iepriekšēja (un pieklājīga) pieredze ar WP.

"Daļēja pusdienu kompensācija" - vienkārši smieklīgs punkts.

Tas jau it kā būtu saprotams, galu galā atverot mājaslapu ar lieliem burtiem ir rakstīts "We are building the best Wordpress tools".
Nav gluži rakstīts "We are building the best Laravel packages".

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kasspars said:

Wordpress programmēt nav tas pats, kas Laravel programmēt, kur var teikt viss jau priekšā uzrakstīts. Wordpresā vajag meklēt, pētīt, cīnīties. Tas nav priekš vājajiem

Gan to, gan to esmu lietojis - saprotu, ko ar to domā.

 

Just now, codehighriga said:

Tas jau it kā būtu saprotams, galu galā atverot mājaslapu ar lieliem burtiem ir rakstīts "We are building the best Wordpress tools".
Nav gluži rakstīts "We are building the best Laravel packages".

Vajadzēja man precīzāk izteikties - ar pieklājīgu pieredzi viņi min lielu pieredzi ar WordPress, taču to viņi pateiks tikai pēc tam, kad būsi savu testu nosūtījis un nodevis.

Link to comment
Share on other sites

Kamēr vari, labāk nomaini to "Daļēja pusdienu kompensācija" uz ko citu vai vispār izņem laukā. Ieslēgsi common sense un noliksi sevi darba ņēmēja pozīcijā - sāksi saprast, cik fishy tā daļējā pusdienu kompensācija izklausās.

Edited by moonshine
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc man būtu kaut kas jāņem ārā? Mums ir līgumi vairākās iestādēs par pusdienām, tai skaitā Wolt, pasūti mājās ko vēlies. Daļēja, jo ir limits nedēļai.

Runājot par Laravel, uzmet aci pašam source code un gan jau pamanīsi kaut ko pazīstamu. Tā pat mums ir vairāki servisi, kas balstīti uz Laravel vai Lumen.

Nezinu par Tavu pieteikumu, bet mēs pēdējo reizi kādu no LV meklējām pirms gadiem 2 vai 3. 

Varbūt vari ieteikt kā vēl noteikt pieredzes līmeni, ja ne ar testa uzdevumu? Labprāt uzklausītu viedokļus un varbūt pat netestētu :)

Edited by edw
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, edw said:

Kāpēc man būtu kaut kas jāņem ārā? Mums ir līgumi vairākās iestādēs par pusdienām, tai skaitā Wolt, pasūti mājās ko vēlies. Daļēja, jo ir limits nedēļai.

Runājot par Laravel, uzmet aci pašam source code un gan jau pamanīsi kaut ko pazīstamu. Tā pat mums ir vairāki servisi, kas balstīti uz Laravel vai Lumen.

Nezinu par Tavu pieteikumu, bet mēs pēdējo reizi kādu no LV meklējām pirms gadiem 2 vai 3. 

Varbūt vari ieteikt kā vēl noteikt pieredzes līmeni, ja ne ar testa uzdevumu? Labprāt uzklausītu viedokļus un varbūt pat netestētu :)

Tad kāpēc nevar ko tādu uzreiz pieminēt vakances aprakstā? Tagad kā jebkurš cits par to sāks prasīt, tā Tev katru reizi būs jāskaidro.

Kāds sakars uzmest aci source code šobrīd? Man jau ir sen zināms, ka izmantojat ar Laravel priekš servisiem. Nekas jauns man tur.

Tas arī bija pirms aptuveni 2 gadiem.

Ja jāizvairās no punkta, ko pieminu, tad mums šeit nav vērts pat to apspriest tik ļoti. Testa uzdevuma apjoms bija gana liels, lai to var kompānija paņemt kā free labor - nekāda veida norunas neveicat par to, kā testi tiks izmantoti.

Protams, var gadīties, ka tūlīt atskries kāds, sakot, ka "kaut kā jau tak jānotestē cilvēks", "nu nav visi tādi krāpnieki" u.tml. Reāli vienalga, - šāda prakse kantoriem pastāv.

Veiksmi!

 

Un, for fuck sake, padomā taču - nav tev jāmaina veids, kā testēt cilvēku - rakstītā formātā var vienoties par to, kā tests tiks lietots lolol.

Edited by moonshine
Link to comment
Share on other sites

Man varbūt jāpiemin, ka birojā piejama bezmaksas tēja, kafija un saldumi? Būsim reāli, visu nekad nepieminēšu, pārrunās to visu var izrunāt.

Pa šo laiku daudz kas ir mainīnies. Dotajā brīdī tests tiek iedots pārējiem deviem un viņi to analizē, un pēc tam iedod konkrētu review, kas tiek nodots arī testa veicējam. 

Tālāk, ja devi ir iedevuši labu feedback, mēs piedāvājam 1-2nedēļas testa nedēļas kopānijā, kur vari strādāt ar komandu un saprast kā viss notiek, protams apamksāts. Pēc šī testa mums ir retrospekcija, kur arī visi dod gala vārdu, jā vai nē, ieskaitot pašu kandidātu.

Uzlabot kaut ko vienmēr var un varēs :)

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, visu nekad nepieminēs :) Mums tā liekas pašsaprotama norma, un pat nebiju aizdomājies līdz tam, ka kādam tas nepatiks :) Face to face komunikācija vienmēr būs labāka, nekā jebkāda cita. Pie tam, es to Tev nodevu pašā sākumā, pirms vispār uzsākām sarunu, lai netērētu lieki Tavu laiku.

 

moonshine, nekā personīga, bet runājot pa Tavu iepriekšējo pieteikumu, es gan neesmu lieta kursā par to, jo tajā laikā nebiju atbildīgais, bet, pieļauju, ka pie vainas varētu nebūt testa uzdevums, bet gan komunikācija, ja jau citiem forumiešiem intervijās rekomendē melot.

On 9/19/2020 at 3:04 PM, moonshine said:

... Diezgan straight forward un ietver melus. ...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...