Jump to content
php.lv forumi

ip atshkjiroshana


andrisp

Recommended Posts

man ir WHERE ip LIKE '%$ip%'

 

piemeeram, ja $ip = 192.168.0.2, tad tiks izdots arii ip, kur ir beigaas .21, bet taa nevajadzeetu

 

WHERE ip = '$ip' man neder, jo dazreiz lauks satur vairaakas ip, kas ir atdaliitas ar komatu un atstarpi (, )

 

pieljauju, ka to var panaakt ar regex

Link to comment
Share on other sites

nav diezko pareizi, tagad vari meegjinaat atlasiit kaa ir, bet tad vajag veel paarbaudiit vai atrastajaa rindaa ir noraadiitais epasts.

 

labaak buutu taisiijis tabulu, kur var ierakstiit tikai vienu adresi. peec tam jau to var sasaistiit ar id, ja vajag vienam objetkam vairaakas ip. un tad mekle ar where ip='$ip';

Link to comment
Share on other sites

hmm.. nesapratu ko tu teici par to epastu, jo tabulai nav saistiiba ar epastiem, bet paartaisiit vairs nevaru, jo vispaar projektu neveidoju es bet kaads cits, es esmu paarnjeemis to visu savaas rokaas, laboju gljukus. Lai paartaisiitu ar id sasaisteem, viss kods buutu smagi jaapaartaisa..

Link to comment
Share on other sites

hmm.. nesapratu ko tu teici par to epastu, jo tabulai nav saistiiba ar epastiem, bet paartaisiit vairs nevaru, jo vispaar projektu neveidoju es bet kaads cits, es esmu paarnjeemis to visu savaas rokaas,  laboju gljukus. Lai paartaisiitu ar id sasaisteem, viss kods buutu smagi jaapaartaisa..

16296[/snapback]

 

man jau leikaas ka te tomeer vareetu pamataa iztikt ar sql qverija paarveidi :) kods tur diezko smagi nebuutu jaapaartaisa. bet no otras puses, skatoties kaa tas ir uztaisiits :)

 

praktiski jaaizmaina vaicaajums kas ir pie datu ievades datubaazee, un vaicaajums kas ir pie datu ieguushanas, thats all ;)

Edited by arnico
Link to comment
Share on other sites

ip REGEXP '$ip'.'(?!\d)'

ip REGEXP '$ip(?!\d)'

 

izmeegjinaajos visaadi shitaadi, un saaku nonaakt pie paarlieciibas, ka mysql nemaz neatbalsta lookahead un lookbehind briinumus, bet visticamaak es vienkaarshi nemaaku pareizi iekljaut regexp. paliidziet ar sintaksi luudzu.

Link to comment
Share on other sites

vo ideja kā māja:

pievienojot IP datubāzei ieliec viņu piemēram iksos. resp-

 

$ip = 'x10.10.10.1x x10.10.10.11x x10.10.10.111x';

 

un tad atlase ar LIKE : ip LIKE "%x$get_ipx%"

16329[/snapback]

Vai nav vienkāršāk tikai ar vienu x atdalīt?

$ip = 'x10.10.10.1x10.10.10.11x10.10.10.111x';

 

bet visticamaak es vienkaarshi nemaaku pareizi iekljaut regexp. paliidziet ar sintaksi luudzu.
Kādu tieši regexpu vajag?
Link to comment
Share on other sites

taadu, kas tabulas kolumnaa mekleejot ar 123.123.123.12 starp laukiem '123.123.123.12' un '123.123.123.123' izveeleetos pirmo. kaa jau teicu - ^123.123.123.12$ man neder.

 

un paataisiit uz Xiem arii nevaru. ir iemesli. un shefam arii nepatiktu taads risinaajums visticamaak.

Link to comment
Share on other sites

nu bet kas vainas risinājumam ar iksiem?

manuprāt visnotaļ praktisks un elementārs risinājums

uzraksti funkciju kura aizvāks tos iksus pie datu izvades + nebūs nekādu čakaru ar selectu

 

un kur tad ir problēma pārveidot esošo sistēmu? neredzu arī nekādas problēmas :P

Link to comment
Share on other sites

nu bet kas vainas risinājumam ar iksiem?

manuprāt visnotaļ praktisks un elementārs risinājums

uzraksti funkciju kura aizvāks tos iksus pie datu izvades + nebūs nekādu čakaru ar selectu

 

un kur tad ir problēma pārveidot esošo sistēmu? neredzu arī nekādas problēmas :P

16339[/snapback]

 

iksu vietaa var likt vienkaarshi atstarpes. atstarpei laikam jaabuut pirms ip. un tad vareesi mekleet likt '% $ip%'

Link to comment
Share on other sites

ip REGEXP '$ip'.'(?!\d)'

ip REGEXP '$ip(?!\d)'

 

izmeegjinaajos visaadi shitaadi, un saaku nonaakt pie paarlieciibas, ka mysql nemaz neatbalsta lookahead un lookbehind briinumus, bet visticamaak es vienkaarshi nemaaku pareizi iekljaut regexp. paliidziet ar sintaksi luudzu.

16326[/snapback]

 

ip REGEXP '$ip( +|,|$)';

 

vismaz man nostrādāja

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

taadu, kas tabulas kolumnaa mekleejot ar 123.123.123.12 starp laukiem '123.123.123.12' un '123.123.123.123' izveeleetos pirmo. kaa jau teicu - ^123.123.123.12$ man neder.

 

un paataisiit uz Xiem arii nevaru. ir iemesli. un shefam arii nepatiktu taads risinaajums visticamaak.

16337[/snapback]

Nu pēc šitās definīcijas vispār nevajag REGEXPu lietot. Vajag tikai WHERE ip = '123.123.123.12'

 

P.S. šefam nepatiktu? A kāds šefam sakars ar to kas ir sistēmai apkašā? Ka tik strādā taču! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu pēc šitās definīcijas vispār nevajag REGEXPu lietot. Vajag tikai WHERE ip = '123.123.123.12'

 

P.S. šefam nepatiktu? A kāds šefam sakars ar to kas ir sistēmai apkašā? Ka tik strādā taču! :)

16343[/snapback]

 

a ja viens softs bāž iekšā rekordus... a cits tikai atlasa !? (ko šajā gadījumā vajag)

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

mysql> select concat(ip,'-') from ip where ip REGEXP '192.168.0.2( +|,|$)';
+--------------------------+
| concat(ip,'-')           |
+--------------------------+
| 192.168.0.2-             |
| 192.168.0.2,192.168.0.5- |
| 192.168.0.2-             |
| 192.168.0.2 ,aaaa-       |
+--------------------------+
4 rows in set (0.00 sec)

Edited by Delfins
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...