Jump to content
php.lv forumi

Vai ir iespējams tikt IT darba tirgū bez pieredzes un skolas?


var

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 minutes ago, Kasspars said:

LOL, ar tādu attieksim tevi tiešām nekur neņems

Norādīju vien to, ka man zināmie programmētāji tam neseko īpaši līdzi un tu, ar savu komentāru, pierādīji tieši to pašu, jo intervijā būtu izgāzies, ja tas darba devējam ir tik ļoti svarīgi.  Kur tur redzi "attieksmi"? Tie ir tikai novērojumi.

Link to comment
Share on other sites

Es pateicu, ka nezinu kādas atšķirības būs php8, parējo visu zinu, vari pat nakts laikā paprasīt. Izlasīju par php8 features un sapratu, ka šito visu jau sen zināju, tikai nebiju piefiksējis, kas tas būs php8 versijā.

piemēram, šo feature jau sen gaidu

class Money 
{
    public function __construct(
        public Currency $currency,
        public int $amount,
    ) {}
}

 

Vēl pāris nedēļas atpakaļ notestēju, kā darbosies pāris veci WP saiti uz php 7.4.6. Un neviens man to nelika darīt, pats izdomāju, jo tā ir tā profesija ar ko nodarbojos 24/7

 

Tu izskaties pēc tāda, kuram nav inicitīvas kaut ko pētīt, meklēt. Gaidi tikai, kad kāds pateiks priekšā ko mācīties ko darīt. Tādi programmētāji ir tikai traucēkļi

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kasspars said:

Es pateicu, ka nezinu kādas atšķirības būs php8, parējo visu zinu, vari pat nakts laikā paprasīt. Izlasīju par php8 features un sapratu, ka šito visu jau sen zināju, tikai nebiju piefiksējis, kas tas būs php8 versijā.

piemēram, šo feature jau sen gaidu

class Money 
{
    public function __construct(
        public Currency $currency,
        public int $amount,
    ) {}
}

 

Vēl pāris nedēļas atpakaļ notestēju, kā darbosies pāris veci WP saiti uz php 7.4.6. Un neviens man to nelika darīt, pats izdomāju, jo tā ir tā profesija ar ko nodarbojos 24/7

 

Tu izskaties pēc tāda, kuram nav inicitīvas kaut ko pētīt, meklēt. Gaidi tikai, kad kāds pateiks priekšā ko mācīties ko darīt. Tādi programmētāji ir tikai traucēkļi

Nav vēlmes ar tevi te diskutēt, jo acīmredzami pašam attieksme nav no tām labākajām. Ieteiktu gan nespriest par cilvēku pēc virspusēja komentāra, jo tas liecina vien par tavas personības seklumu, bet gan jau tev būs ķešā vēl viens uzbrauciens arī pēc šī draudzīgā ieteikuma vai ne? :)

Edited by unreachablecode
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, unreachablecode said:

Cik aprunājos, praktiski neviens neseko līdzi un, kā pats tikko pierādīji, arī Tu ne

pēc manām izjūtām 90% šito nezin. Pieņēmu ja kāds speciāli nesagatavojoties intervijai zin šito, būs arī baigais profiņš, bet gan jau daudzi labi koderi šito nezinās. Un vai tiešām zināšanas kuras var dabūt un saprast pa 3 minūtēm ir svarīgas?

Brieža saraksts gan liekas diezgan sakarīgs. Bet saprast vai cilvēks tiešām "Saprot jēgu no abstrakcijām (saprot, ka taisīt interfeisu, kad abstraktu klasi, kad trait'u)" var tikai iedodot kādu testa uzdevumu vai teiksim iedot kādu koda gabalu pakomentēt/izlabot.

Tu vismaz tiki līdz intervijai, gan jau atradīsi kaut ko. Es pat 1. atlases kārtu(cv atlase) neizturēju :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, php newbie said:

pēc manām izjūtām 90% šito nezin. Pieņēmu ja kāds speciāli nesagatavojoties intervijai zin šito, būs arī baigais profiņš, bet gan jau daudzi labi koderi šito nezinās. Un vai tiešām zināšanas kuras var dabūt un saprast pa 3 minūtēm ir svarīgas?

