Jump to content
php.lv forumi

startup komanda


Ints

Recommended Posts

Labdien,

Esmu šeit iegriezies, lai painteresētos jūsu kopienā, varbūt kādam varētu būt interese piedalīties startup izveidē?

Es vēlos izveidot B2B online noliktavu, kā pakalpojumu ar ikmēneša abonēšanas maksu.

Ar šo ideju es "staigāju" jau ilgi un pagaidām man ir tikai tāme (custom risinājumam), bet nav finansējuma idejas realizēšanai. Esmu apostījis gaisu startup vidē (hakatonos un ideju kausos), bet bez komandas un vismaz prototipa ir diezgan pagrūti sasniegt vēlamo rezultātu... Tad nu es iedomājos, varbūt painteresēties pašā kopienā un piedāvāt kļūt par to daļu startup daļu, kas ar savu ieguldījumu (šeit es nedomāju naudu, bet darbu) palīdz man materializēt ideju.

Ko es meklēju? Dizaineri, kas uzzīmēs un programmētāju, kas uzprogrammēs. :)

Zinu, ka ar 1 vai 2 cilvēkiem nepietiks, tādēļ būtu jauki, ja sadarbības piedāvājums nāktu jau no vairākiem (ieinteresētiem) cilvēkiem vienā e-pastā. Bet jebkurā gadījumā būšu priecīgs par jebkuru e-pastu, arī ja tas būs no viena cilvēka. Esmu ieinteresēts ilgtermiņa sadarbībā, tādēļ aicinu atsaukties cilvēkus ar pieredzi šādu projektu realizācijā un ar domu, pie noteiktiem apstākļiem, būt patstāvīga daļa no komandas nākotnē. 

P.S. Es pats strādāju tirdzniecībā un ikdienā saskaros ar problēmu, kurai vēlos izstrādāt un piedāvāt risinājumu.

Edited by Ints
Link to comment
Share on other sites

Izklausās pēc informatīva darba rīka tirgotājiem un ne apzīstam jebkuram izpatikt alkstošam tūlim. Manuprāt dizaineris primajā posmā nav vajadzīgs, progeris ar bootstrap spējām būs pietiekams. Domājams, ka naudas devējam interesēs strādājošs prototips, kur skaidri var redzēt, kā ieguldītā nauda, mehānismam strādājot (nevis vienkārši uz papīra), tiks atgūta un pēc tam būs iespēja pelnīt.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums ir - ko Tu esi gatavs piedāvāt un uz kādiem nosacījumiem. Daļas uzņēmumā?

Un vai tu esi drošs, ka Tev pašreiz vispār programmētājs ir vajadzīgs? Varbūt Tev pietiek ar interfeisa maketu Powerpoint? "Spiežam te - atveras tas - ejam te - dabūjam šito. PROFIT!" Uzprogrammēt jau var visu ko, jāzin tik ko. Bet to Tev ne dizaineris ne programmētājs nepateiks.

Ja jau grib programmēt, tad jau tas būs strādājošs prototips, neskaitot smukumu un piekariņus, un tas jau ir pietiekoši nopietns pasākums...

Tehnoloģijas demonstratori Tevi interesē? Nu, samest kopā testa lapu var jau protams, bet vai tas Tev pašreiz ir tik būtiski? Tā jau ir tāda tīri tehniskā puse...

Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2018 at 4:26 PM, Leotard said:

Jautājums ir - ko Tu esi gatavs piedāvāt un uz kādiem nosacījumiem. Daļas uzņēmumā?

Un vai tu esi drošs, ka Tev pašreiz vispār programmētājs ir vajadzīgs? Varbūt Tev pietiek ar interfeisa maketu Powerpoint? "Spiežam te - atveras tas - ejam te - dabūjam šito. PROFIT!" Uzprogrammēt jau var visu ko, jāzin tik ko. Bet to Tev ne dizaineris ne programmētājs nepateiks.

Ja jau grib programmēt, tad jau tas būs strādājošs prototips, neskaitot smukumu un piekariņus, un tas jau ir pietiekoši nopietns pasākums...

Tehnoloģijas demonstratori Tevi interesē? Nu, samest kopā testa lapu var jau protams, bet vai tas Tev pašreiz ir tik būtiski? Tā jau ir tāda tīri tehniskā puse...

Man ir Powerpoint prezentācija ar kuru esmu piedalījis hackathon un Ideju kausā. Ideju kausā iekļuvu finālā, bet šobrīd modē ir viena pārtikas aplikācija. Dalība šajā pasākumā man ļāva tikties ar mentoriem, kuri norādīja uz prezentācijas nepilnībām. Tā kā es pie tā šobrīd strādāju. Iespējams, laba doma protams ir arī otra prezentācija: "Spiežam te - atveras tas - ejam te - dabūjam šito. PROFIT!" Šī prezentācija derēs, ja pirmās prezentācijas iespaidā, ieinteresētai personai (visdrīzāk, ka klientam) ir vēlme uzzināt, kā tas strādā.

Tā mana vēlme ir, paralēli pitchiem, pamēģināt atrast dalībniekus, kas saskata šajā idejā perspektīvu, "pavelkas" uz to un ir gatavi strādāt kopā. Bez dizaina un programmēšanas ir vēl citas lietas un iesaistītie cilvēki. Kas attiecas uz, Ko Tu esi gatavs piedāvāt un uz kādiem nosacījumiem? Ja Tu esi "pavilcies" uz šo ideju un esi gatavs piedalīties, mēs noteikti varam atrast vienotu sadarbības modeli, bet tad ir jātiekas un jārunā.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...