Jump to content
php.lv forumi

header()


andrisp

Recommended Posts

kodaa ir vieta

if (bla == bla)

{

header ("Location: someurl");

}

 

bet neiet - izmet, ka header atkaartoti izsaukt nevar vai kaut kas taac, preciizaak pateikt nevaru - nav iespeejas shobriid nokopeet kljuudas pazinjojumu, bet cik saprotu - tas taapeec, ka pirms header funkcijas izsaukshanas php jau bija nodevis kautkaadu informaaciju browserim.

 

paliidziet. kaa lai apeju sho probleemu ? vai ir alternatiiva shai komandai, vispaar man vajag, lai lapa atveertos jaunaa logaa. pashlaik izmantoju javascript kodu, bet tas neder.

 

piedodiet, ka tik gari.

Link to comment
Share on other sites

un kas tad tev tik grūts?

/ end

16474[/snapback]

 

nu aapraac - ja tu vispaar nezini, kas tas par kodu un ko vinjs dara, kaa tu vari nospriest, ka paarveidot vinju ir easy as 1-2-3.. tev varbuut jebkas nav par gruutu, bet es neveelos chakareeties, ja nepamaniiji - esmu iesaaceejs, bet probleemu atrisinaaju pats.

Link to comment
Share on other sites

nu ja tiešām neder ne header() ne javascript ne ob_* un kods ir sausmigi sarezgits, tad liec echo '<a href="'.$url.'">turpināt</a>';

 

:)

16545[/snapback]

 

cik sapratu tad sajaa gadiijumaa labaak ir izmantot JavaScriptu

- ja ( IF ) nosacijums izpildiisies tad tiks izvadiita /refreshota lapa / freims utt -

Ko tur daudz lauziit galvu - tas tachu daljeji notiek lietotaaja galaa nevis uz servera :)

Link to comment
Share on other sites

man saakumaa risinaajums bija uz javascript, bet nepatika, kaut kas gljukoja.. sarezhgjiits tas kods taapeec, ka vinjs ir ar vairakliimenja includeem un diezgan izsvaidiits, un galveno kaart - nav rakstiits by me, es tikai tjuuneeju..

 

iebaazu to header pashaa galvenaajaa lapaa pirms visa cita.. works great..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...