Brieža saraksts gan liekas diezgan sakarīgs. Bet saprast vai cilvēks tiešām "Saprot jēgu no abstrakcijām (saprot, ka taisīt interfeisu, kad abstraktu klasi, kad trait'u)" var tikai iedodot kādu testa uzdevumu vai teiksim iedot kādu koda gabalu pakomentēt/izlabot.

Tu vismaz tiki līdz intervijai, gan jau atradīsi kaut ko. Es pat 1. atlases kārtu(cv atlase) neizturēju :)

Tāda apmēram bija doma, jautājot briedim - cik tas ir aktuāls lielā mērogā, jo tehniskais uzdevums taču tika izpildīts. Pie tam krietni ātrāk nekā minimālajā noteiktajā iesūtīšanas termiņā.

Ja tev vēl nav darba pieredzes, Scandiweb būs krietni pretīmnākošāki. Bet ilgtermiņā izaugsme tur tikai Magento ietvarā, diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

Brieža sarakstā ir viens punkts:

Quote

Brīvajā laikā attīsta savas zināšanas, ir hobijprojekti, eksperimentē

Normāls programmētājs, kas atbilst šim kritērijam, ļoti iespējams, atbildīs pārējiem un spēs atbildēt arī uz iepriekš intervijā dzirdētajiem jautājumiem (php versijas, es5/es6 etc).

Ja nespēj atbildēt kaut aptuveni (veic minējumus, diskutē, "vēl neesmu izlasījis, bet dzirdēju, ka.." utt) uz šiem jautājumiem, tas iespējams parāda interesi par programmēšanu in general. Šādi var izfiltrēt kandidātus, kas iemācās minimumu, lai izpildītu darba uzdevumus un saņemtu par to lielo piķi, vai arī turpinās eksperimentēt un apgūt lietas - kas ir lielāka pievienotā vērtība.

Link to comment
Share on other sites

@unreachablecode Varam patirzāt sīkāk tos jautājumus, ko tev uzdeva... Piemēram, jautājums par jaunāko PHP versiju. Diez vai no tevis sagaidīja, ka tu nosauksi iezubrītu "7.x.x" (tā x.x daļa nav būtiska) bet gribēja saprast vai tu vismaz pateiksi, ka sākas ar "7". Ja tu to nevari, tad ir skaidrs, ka neesi nemaz PHP aptaustījis...

Un kādas bija problēmas par "ES5 vs ES6"? Nu arī diez vai sagaidīja, ka nosauksi kaut kādu iezubrītu changelog sarakstu, bet varēji taču primitīvi izstāstīt, ka mainījās sintakse bieži lietotām struktūrām, arrow functions, "let" keyword... Nu, elmentārā līmenī, sarunāties.

Ja tu šādā stilā vari uzturēt sarunu, tad viss ir kārtībā. Bet ja neproti nosaukt to elementāro "7" un vēl šo to, nu tad taču ir skaidrs, ka programmēšanai tuvumā neesi bijis.

Edited by codehighriga
Link to comment
Share on other sites

On 6/16/2020 at 5:37 PM, unreachablecode said:

Viens izņēmums - seniors ar 10+ gadu pieredzi lielos uzņēmumos, taču viņš noteikti nekandidētu uz vakanci ar šo algu (2-4k bruto).

Programmētājam ar 10 gadu stāžu ir jāatbild nevis uz jautājumiem par jaunāko PHP versiju, bet gan kaut kas no sērijas "šeit mums ir datubāze ar 100M+ ierakstiem, darbība ir lēna. Kā tu identificēsi, kur ir problēma, un kādus risinājumus vari iedomāties dažādiem scenārijiem".

Par algu arī varam padiskutēt. Ja kritiski paskatamies uz programmētāja algas griestiem šobrīd Rīgā, Latvijā, tad pat priekš seniora ar 10+ gadiem tie 4k bruto ir ļoti labi. Kaut kā nenākas redzēt sludinājumus ar cipariem virs 4k.

Link to comment
Share on other sites

Jā, esmu no Printful.

