Jump to content
php.lv forumi

nepieciešama palīdzība, lai atgūt googles kontu


capsx

Recommended Posts

11 hours ago, capsx said:

Nē nu - es saprotu, ka vajadzēja tā, vai vajadzēja šitā ... tomēr ir tā kā ir.
LMT teicās, ka tas numurs tiek izmantots - respektīvi, nav pieejams.
Esmu zvanījis - vislaik nav zonā (izslēgts).
Nosūtīju SMS - atbildes protams nekāds, jo ļoti iespējams ka tas numurs nemaz netiek lietots.
Un tas ir baigi slikti ...

Google esi meklējis to numuru? Varbūt kāds sludinājums kopā ar epasta adresi.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, codehighriga said:

Kādam nav bijis tā, ka pazaudē pieeju savam Password Manager toolim? Un visur bijušas super drošās random paroles, ko nav iespējams atcerēties? Single point of failure.

Es arī kādreiz domāju, ka tā ir problēma, bet tā nav. Visām lapām vari resetot paroles uz epastu. Tāpēc svarīgākais ir zināt no galvas drošu epasta paroli. Mūsdienās na neviena legit arugmenta nelietot paroļu menedžeri.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku arī masveidā nedzēst vēstules, 2 gmail kontiem tā dariju, no abiem pēkšņi izmeta un tagad rāda:

Account disabled
Google accounts are usually disabled because Google detects a policy violation. Learn more
Try to restore


Vienam tas notika pirms 2 gadiem, otram pirms dažiem mēnešiem, ik pa laikam mēģinu restore vai sazināties ar viņiem, bez panākumiem. Epasti bija pilnīgi normāli privātie epasti.
Kopš pēdējās reizes nospļāvos un gmail vairs nelietoju ir daudz labākas alternatīvas, kuri nav tādi paranoiķi un ir supports, zoho, fastmail, runbox, pēdejie divi maksas, maksa ir smieklīgi maza, bet vismaz samaksājot es varu prasīt no viņiem adekvātu supportu. Web interfeiss fastmail imho labākais.

Edited by plusexp
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, plusexp said:

Iesaku arī masveidā nedzēst vēstules, 2 gmail kontiem tā dariju, no abiem pēkšņi izmeta un tagad rāda:


Account disabled
Google accounts are usually disabled because Google detects a policy violation. Learn more
Try to restore


Vienam tas notika pirms 2 gadiem, otram pirms dažiem mēnešiem, ik pa laikam mēģinu restore vai sazināties ar viņiem, bez panākumiem. Epasti bija pilnīgi normāli privātie epasti.
Kopš pēdējās reizes nospļāvos un gmail vairs nelietoju ir daudz labākas alternatīvas, kuri nav tādi paranoiķi un ir supports, zoho, fastmail, runbox, pēdejie divi maksas, maksa ir smieklīgi maza, bet vismaz samaksājot es varu prasīt no viņiem adekvātu supportu. Web interfeiss fastmail imho labākais.

mnja ... skāde ...

Es pat būtu gatavs samaksāt tam, kurš man reāli izpalīdzēs dabūt to kontu atpakaļ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Par kodu, paroļu glabāšanu..  ierakstīt fleškā un nolikt mājās skapī... 
krietni lielāka iespēja ka kāds no malas uzlauzīs to jūsu googles kontu, nekā kāds izmantos fleškā esošos datus.. 
- ja galīga paranoja, var datus vienkārši nošifrēt.. - kaut vai ZIP/RAR arhīvs ar jums vien zināmu paroli..  paroli var ieskrāpēt mājā uz sienas ... 
- ja arī flešku nozaudēs, tad iespēja ka kāds mēģinās uzlauzt paroli, lai pēc tam izmantotu tur esošos kodus- ir tuvu nullei..  ja nu vienīgi esat VIP persona, un fleška speciāli zagta... 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...