Jump to content
php.lv forumi

Problēma


Dooling

Recommended Posts

Esmu izveidojis meklēšanu, kas atrod meklēto informāciju pēc nosaukuma. Bet MySQL tabulas ierakstā vēl ir lauki firma, modelis utt...

Atrastā informācija (nosaukums) ir links (izcelti) uz citu lapu,kur tiek parādīta pilnīga informācija.

 

lapa (meklet.php)

 

Nosaukums: Hansol 501P

Nosaukums: Compaq V700

...

 

lapa (show.php)

Nosaukums: Hansol 501P

Firma: Hansol

Modeli: H501PAUSD7J

 

Kā, lai to paveic? Vai lapas (show.php) MySQL vaicājumam var pieškirt where daļā mainīgo no citas lapas (meklet.php)? Un kā to paveikt?

Link to comment
Share on other sites

MySQL tabula "Preces"

 

ID | Nosaukums | Firma | Modelis

1 | Hansol 501 | Hansol | H501PAUSD7J

...

 

 

Kā lai lapas (show.php) MySQL vaicājuma WHERE daļā saņem attiecīgā ieraksta ID (ja teiksim es nospiežu uz linka "Hansol 501P" un man jāsaņem "Hansol 501P" ID) no lapas (meklet.php)? Uzrakstiet MySQL vaicājumu, ja nav grūti pllz :unsure:

Edited by Dooling
Link to comment
Share on other sites

Kas tu joks esi? Kāds sakars te MySQL? Tur jau jāmāk tikai echo iekš php darīt:

  $q = mysql_query("SELECT * FROM Preces");
  while ($row = mysql_fetch_assoc($q)) {
    echo '<a href="show.php?id="'.$row['id'].'">'.$row['Nosaukums].'</a>';
  }

Link to comment
Share on other sites

Es jau netaisu internetveikalu, man tik jāuztaisa uzskaites sistēma,lai prakse būtu aizstāvēta, tāpēc arī lūdzu Jūsu palīdzību.  :blink:

16270[/snapback]

 

tikai dēļ praxes vai ir vērts mācīties programmēt? jābūt tak iespējai darīt kaut ko savā lauciņā, būtu i` pašam interesantāk, i rezultāts bik labāks par `ka tikai nodots`.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau arī interese, bet tādi kā bubu, kas uzskata ka ir baigi "krutais", to interesi pamazām nosit. Tā lūk. Es tikai esmu iesācējs, tāpēc jau uzreiz nevajag iesācējus uzskatīt par muļķiem.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau arī interese, bet tādi kā bubu, kas uzskata ka ir baigi "krutais", to interesi pamazām nosit. Tā lūk. Es tikai esmu iesācējs, tāpēc jau uzreiz nevajag iesācējus uzskatīt par muļķiem.

16272[/snapback]

 

eee, bet ja taa ir prakse, tad taa tiiri teoreetiski tam vaidzeeja buut maaciitam .. vai arii es akau kautko nesaprotu ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ir jau arī interese, bet tādi kā bubu, kas uzskata ka ir baigi "krutais", to interesi pamazām nosit. Tā lūk. Es tikai esmu iesācējs, tāpēc jau uzreiz nevajag iesācējus uzskatīt par muļķiem.

16272[/snapback]

Kur es esmu kautko tādu apgalvojis? Es atvainojos, protams, bet ja jau grib php mācīties, tad echo konstrukcija jau nu būtu vien no pirmajām, kura ir jāmiemācās.
Link to comment
Share on other sites

Ir jau arī interese, bet tādi kā bubu, kas uzskata ka ir baigi "krutais", to interesi pamazām nosit. Tā lūk. Es tikai esmu iesācējs, tāpēc jau uzreiz nevajag iesācējus uzskatīt par muļķiem.

16272[/snapback]

 

kāpēc uzreiz `uzskata` !? jams tāds varbūt arī ir (cik noprotu). personīgi nepazīstu, bet cerams sanāks drīz :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...