Ja par tehnisko uzdevumu - tas diezgan labi parāda, kā programmē cilvēki ikdienā. Ja es redzu veco array(1,2,3) sintaksi, tas jau ir red flag. Ja es redzu 5 nestotus if'us - red flag. Ja cilvēks nepiekopj formatējumu, atstāj debug informāciju, kaut kādus echo "testing" pa vidu kodam - red flag. Kodā mētājās definēti mainīgie, kas netiek nekur izmantoti - red flag (parasti liecina, ka cilvēks kodē notepad). Cilvēks nezina, kas ir phpdoc - red flag. Samet vienā klasē gan interfeisu, gan pašu klasi, gan arī kodu apakšā, kas to visu izsauc - red flag. Lieto composer autoload, bet tik un tā iekļauj klases ar require_once - red flag.

CV var būt rakstīta 10+ gadu pieredze, bet kods izskatās kā no 2009. gada. Tad iesūta uzdevumu kandidāts ar pieredzi <2 gadiem, kuram kods ir mūsdienīgs, kārtīgs, komentēts, un makes sense.

Līdz intervijai tiek tie, kam ir gana labs risinājums, vai arī izskatās, ka ir potenciāls (nav liela pieredze, bet jau ir iemācījies daudz ko). Protams, personāla daļai ir arī savi kritēriji, un tehniskās pramses nav vienīgais faktors.

Es arī nevarētu atbildēt, kādas fīčas būs 8 php versijā, bet tas noteikti nav kaut kāds izšķirošais jautājums.

Draugiem Grupā esmu pasen, iet 8. gads, un vienmēr šeit ir bijis tā, ka meklē cilvēkus, kam "mirdz acis" par to lietu, ko viņi dara.

Link to comment
Share on other sites

Pirms ļoti daudziem gadiem, arī man šeit bija profils un tā arī sākās visas programmēšanas gaitas, bet ja pat atrastu pieeju diez vai nebūtu kauns no tā rakstīt :D

Šī diskusija parādījās arī citos resursos un man ir pietiekoši liela pieredze, lai padiskutētu no cita skatu punkta par šo tēmu.

Kāpēc mans viedoklis ir vērtīgāks par dažu no jums - esmu pārstāvējis darba devēju (dažādos starptautiskos uzņēmumos) ~100 darba intervijās, sagatavojis un pārbaudījis mājasdarbus, nodarbojies ar junior & >junior cilvēku onboarding.

Kā arī pats svarīgākais pēdējā laikā esmu palīdzējis uzsākt darba gaitas vairāk kā 50 cilvēkiem no 0 kļūstot par programmētājiem (šeit nejaukt ar palīdzēšanu iekļūt bootcamp / bezalgas prakse un tamlīdzīgas muļķības), tā ietvaros:

 - mācot programmēt
 - palīdzot sagatavoties darba intervijām
 - komunicējot ar dažādu uzņēmumu programmētājiem / HR / vadītājiem / īpašniekiem

Mans mērķis noteikti nav nevienu aizskart, bet gan drīzāk raisīt veselīgu diskusiju daloties pieredze, jo kā jau paši esat sapratuši - tehniskajai intervijai NAV viena pareizā pieeja. Un diemžēl ļoti daudzi uzņēmumi tajā krāšņi izgāžās.

Pēdējās darba vietās esam mēģinājuši dažāda veida intervijas:

1. klātienes intervija > mājasdarbs > klātienes intervija, kurā izskata uzdevumu > piedāvājums

Problēma - daudzi atklāti pasaka, ka nav laika mājasdarba izpildei, jo uzņēmums X piedāvā tādu pašu atalgojumu bez mājasdarba.

2. mājasdarbs > klātienes intervija, kurā izskata uzdevumu > piedāvājums

Problēma - nav vēlmes investēt laiku mājasdarbā uzņēmumam, par kuru tu neesi pārliecināts vai vēlies tur strādāt.

3. klātienes intervija + pair programming > piedāvājums

Problēma - lai novērtētu cilvēku nepietiek ar stundu, jo tam pa vidu ir saruna / sagatavošanās kā arī daudziem ir uztraukums. Lielākajai daļai kandidātu nav iespējas visu dienu pavadīt citā ofisā ja ir pamatdarbs.

