Jump to content
php.lv forumi

Printful programmētāju vasaras skola 2020 (Bezmaksas)


briedis

Recommended Posts

ir atvērta pieteikšanās uz Printful Programmētāju Skolu!

Pieteikuma forma un nosacījumi šeit: https://www.printful.com/programmesanas-kursi/

 

Quote

Kas ir Printful programmēšanas kursi?

Printful programmēšanas kursi ir starta komplekts topošajiem programmētajiem.

Tā ir divu nedēļu mācību programma, kuras laikā tev būs iespēja sastrādāties ar talantīgiem nozares speciālistiem un apgūt nepieciešamos pamatus, lai varētu turpināt augt un atrast labu darbu nozarē. Programmēšanas kursi ir bez maksas un labākie no kursa absolventiem iegūs iespēju pievienoties Printful komandai jau darbinieka statusā!

Programmēšanas kursu iepriekšējo gadu absolventi strādā Printful jaunu produktu izstrādes, piegādes, drošības u.c. komandās, kā arī paši pasniedz kursus un apmāca jaunos kolēģus!

Printful IT komandā netrūkst ne darba, ne ideju. Kolēģi izstrādā integrācijas ar e-komercijas platformām, attīsta Printful iekšējos dizaina rīkus un funkcionalitātes un nodrošina, lai sistēmā ievadītā informācija par produktiem un drukas failiem nonāktu darbam paredzētajās Printful ražotnēs un iekārtās

 

Quote

Kursu programma

  • CheckIevads PHP, modernu lietotņu arhitektūrā
  • CheckIevads DevOps, modernu lietoņu izstrādes vidēs (Docker)
  • CheckLabās prakses programmēšana (koda noformēšanas vadlīnijas, datu tipi u.tml.)
  • CheckBack-end programmēšana (PHP 7.4, Composer)
  • CheckDarbs ar MySQL datubāzi (datubāzes projektēšana, datu tipi, datu atlases, datu indeksēšana, lieli datu apjomi)
  • CheckAutomatizētie testi (testu veidi, TDD, PHPUnit)
  • CheckFront-end programmēšana (JavaScript (ES8), Vue.js, CSS, SASS, BEM, npm)
  • CheckVersiju kontroles sistēmu lietošana (Git)
  • CheckUI/UX dizaina ABC programmētājiem
  • CheckProjektu vadības pamati (Agile, SCRUM)
  • CheckProgrammētāja profesijai nepieciešamo kompetenču attīstība (atbildība, komunikācija, pašdisciplīna, laika un darba apjoma plānošana)
  • CheckPraktiskas nodarbības, prezentācijas, individuāls darbs ar mentoru, diskusijas

 

Pagājušā gada threads: 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tewin said:

Kur tu to izrāvi?

Labs jautājums vispār. Aizgāju uz autopieturu, tur vot uzrakstīts bija - "paskaties, kas zem soliņa 3. dēļa uzrakstīts", paskatos zem tā 3. dēļa, a tur uzzīmēts p*mpis un pieprausta lapiņa, kur bija dota norāde doties uz Barona ielu un pie fitnesa centra pacelt bruģakmeni, uz kura uzzīmēts mazliet mazāks pimpis nekā autopieturā uz dēļa, un tur vot es lasu - "Ja neiesi strādāt Accenture pēc viņu bezmaksas kursiem, būs par tiem jāsamaksā". Domāju: "J*ptvaju m*ķ, jādodas mājās un kādam jāuzraksta par šo.". Atveru šo saitu, redzu - te reklamē Printful'am kursus. Nolēmu pastāstīt par savu atradumu.

@tewin, nu Tu stulbs vai vienkārši stulbs? Kas tas par jautājumu? Protams, ka man tur paziņas ir gājuši tajos kursos un tāds viņiem hammer of justice dots, kad atteica turpināt aksenšurā pēc kursiem.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, moonshine said:

Kā Printful pelna

Tas nav viņu bizness - apmācīt cilvēkus. Es pieņemu, ka tā ir darbinieku meklēšanas programma uzņēmuma vajadzībām.

Edited by var
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, moonshine said:

Un kur tad ir āķis? Kā Printful pelna ar tām apmācībām?

Printful 2019. gadā apgrozīja 100+ miljonus ar drukas pakalpojumu sniegšanu visā pasaulē.

Pirms pieciem gadiem, kad pievienojos Printful, mēs bijām 5 programmētāji. Tagad esam pāri 60, un vienmēr meklējam papildspēkus. Tas arī ir tas āķis!

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2020 at 10:51 PM, briedis said:

Printful 2019. gadā apgrozīja 100+ miljonus ar drukas pakalpojumu sniegšanu visā pasaulē.

