Jump to content
php.lv forumi

Viesu grāmatas php skripts


keissfootball

Recommended Posts

klausies uzmanīgi.

te tev nav nekāds izziņu birojs vai bezmaksas mācību centrs.

ja tu pats nezini ko gribi vai arī nemāki normālā valodā to izskaidrot citiem, tad piedod atvaino tā ir tava problēma.

ja tev cilvēki, kuri programmē vairākus gadus, pasaka, ka tavas zināšanas pamatu līmenī ir nekādas, tu joprojām sitīsies ar galvu pret sienu neko nedarot?

ej un lasi gudras grāmatas un izglītojies.

 

es kad gribēju apgūt php es sākumā ar to iepazinos, tad nopirku divas grāmatas un izlasīju tās. un tad rakājos pa manuāļiem un tutoriāļiem un skriptiem un nevienam ar debīliem jautājumiem neuzmācos.

Link to comment
Share on other sites

Vai tu 13 gados zināji php visus skriptus??? :angry:  :angry:  :angry:

16382[/snapback]

 

Programmeeshanas valodas nesastaav no skriptiem katram dziives gadiijumam, ir pamat lietas , no kuraam var izveidot visus skriptus. Taapeec iemaacies pamatus un tad meegjini veidot viesugraamatas.

 

P.S. 13 gados pamatus es zinaaju

Link to comment
Share on other sites

Vai tu 13 gados zināji php visus skriptus??? :angry:  :angry:  :angry:

16382[/snapback]

 

 

Programmēšana ir koda rakstīšana konkrētas lietas realizēšanai

Programmēšana nav `skriptu zināšana`

Programmēšana ir pamat-algoritmu zināšana, māksla izveidot(uzrakstīt konkrētajā valodā konkrētam gadījumam) algoritmus un tās pielietot.

 

 

ja tev kaut cik trūkst gribēšanas un spēju (nu ne visi jau piedzimst matemātikas/loģikas guru), tad tu pat vis-vienkāršāko ciklu nevarēsi uzbūvēt :)

Link to comment
Share on other sites

Man ar ir 13, un pamatus es sajēdzu. Vismaz tagad.

16429[/snapback]

Oh.. es ar 13 pa āru kazakus un razbojņikus spēlēju un svešos dārzos ābolus ēdu nevis šitājā bezcerīgajā industrijā maisījos. Kudā mir katjitsa?!

Link to comment
Share on other sites

Oh.. es ar 13 pa āru kazakus un razbojņikus spēlēju un svešos dārzos ābolus ēdu nevis šitājā bezcerīgajā industrijā maisījos. Kudā mir katjitsa?!

16430[/snapback]

 

norml. progress tak. kad man bi` 13 tad laikam vēl calculatormashina ar ko 2+2 izrēķināt skaitijas brīnums (eh elektronika mk-61 ar zalajiem cipariem)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...