Vislabāk manā pieredzē ir strādājis pirmais variants, bet tas ir galvenokārt bijis tāpēc, ka vienmēr esam komandu / uzņēmumu pozicionējuši kā profesionāļus un cilvēkiem ir bijusi vēlme nākt pie mums ciemos.

Kā pozicionēt sevi kā profesionāli (uzņēmuma kontekstā)?

1. Ar tevi strādā profesionāļi, šeit neiet runa par cilvēkiem, kuri uzstājas konferencēs vai gudri runā interneta forumus. Bet katram programmētājam ir savs programmētāju draugu loks, un tas Rīgā labi strādā.

2. Intervijās uzņēmums sevi parāda no labās puses.

 2.1. Kandidātam pēc intervijas ir jāgrib tur strādāt, šeit neiet runa par galda futbolu un jogurtu ledusskapī, bet par cilvēcisko attieksmi intervijā. Ja visur FB reklāmās redzēsi - "Nāc pie mums strādāt, mums ir ballītes", bet intervijā tev liks justies kā muļķim - tā tas nestrādā. Un pat ja kandidāts ir slikts, par uzņēmumu ir jāatstāj labs iespaids.
 2.2. FEEDBACK!!! Un šķiet, ka šis labi saiet kopā ar iepriekšējiem postiem. Pēc katra saņemta mājasdarba, lai vai cik tas drausmīgs būtu (arī no kandidātiem ar 10+ gadu pieredzi) mēs dodam feedback. Tas aizņem 15 minūtes - atbildes epastā norādīt uz vietās, kuras nav atbilstošas un kandidātam būtu jāuzlabo.

Attiecībā uz pēdējo punktu, tas ko var redzēt postos augstāk ir diezgan nožēlojami - kandidātam tiek atteikts darbs, nepaskaidrojot iemeslu, turpretī iemeslus var izlasīt publiskā forumā???

Mani fascinē dažu uzņēmumu politika attiecībā uz uzdevumiem - "mūsu uzdevums ir slepens, to saņem tikai izredzētie", kamēr publiskā telpā tiek apspriesti tā vērtēšanas kritēriji.

Uzņēmumos kur es esmu strādājis, kā dažos citos vietējos uzņēmumos, mājasdarbs ir publiski pieejams - ja vari izpildīt nāc ciemos. Tāpat intervijas laikā būs skaidrs vai tu pats esi to pildījis vai nē.

Par uzdevumu vērtēšanu!

Tipisks uzdevums - uztaisi REST API servisu, ļoooti daudz viedokļus pēdējā laikā dzirdu - "man jau apnicis taisīt šos copy & paste rest servisus, ir kaut kas interesantāks?".

Tipiska vērtēšana:

 - te slikti, jo mēs uzņēmumā daram savādāk;
 - te slikti, jo mēs uzņēmumā daram savādāk;
 - te slikti, jo mēs uzņēmumā daram savādāk;
 - ...

Tiek meklēts darbinieks kurš strādā atbilstoši jūsu iekšējā koda vērtēšanas kritērijiem, kuri ir nepieejami?

Bieži vien ir atteikums, jo - "mēs šeit strādājam savādāk", nevērtējot uzdevuma izpildes būtību.

Komentārs augstāk, kurš mani īpaši uzjautrināja - kuram kods ir mūsdienīgs, kārtīgs, komentēts, un makes sense. Mūsu vērtēšanas procesā viens komentārs ir red flag, kurš norāda, ka neseko clean code principiem. BET - tas tika iekļauts mājasdarba vērtējuma feedback, nevis diskutēts kur citur, kur nu vēl publiskā forumā.

Attiecībā uz topika nosaukumu - Vai ir iespējams tikt IT darba tirgū bez pieredzes un skolas?

Jā, noteikti.

Uzņēmumus Rīgā var iedalīt:

 - mums ir nepieciešami kandidāti ar augstāko izglītību IT, jo to mums uzspiež valsts projekti
 - mums ir nepieciešami kandidāti ar augstāko izglītību IT, jo to mums uzspiež daži programmētāji, kuriem ir šī izglītība, dēļ tā deguns gaisā un visi pārējie ir slikti
 - mums ir nepieciešami kandidāti, ar pilnīgi vienalga kādu background

Un pat attiecībā uz pirmajiem diviem, darbā tiek ņemti arī cilvēki bez attiecīgās izglītības.