Pirms pieciem gadiem, kad pievienojos Printful, mēs bijām 5 programmētāji. Tagad esam pāri 60, un vienmēr meklējam papildspēkus. Tas arī ir tas āķis!

Ok, skaidrs par to tad.

Link to comment
Share on other sites

On 6/21/2020 at 8:31 PM, moonshine said:

@tewin, nu Tu stulbs vai vienkārši stulbs? Kas tas par jautājumu? Protams, ka man tur paziņas ir gājuši tajos kursos un tāds viņiem hammer of justice dots, kad atteica turpināt aksenšurā pēc kursiem.

Varu derēt, ka tavi paziņas pirms kursu uzsākšanas parakstīja ar Accenture līgumu. Ja cilvēks nav spējīgs izlasīt, ko viņš paraksta, tad hammer of justice ir pilnīgi pelnīts.

Edited by tewin
Link to comment
Share on other sites

On 6/24/2020 at 5:54 PM, tewin said:

Varu derēt, ka tavi paziņas pirms kursu uzsākšanas parakstīja ar Accenture līgumu. Ja cilvēks nav spējīgs izlasīt, ko viņš paraksta, tad hammer of justice ir pilnīgi pelnīts.

Es neredzu iemeslu, kāpēc kaut kāds līgums pirms kursu uzsākšanas varētu nebūt obligāts, otherwise - beats the purpose. Nav nācies pašam būt uz kaut kādiem kursiem, vienkārši saku, ko man stāsta.

</ChitChat>

Edited by moonshine
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, moonshine said:

Es neredzu iemeslu, kāpēc kaut kāds līgums pirms kursu uzsākšanas varētu nebūt obligāts, otherwise - beats the purpose. Nav nācies pašam būt uz kaut kādiem kursiem, vienkārši saku, ko man stāsta.

</ChitChat>

Bez līguma uzņēmumam nav nekāda pamata pieprasīt samaksu. Nebūtu arī skaidra metodika kāpēc tiek pieprasīta tieši konkrētā summa un ne citāda. Par tādām izdarībām bez līguma varētu iedzīvoties tiesu darbos, tāpēc esmu 100% pārliecināts, ka līgums bija. Līgumu varētu neslēgt tikai tad ja tas tiešām ir bezmakas pasākums. Tāpēc vēlreiz nonāku pie secinājuma, ka cilvēki nav lasījuši, ko paraksta. Vai arī ir, bet izliekas par muļķiem un cer tikt vaļā.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Pacelšu veco tēmu, bet, vai ir kāds, kurš ir izgājis Printful skolu? Gribu sagatavoties un pamēģināt tikt šogad, protams, ja skola notiks. Cik saprotu, tad jāzin HTML, CSS, JS, PHP, MySQL, bet kāds nepieciešams priekšzināšanu līmenis?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Ernie said:

Pacelšu veco tēmu, bet, vai ir kāds, kurš ir izgājis Printful skolu? Gribu sagatavoties un pamēģināt tikt šogad, protams, ja skola notiks. Cik saprotu, tad jāzin HTML, CSS, JS, PHP, MySQL, bet kāds nepieciešams priekšzināšanu līmenis?

Esmu viens no skolas pasniedzējiem. Ja tā īsi būtu jāsaka, tad tas ir juniora līmenis.

HTML, CSS (SCSS) pamatzināšanas (pačeko arī kādu Bootstrap vai ko tādu).
MySQL pamati arī, piemēram, join'i, tabulu projektēšana, kolonnu datu tipi, kaut kas par indeksie.
PHP pamati - iepazīties ar OOP principem. Pastudē kā strukturēt projektu, palasi par MVC.
JS sintakses pamati, apgūt nedaudz ES6. Ja iespēja, pamēģināt kaut ko jau sarežģītāku - vuejs, piemēram.
Vēlams arī palasīt par drošību - pareizu datu eskeipošanu, XSS, sql injekcijām. Iegūglē: OWASP TOP 10.

Vari sev uzstādīt par mērķi uztaisīt šādu projektu, kuru mēs esam devuši kandidātiem citus gadus: Quiz formas izveide. Īsumā - cilvēks atver lapu, ievada savu vārdu, tad izvēlās no saraksta kuru Quiz'u grib pildīt. Piemēram, valstu galvaspilsētas. 10 jautājumi, izvēlās pareizo atbildi un quiz beigās tiek parādīts cik bija pareizās atbildes. Quiz'i, jautājumi, atbildes tiek glabātas datubāzē.

Šāds uzdevums ietvertu gan darbības ar datubāzi, gan iespēja MVC sturktūrā to visu sakārtot, kā arī frontendu var uztaisīt ar, piemēram, vuejs.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...