Jump to content
php.lv forumi

Nedārga hostinga meklējumos


Recommended Posts

Pamazām izskatās ka nāksies pārcelties pie cita hostētāja, jo iepriekšējais labu brīdi ieslēdzis klusēšanu, un nezinu kurā brīdī viss nobruks, pagaidām viss strādā, ja kas noplīst, tiek salabots  ļoti ātri.. - (naudu neprasa- un tas liek jau uztraukties, kaut gan uzprasījos ar piedāvājumu samaksāt) /gan jau kāds atkodīs kas par hostingu, bet nu ne par to stāsts/ 

 

- tātad nepieciešams hostings kas nodrošina:
Vismaz 10  domēnus (LV, iespējams kādu COM) .. 
- vismaz 10-20 apakšdomēnus .. (otrā līmeņa, katram domēnam)... - nu vismaz 5 katram.. 
- kādas 10 MySQL( ver 5 ?)  datubāzes .. - nelielas - lielākā kādus 10-20 Mb.. 
- diska vietu kādus 20-30Gb..(tas max- realitātē stipri mazāk) ..
nu un standarta PHP (ver5) ..  
normālu, un stabīlu FTP peieju, failu up un down load .. (šī ir problēma, jo daži servisi nobrmzē, ja gribi noliet savus 2-3 gb datus.. - uzskata par DDOS uzbrukumu /vai ko citu/ )
- ikdienas noslodze paredzēta maza, visa lielā domēnu konfigurācija - testiem .. (ja testēs lielāku sistēmu- atsevišķi vienojās)..  
- nemeklēju haļavu.. bet nedārgu risinājumu.. 
Uptime jābūt- vismaz 99% ..  (ja paredzēti darbi - tad iepriekš paziņot- esam cilvēki - saprotam, ka tehnika jāpieskata :) - tas neskaitās) ..
 - Un serveris ES ietekmes zonā .. (nu šis tā.. bet vēlams.. )..

Varbūt kāds ko var ieteikt? 






 

Link to comment
Share on other sites

digitalocean.com + tagad pie viņiem ir iespējams menedžēt savu domēna nameserver, attiecīgi unlimited domēni un subdomēni

Ja pats vari uzinstalēt apache un mysql, tad domāju, ka ar 5$ serveri pilnīgi pietiks tev

Ja ir interese varu uzcept bloga rakstu par to kā uzsetot savu webserveri uz DO

Edited by Kasspars
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tas pats digitalocean kvalificējas visām prasībām. Man jau liekas, ka 2020. gadā ar hostinga meklēšanu nemaz nav diez kā jānodarbojas - paņem kādu starptautiski atpazīstamu kompāniju un viss darbosies, būs līmenī. Daudz uzticamāk kā čakarēties ar kaut kādiem vietējiem Latvijā/Lietuvā bāzētiem kantorīšiem.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, jurgenzz said:

Pats lieto hetzner, nedaudz lētāks kā DO

Pat diezgan lētāk kā DO :)

DO ir lietots labu laiku - stabils un atbilst autora prasībām. Hetzner tiek lietots salīdzinoši nesen, bet jau tagad skaidrs, ka viņiem problēmu ir vairāk un bieži kāda fiziskā mašīna palido - viņu incident lapā ir garš saraksts :)

Hetzner arī nedaudz atpaliek fīču ziņā - nav firewall etc. Protams, iet uz priekšu arī viņi - nesen palaida Load Balancing Beta versiju.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, codehighriga said:

Nu jā, tas pats digitalocean kvalificējas visām prasībām. Man jau liekas, ka 2020. gadā ar hostinga meklēšanu nemaz nav diez kā jānodarbojas - paņem kādu starptautiski atpazīstamu kompāniju un viss darbosies, būs līmenī. Daudz uzticamāk kā čakarēties ar kaut kādiem vietējiem Latvijā/Lietuvā bāzētiem kantorīšiem.

Es piekrītu.. tāpēc meklēju - viss iekļauts.... - lai ir savs "C-panels&Co"  kur var vienkārši salikt ko vajag...   ja jāliek Apache utt.. - nu tad meklētu virtuālo mašīnu, kā minimums .. 
- tad jau "zemgalda" - "kasti" uzliktu .. 


- pārāk labi nerunāju angliski (skolā -vācietis) ..  ja nāktos ko skaidrot pa telefonu.. būtu problēmas..  Papildus jau minēju serveri - ES zonā (ļoti vēlams) .. jo personu datu regula.. 
un man tur diezgan sensetīvi dati (nosacīti protams) ... 
- gribētos tomēr tepat LV..  (vismaz šobrīd).. 
 nu apmēram tā.. 
P.S. cena 5-10 dolāri varētu būt ok.. 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Grey_Wolf said:

- pārāk labi nerunāju angliski (skolā -vācietis) ..  ja nāktos ko skaidrot pa telefonu.. būtu problēmas..  Papildus jau minēju serveri - ES zonā (ļoti vēlams)

Digitalocean tu vari izvēlēties, kurā datucentrā būs serveris. Eiropā ir vismaz divi - Nīderlandē un Vācijā.
Personīgi nekad nav nācies sazināties ar supportu, bet pieņemu, ka rakstiski visu var atrisināt vēl labāk kā pa telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Ja cena ir būtisks arguments, tad ++ par hetzner. Hostējos tur vairākus gadus, šobrīd ir 7 fiziski serveri un 3 virtuālie. Ar virtuālajiem nekad nav bijušas nekādas poblēmas, fiziskajiem pāris reizes ir kaut kas noticis, bet suports ļoti ātri problēmas atrisināja - vienreiz laikam kaut kas palidoja mātesplatei, mazāk kā stundu pēc tam kad sakontaktēju suportu diski jau bija pārlikti citā mašīnā un viss griezās tālāk, otru reizi bija problēmas ar pārkaršanu, arī nomainija kūleri un atrisināja tik pat ātri. Katrā ziņā neko, kas piedāvātu tik daudz jaudas/vietas/atmiņas par tik zemu cenu neesmu atradis citur.

Edited by mad182
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...