No personīgās pieredzes - lielākoties cilvēki, kuri bija apguvuši programmēšanu pašmācības ceļa bija krietni labāki, ko no universitātes nākušie. Šķiet, ka pat nevienu no universitātes arī neesam paņēmuši.

Pakomentējot dažus citus postus augstāk:

Programmētājam ar 10 gadu stāžu ir jāatbild uz jautājumu - "šeit mums ir datubāze ar 100M+ ierakstiem, darbība ir lēna. Kā tu identificēsi, kur ir problēma, un kādus risinājumus vari iedomāties dažādiem scenārijiem"

Ja es visu dzīvi esmu strādājis ar piemēram, embedded systems, un nekad neesmu redzējis datubāzi arī? Ir tāds teiciens - "you are senior in your current company only", vērtēšanas pēc augstāk minētā kritērija ir muļķības.

Ņemam darbā tos kuriem acis mirdz!

WTF?! Seriosly? Un ja cilvēks ir introverts, kuram ir grūtības atraisīties tajā pašā intervijā vai pirmajos dažos darba mēnešos?

Tas man atgādina nesenu diskusiju paneli tepat Rīgā, kur wannabe IT tirgus eksperti deva ieteikumus jaunajiem IT speciālistiem:

 1. Acīm jāmirdz
 2. Būtu labi zināt ko vairāk kā ieslēgt datoru
 3. Uztaisi Github profilu

Ja nav ko teikt -  bieži vien ir labāk paklusēt

Sešciparu alga, wow!

Tas nav nekas neiespējams gan Latvijā esošos uzņēmumos, gan attālināti. Bet bieži jautājums ir vairāk par tavu atbildību un komunikāciju, nekā vai vari izlabot mūsu 100m+ ierakstu datubāzes problēmu. 

Darba meklēšanas process Latvijā:

Man vēl īsti nav izdevies saprast kāpēc tā, bet jo lielāks / zināmāks uzņēmums jo augstāk deguns debesīs. Bieži vien nepamatoti, jo interviju process ir drausmīgs, kā arī ir liela kadru mainība + ļoti bēdīgs kods.

Bet ja plāno meklēt darbu un tev nav pieredzes tad rēķinies ar to, ka tev gāzīs sūdus virsū. Manā pieredzē ir bijuši gadījumi:

 - reject without feedback (tāpat kā augstāk minētais)
 - pirms 7 gadiem skolas laikā vasarā strādāji Hesburger? Mums tādi cilvēki nav vajadzīgi
 - linkedin screening > tev ir vājas Redux zināšanas
 - jautājums intervijā - kā var noteikt cik kaķim ir blīvas spalvas? nezini? nepietiekošas tehniskās zināšanas!
 
Reizēm ir tāda sajūta, ka interviju laikā intervētāji uzdevumu izskatītāji grib parādīt cik viņi ir zinoši un kādus āķīgus jautājumus izdomājuši, nevis reāli kādu atrast. Un tad ir liels pārsteigums - mums gandrīz gadu karājās darba sludinājums ar 4k+ brutto, bet nevienu nevaram atrast, palīdzēsi?
 

Uzņēmumu vasaras skolas / bootcamp / ...

Mani ļoti priecē, ka Latvijā to kāds dara, bet reizē apbēdina, ka reklāma par uzņemšanu ir milzīga, bet rezultātus noklusē.

Kā tas lielākoties notiek:

 - izziņojam reklāmu visos medijos, ka ir iespēja mācīties cilvēkiem bez priekšzināšanām
 - reklamējam cik daudz pieteikumu mums ir bijuši
 - uzņemam pārdesmit cilvēkus, iepriekš izvērtējot vai viņiem ir priekšzināšanas (^???)
 - pēc Latvijas mēroga reklāmas kampaņas absolvē 3 - 6 cilvēki, kuri tiek paņemti darbā par ~500e brutto algu
 
Tipiskākās kļūdas:

 - cilvēkus vērtē HR pārstāvji, bieži vien pēc atzīmju izraksta
 - tiem kas māca ir diezgan bieži vienalga
 - uzņēmums ir vairāk ieinteresēts publicitātē, nekā kvalitātē

 

Viedokļi, welcome!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, 560hp said:

Attiecībā uz topika nosaukumu - Vai ir iespējams tikt IT darba tirgū bez pieredzes un skolas?

