Jump to content
php.lv forumi

WP - Nodot info uz citas adreses API


iall

Recommended Posts

Sveicināti.

Saskāros ar lietu, ka ir vajadzīgs nosūtīt datus (piem. - desas bildes, kad taisīta u.t.t) uz citas mājas lapas API.

Nekad nav bijusi saskarsme, bet atradu šo saiti - https://developer.wordpress.org/rest-api/

Vajadzēs nočekot (tas protams pēc datu nosūtīšanas) vai konkrētā desa jau eksistē, ja ir dzēsts no manas lapas, tad dzēšam vai arī maina info attiecīgi kā ir manā WP lapā. Būtu kruta, ja varētu uzveidot, ka tas viss notiek automātiski.

Varbūt kādam ir pieredze šādā lietā?

Sākšu bakstīt un tad jau manīs kas iznāks. 
 

Paldies

Edited by iall
Link to comment
Share on other sites

Ja otra lapa arī ir Wordpress viens no variantiem, manuprāt, būtu pieslēgties primārās lapas datubāzei, šādi tā arī atjauninātos automātiski. Wordpress un PHP/Mysql man ir uz "Jūs", bet domāju, ka pat var izveidot read-only lietotāju priekš otrās lapas, lai nevarētu dzēst/pievienot ierakstus datubāzē no otrās lapas.

Iespējams, ka tomēr vienkāršāk ir izveidot API, bet to gan jau kāds WP specs pastāstīs sīkāk.

edit: Tiko uzgāju šādu GraphQL pluginu https://www.wpgraphql.com/ (neesmu lietojis) šo apvienojot otrā galā ar fetch() vai xml vajadzētu kaut kam iznākt. Priekš manis arī GraphQL šķiet patīkamāks/interesantāks , nekā REST.

Edited by var
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, iall said:

Otra lapa ir custom made cms, nav WP.

Nezinu, kāpēc pieminēju, "ja ir wordpress". Pieslēgties datubāzei un izvilkt informāciju jāvar arī ar pliku php.

Edited by var
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, iall said:

Otra lapa ir custom made cms, nav WP.

GraphQL izskatās tīri interesants. Vakarā palūrēšu ko ziemā ēd.

Paldies par atbildi :)

Tev nav bijusi saskarsme ar API, bet piemini GraphQL? You cray?

Vienkāršākais variants būtu saglabāt attēlu savā publiskajā mapē un izsaukt pieprasījumu uz to otras lapas endpointu padpdot parametru ar bildes urli.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, briedis said:

Tev nav bijusi saskarsme ar API, bet piemini GraphQL? You cray?

Ja var atļauties eksperimentēt un pamācīties, kāpēc gan ne? Pietam man šķiet, ka dotais spraudnis visu izdara servera pusē, tad tikai atliek ar "noķert" un apstrādāt objektu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aaxc said:

Es varbūt esmu ko palaidis garām, bet kopš kura laika API būvē uz Wordpress?

Tu to saki tā, it kā API būtu kaut kas standalone. Wordpress ir API. Woocommerce ir savs API. Pajautā viņiem, kopš kura laika viņi būvē API :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...