Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

1) Raksti normālus nosaukumus mainīgajiem, lai nav jāmin, ka `textBox7` tiešām satur SMTP host, nevis, piemēram, e-pasta adresi. Kas ir textboxī `textBox8` - vispār ir dziļa mīkla!

2) Šajās rindās:

using (SmtpClient smtp = new SmtpClient(textBox7.Text)) // te ir problema kad ievada smtp adresi,mana gadijuma gmail
	smtpPort = textBox8;

tu uz īsu brīdi izveido mainīgo `smtp`, lai to neizmantotu, bet kaut kādā mistiskā mainīgajā `smtpPort` ielasītu referneci uz `textBox8`, kuru tu vēlāk neizmanto. T.i. tās divas rindas mierīgi var izdzēst un nekas nemainīsies! Toties mainīgajā `client` tu hostname tā arī neesi ielasījis! Kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

textBox8.Text ir kur portu norada,bet kad ielieku 

using (SmtpClient smtp = new SmtpClient (textBox7.Text, textBox8.Text); // te ir problema kad ievada smtp adresi,mana gadijuma gmail,bet kad ielieku textBox8.Text ,kas ir domata porta m,izmet erroru...hmmm

Vienvard sakot doma ir ,lai cilveks var atseviski noradit smtp un portu!

Link to comment
Share on other sites

Viss strada,bet vajag ar laukiem,lai es aka kads var vnk noradit portu smtp pec savas vajadzibas,bet kad ieraksta manuali koda portu vis ok,bet kad lauka ieraksta tad tads error,izrakaju googli bez rezultata.

 

Hmmm uz inbox dot lv iet ,bet uz gmail timet out  brrr

 

Aizgaja vis ok,neesu testejis citus smtp ,bet laikam viss ok.

 

if (textBox8.Text != null) 
                
                client.Port = System.Convert.ToInt32(textBox8.Text);

 

Edited by alibaba
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...