Jā, noteikti.

Super! Ar lielu prieku lasīju visu šo rakstu, gandrīz jau visas cerības esmu atmetis, ka varētu nomainīt profesiju. Šajā vidē neesmu strādājis, lai saprastu, kas būtu nepieciešams, jo pēc sludinājumiem nevar īsti saprast, kas tieši ir jāmācās - programmēšanas vakances nav maz un tāpat arī vajadzības/prasības tām. Tāpēc turpinu mācīties priekš sevis.. tikko izlasītais priecē.

Ja, gadījumā kāds lasot šo meklē JavaScript cilvēku (vēlams Liepājā vai remote), tad droši PM.

(ir zināšanas - Vanilla, Node, Handlebars, Mongoose, Websockets)

Edited by var
zināšanas
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, 560hp said:

Programmētājam ar 10 gadu stāžu ir jāatbild uz jautājumu - "šeit mums ir datubāze ar 100M+ ierakstiem, darbība ir lēna. Kā tu identificēsi, kur ir problēma, un kādus risinājumus vari iedomāties dažādiem scenārijiem"

Ja es visu dzīvi esmu strādājis ar piemēram, embedded systems, un nekad neesmu redzējis datubāzi arī? Ir tāds teiciens - "you are senior in your current company only", vērtēšanas pēc augstāk minētā kritērija ir muļķības.

Nu nav gluži "muļķības". Neaiziesim jau galējībās, ka embedded ekspertu, kurš nekad nav redzējis datubāzi, varam likt par web ekspertu...
Tas jautājums par datubāzi būtu pilnīgi adekvāts jebkuram web devam, kurš apgalvo, ka viņam ir 10 gadu pieredze.

8 hours ago, 560hp said:

Un tad ir liels pārsteigums - mums gandrīz gadu karājās darba sludinājums ar 4k+ brutto, bet nevienu nevaram atrast, palīdzēsi?

Es gribētu konkrētāk redzēt linkus uz vakancēm un uzņēmumiem, kas piedāvā 4k+ senior programmētājam Rīgā.
Bez šaubām varam izrakt kaudzi ar remote piedāvājumiem, bet tas neskaitās. Tepat uz vietas Rīgā, kurš to reāli ir gatavs maksāt?
Personīgi atceros laikam labi ja vienu tādu vakanci redzējis - Swedbank solīja ~4.5k drošības speciālistam, bet tur bija nepieciešamas arī grūti iegūstamas sertifikācijas, lai varētu tajā jomā strādāt.

Edited by codehighriga
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, codehighriga said:

Es gribētu konkrētāk redzēt linkus uz vakancēm un uzņēmumiem, kas piedāvā 4k+ senior programmētājam Rīgā.

Es tikai garām nākot.. vienkārši izlasiju tavu teikto un nodomāju, ka es taču esmu redzējis daudz tādus, pirmais, ko atradu - https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/236853335 ; https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/243290165

Edited by var
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, var said:

Es tikai garām nākot.. vienkārši izlasiju tavu teikto un nodomāju, ka es taču esmu redzējis daudz tādus, pirmais, ko atradu - https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/236853335

Nezinu vai var teikt "daudz". Cītīgi meklējot kaut kas pavīd, bet tā ir kā novirze no vidējās statistikas. Par cik reāli beigās tiek parakstīts līgums, pēc visa atlases procesa - kas to lai zina.
Ar to visu es gribēju pateikt, ka, manuprāt, Latvijā tirgus nav gluži tāds, ka seniors ar 10 gadu pieredzi var bez problēmām sev dabūt 4k+ algu, es tam īsti neticu.
Ja tiešām maksā vairāk, tad visticamāk tas cilvēks nav nācis no malas uz tikko atvērtu vakanci, bet ir jau nostrādājis konkrētajā uzņēmumā daudzus gadus un parādījis savu lojalitāti, ilglaicīgi bijis key cilvēks uzņēmuma attīstībā. Tad tāda alga varētu būt adekvāta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...