Jump to content
php.lv forumi

OOP


TTT
 Share

Recommended Posts

Vai kāds var padalīties ar labiem resursiem PHP OOP apgūšanai?

Ir skatīti n-tie tutorials, basics zinu. Bet reāli tos principus pielietot nemāku (tikai tik cik izmantojot Laravel). Vai arī otra galējība - kurss no Udemy, labi novērtēts bet sajūta, ka tikai kopēju kodu, nekas netiek īsti paskaidrots.

Šobrīd meklēju darbu un visos sludinājumos tiek prasītas labas OOP zināšanas,  bet vairāk par pamatzināšanām nevaru piedāvāt.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad apgūsti patternus.

Kaut vai šos izskatīt: https://medium.com/@ivorobioff/the-5-most-common-design-patterns-in-php-applications-7f33b6b7d8d6

Tā jau grūti pateikt, ko vajag apgūt, jo principā katrai problēmai ir savādāks risinājums. Vai vajag factory, vai tomēr nē? Vai interfeisu? Vai varbūt abstraktu klasi? Varbūt tomēr trait'us izmantot?

Pamācies par dependency injection noteikti, uzraksti testus mockojot utt. Tur var ātri saprast, kad esošu kodu ir grūti testēt, jo nav pietiekoši abstrahēts. Šis gan viss tomēr nāk laika gaitā, izstrādājot reālus projektus. Varbūt apsver iespēju iet junioros kaut kur? Tas ir ātrākais veids, kā mācīties.

https://draugiemgroup.com/lv/darbs/it-inzenierzinatnes/d510502de0e8

Link to comment
Share on other sites

@briedis, tieši uz šo vakanci esmu pieteikusies. Tagad gaidu atbildi par tehnisko uzdevumu, kuru izpildīju. Izpildīts viņš ir, bet noteikti ne pareizi. Un ja tomēr pasauks uz interviju, tad šobrīd būtu grūti paskaidrot kāpēc kods ir tieši tāds kāds viņš ir. Tāpēc arī šobrīd intensīvi meklēju materiālus par OOP. Paldies, noteikti ņemšu vērā Tavus ieteikumus.

Link to comment
Share on other sites

@TTT Ja nu nesanāk tikt tālāk, nav ko bēdāt - nāc vasarā pie mums (jā, esmu no Printful :)) uz vasaras skolu. Sliktākajā gadījumā apgūsi kaut ko jaunu un paēdīsi garšīgas pusdienas, labākajā gadījumā - tiks izteikts piedāvājums pievienoties mums.

Te ir iepriekšējā gada paziņojums. Šogad ļoti līdzīgi, datumi varētu būt vasaras vidus. Oficiāli vēl nekas nav izziņots!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...