Jump to content
php.lv forumi

Vai vairākums interneta lietotāju izmanto "mailto:"?


var

Recommended Posts

Čau!

Radās pavisam vienkāršs jautājums, varbūt pat kāds ir testējis un ir zināmi aktuāli dati par to cik interneta lietotāju lieto "mailto:", lai kādam nosūtītu epastu? Es piemēram lietoju tika epasta klientu web versijas un man vienmēr ērtāk ir bijis nokopēt epasta adresi un nosūtīt tādā veidā. Kaut gan pieņemu, ka vairums IT cilvēku izmanto standalone aplikācijas, kur mamma un tētis visticamāk, nesaprot kāpēc viņiem veras vaļā outlook vai kāda cita aplikācija.

Mēģinu saprast, cik prātīgi ir lietot pogu ar "contact us" ar mailto, nevis vienkārši uzrakstīt epastu, iespējams, vienkāršāk ir lietot abus.

Gribētos, lai jūs padalaties pieredzē un domās.

Edited by var
spelling
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Daļa lieto, daļa nelieto, bet manuprāt tam nav būtiskas nozīmes, galvenais lai e-pasta adrese būtu skaidri redzama un bez visādiem apčakarējieniem iezīmējama un nokopējama. Bet nu es droši vien liktu arī mailto:

Edited by mad182
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mad182 said:

es droši vien liktu arī mailto:

Tā arī izdarīju un pieliku blakus copy (clipboard) pogu arī. Dikti svarīgi man tas nebija, taisīju postu ar domu, ka varbūt kāds ir pētījis vai lasījis vairāk par šo.

Paldies par viedokli @briedis un @mad182

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...