Jump to content
php.lv forumi

Publisks serviss, kurš čeko, vai mājaslapa ir pieejama


capsx

Recommended Posts

Sveiki!

Bija šitādi publiski servisi, kur varēja piereģistrēties un ievadīt konkrētas mājaslaps adresi, un tad tas serviss vislaik čeko, vai site ir up, un ja nav - sūta paziņojumu.
Neatceros gan adresi.
Varbūt kāds var padalīties ar šāda veida mājaslapu?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Faks said:

ja ka programmetajs nesanem vismaz 1400 uz rokas katru menesi znachit Esi kaut kada dirsas kantori bet ja normala vieta runa iet par 2500+ uz rokas.

Tu par ko vispār ???

Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

Idejiski jau tā problēma par downtime ir apzināta - kāpēc.
Tomēr - visiem tiem servisiem (nu vismaz kur es uz ātru roku ielūrēju) ir intervāli no 1 - 5 minūtēm.
Es saprotu, ka bez maksas ir tikai siers peļu slazdā, un arī tur ne vienmēr par velti :D
Tomēr - varbūt ir kāds šāds serviss ar zemāku laika intervālu ? Piemēram - 30 sek :)

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, capsx said:

Idejiski jau tā problēma par downtime ir apzināta - kāpēc.
Tomēr - visiem tiem servisiem (nu vismaz kur es uz ātru roku ielūrēju) ir intervāli no 1 - 5 minūtēm.
Es saprotu, ka bez maksas ir tikai siers peļu slazdā, un arī tur ne vienmēr par velti :D
Tomēr - varbūt ir kāds šāds serviss ar zemāku laika intervālu ? Piemēram - 30 sek :)

Nopērc pašu bomzīgāko virtual hostu un laid katru sekundi curlus uz tām lapām - būs kāds intervāls vajadzīgs par divu kafiju cenu mēnesī. Protams, tas arī var aiziet offline :D

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2020 at 10:47 AM, briedis said:

Nopērc pašu bomzīgāko virtual hostu un laid katru sekundi curlus uz tām lapām - būs kāds intervāls vajadzīgs par divu kafiju cenu mēnesī. Protams, tas arī var aiziet offline :D

Nu redz - uztaisīt jau var, protams, viskautko.
Doma jau bija neķēpāties ar šito.
Kaut gan meklējot, utt. beigās ātrāk būtu bijis pašam uztaisīt. Tomēr: tas derētu man - nevis kādam parādīt smuku grafu :)
 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, codehighriga said:

Drīzāk jāsaprot, kāds ir mērķis - kāpēc neder 1-5min, kāpēc vajag īsāku intervālu? Tīri grafikam vajadzētu pietikt ar 1-5min.

Vai arī doma ir sūtīt brīdinājumus developeriem? Tam jau drīzāk kalpotu kādi citi instrumenti.

Nu tur tas downtaims notiek idejiski līdz 30 sekundēm
Ja intervāls ir 1 minūte - tad idejiski var nevienu to downtaimu nemaz nenoķert ...

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, capsx said:

Nuuu - izrādās apache tiek ik stundu restartēta ...

Ja 30 sec viss ceļās, tas jau pašā procesā nodrošina max 99.166% uptime.. Ja vēl rēķina iespējamas tīkla problēmas kaut kad pa retam.. tur tad tāds 97..98% uptime. Tam nevajadzētu būt pašmērķim.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...