Jump to content
php.lv forumi

Kādas ir peļņas iespējas Latvijā ar satura veidošanu?


var

Recommended Posts

6 hours ago, codehighriga said:

Cik zinu, adsense būs diezgan jūtama atšķirība vai tev ir 1M skatījumu no ASV vai 1M no Indijas. Latvija varētu būt tajā skalā kaut kur pa vidu.

Mans jautājums bija, kāda nozīme tam, ka ir papildus ārzemju trafiks, ja skatās tikai LV auditorijas statistiku?
Jo @codez skaidri norādīja, ka tas ir auditorijai no Latvijas, manuprāt tam nav nozīmes, ka viņam vēl papildus nāk no Indijas vai ASV, jo iet runa tikai par LV.

Edited by var
Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2019 at 7:06 PM, codez said:

Reklāma ir pašā lapas vidū un varētu teikt, ka pēc laukuma pat aizņem vairāk kā svarīgais lapas saturs, piemēram: snakes3d.com

Mja, tādā variantā varētu būt ticami, man ir tradicionālāks modelis kur katrā lapā kādi 4-5 baneri apkārt saturam , tad tāda summa par 1000 ekspozīcijām liekas kosmoss.

Kaut kādu header bidding risinājumu kas apkopo vairākus tīklus neesi mēģinājis? Man sanāk stipri vairāk, kā no plikas adsenses.

Edited by mad182
Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2019 at 5:01 PM, briedis said:

Tas ir codez. Viņam viss vienmēr sanāk. Viņš ir tā kā php.lv foruma mītiskais Kirils.

Kirils ir FidoNet tēls.. pie tam diezgan amizanta personība.. - reāls cilvēks, varētu intereses pēc pameklēt, vārdu(Kirils) uzvārdu.. 
Tie kas bijuši FidoNet:RU daļā noteikti viņu zin.. tagad jau tā ir folklora.. (Fido ap pagājušā gadsimta 90 .. vairāk kā 30 gadus atpakaļ.. )
P.S. būs jāpameklē.. palika interesanti.. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, codez said:

hmm, neesmu pētījis. Ir kādas references/ieteikumi?

Mani savervēja setupad.com, tas ir vietājais latviešu projekts, bet nu resello viņi tā pat visādus lielos ārzemju tīklus - googli, rubicon, openx, appnexus utt... Sākumā ne pārāk ticēju piedāvājumam "dubultot peļņu", tādi e-pasti man bieži nāca un parasti norakstiju kā spamu un uzmetienu, bet nu šo piekritu pamēģināt un izrādijās ka tā lieta reāli strādā un nu jau gadu ienāk visi maksājumi kā paredzēts. Pluss, ka ar viņiem var ļoti ātri un vienkārši sazināties, uzraksti e-pastu latviski un pēc 10 minūtēm saņem atbildi, nevis kā adsensē, kur ja rodas kāds nestandarta jautājums vai problēma kas nav aprakstīta FAQ, ātrāk nomirsi no vecuma nekā sagaidīsi atbildi no dzīva cilvēka.

Bet vispār to risinājumu ir daudz un cik saprotu visi darbojas diezgan līdzīgi, visādi ezoic, media.net un miljons citi. Ja lieto reddit, tad /r/adops ir daudz info.

Edited by mad182
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Grey_Wolf said:

varētu intereses pēc pameklēt

Ko tur meklēt? https://twitter.com/KirilsSolovjovs

1 hour ago, mad182 said:

Mani savervēja setupad.com, tas ir vietājais latviešu projekts

Būs jāievērtē...
 

1 hour ago, mad182 said:

nevis kā adsensē, kur ja rodas kāds nestandarta jautājums vai problēma kas nav aprakstīta FAQ, ātrāk nomirsi no vecuma nekā sagaidīsi atbildi no dzīva cilvēka.

Man Adsensē dēļ apjoma ir piešķirts savs klientu menidžeris, kurš parasti atbild un atrisina problēmu tās pašas dienas laikā. Bet nu saprotams, ka tāds mazāks kantoris vienmēr daudz vairāk cīnīsies par katru klientu un tāpēc komunikācija būs ātrāka.

Link to comment
Share on other sites

Man adsensē arī bija kaut kāds tur advancētāks suports piešķirts beigās, bet ne reizi to neizmantoju jo problēmas un jautājumi jau pa lielam bija tad, kad vēl nebija apjoma. 10+ gadus adsensi lietoju. Vēl ar čekiem uz banku senos laikos skraidiju un ja pareizi atceros pat kaut kādu viltību lietoju lai no Latvijas reģistrētos :D

Edited by mad182
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mad182 said:

uzraksti e-pastu latviski un pēc 10 minūtēm saņem atbildi

Nesen, kad komunicēju ar Adsense, tad tas arī notika latviešu valodā, atbildes gan jāgaida stipri ilgāk par 10 minūtēm.
Setupad.com nedaudz pietrūkst "How it works" sadaļas, bet tas, nekas. Jāpapēta pašam.

Edited by var
spelling
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...