Jump to content
php.lv forumi

Viesu grāmatas php skripts


keissfootball

Recommended Posts

Vai kāds nevarētu man paskaidrot ko jāraksta šajās vietās skriptā, jo es taisu viesu grāmatu ar MySQL datu bāzi:

 

1)// Connect to mySQL Server

$DBConn = mysql_connect($DBhost,$DBuser,$DBpass) or die("Error in GuestBook Application: " . mysql_error());

2)// Select mySQL Database

mysql_select_db($DBName, $DBConn) or die("Error in GuestBook Application: " . mysql_error());

 

:wacko:

 

Lūūūūūūūūūūūūūūūdzu palīīīīīīīīdziet kāds!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ja var atsūtiet atbildi uz e-pastu [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Nē nu šo es saprotu, bet tas pirmais mans jautājums, ko tur jāievada?

 

gluzhi vai dienas teksts :lol:

 

$DBhost='localhost';

$DBuser='arnico'

$DBpass='jopciks';

$DBName='testdb';

 

nu taa izskataas viens no konektiem lokalai uz mana kompja

Link to comment
Share on other sites

nu kautkaadiem pamatiem jau ir jaabuut, bet nu...

dbconn neko nevajag mainiit, ja esi ieprieksheejos mainiigos defineejis, tak pameegjini kaut vienu minuuti pieveersties tam un izprast kaa straadaa, paskaties mainiigo nosaukumus un papeeti, kur vinji taalaak tiek izmantoti.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt pamācies tomēr kaut ko, tad nebūs pleci par katru sīkumu jārausta.

 

Pēc kā tas izskatās? Pēc SQL vaicājuma tas izskatās! Tad kas tur jāraksta? SQL vaicājums tur jāraksta! Ko tieši, tas tev būtu labāk jāzina - kādus laukus, no kurienes un pēc kā izvilkt.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu es nesaprotu tik labi šito php, ne jau visu tu arī zini. Vai tas sql ir tā kā ''field''?

16370[/snapback]

 

taatad par SQL - http://www.mysql.com (visticamaak tev ir pieejams tieshi MySQL

 

PHP - http://www.php.net

 

bet vispaar vislabaakais ir kaada paaris kilogramus smaga graamata par shiim abaam lietaam :) piemeeram "PHP & MySQL Bible" vai kas tamliidziigs

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...