Jump to content
php.lv forumi

Palīdzība studentam par samaksu!


Worley

Recommended Posts

Tēma - BMW&Mercades benz.

Visām sadaļām nav obligāti jābūt pabeigtām vai ejošām.

Vajadzīgie punkti

*1

*2

*3- ja uztaisīs samasāšu vairāk(Kopēta no interneta man nederēs, jo majaslapu pārbaudis, tas tāpat kā viņa nebutu, bet der klucitis kursh staiga pa noteiktu celu un vinam jaizvairas no skersliem janokljust kkada gala merkji un ir uzvarejis, vai uzskrien objektam un ir zaudejis. :D

4- Nevarat, jo pildam lekcija tagad

*5


 

bet vajadzētu dropbox - uz gallerijas sadaļu

Sākuma lapā kaut ko ierakstītu bet mistisku.

javascript izlecošos logus no sāniem

Ja velme, var arī slideshow uztaisīt.

visas sadaļas vajadzētu noformatēt uz viena css un viena javascript faila 

 

Ar mani varētu sazināties šeit, pateikt, pa cik tādu brīnumu var uztaisīt man, pārskaitīšu naudu uz konta. ;)

 

Bet jāiekļaujas ir lidz piektdienas/sestdienas vakaram, būtu vēlams komentāros uzrakstīt savu cenu, pa lielam kurš pirmai piesakās un cena apmierina sazināšos, jo darbs vajadzīgs ar steigu, bet pašam nervus bojāt ļoti negribās. ;D

asda.jpg

Edited by Worley
Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga studēt, ja pats nevar neko uztaisīt :)

Pēc studiju beigām būs kārtējais ss.lv ieraksts, taisu lapas pa 100 eur. 

Neapvainojies, bet tā arī ir. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, foxsk8 said:

Kāda jēga studēt, ja pats nevar neko uztaisīt :)

Pēc studiju beigām būs kārtējais ss.lv ieraksts, taisu lapas pa 100 eur. 

Neapvainojies, bet tā arī ir. 

pilnīgi piekrītu šadus indivīdus ka indiešus vajag nīdēt ar pamatiem.

Link to comment
Share on other sites

Kur ir problema, ja jums samaksa par to? Man nav nekadas velmes tagad ņemt un taisīt kko, saskarties ar daudz problemam,kaut ka jau to izdaritu, tups neesmu, bet tik pat labi, kads var nopelnit 20-30e, 2? Maksimums 3 stundas ? Kur problma pelnit 10e stunda ? 

 

No tā ir atkarīga mana gada atzīme, ja neviens lidz vakaram nepieteiksies, tad taisīšu vien pats! Lidz svētdienas vakaram obligāti vajag pabeigtu 

Edited by Worley
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, reiniger said:

Lai daudz maz atbilstu ko vajag ir nepieciešamas aptuveni 8 h + 4h lai panaktu ka kods izskatās pēc iesācēja.

Vidēji freelance stundas likme sākot no 25 EUR/h. Tā kā laiks ir limitēts izstrādei, tad sākot no 50 EUR/h

Kodu man neskatisies, ja nebus galigi akurati kkads template ar mistiskiem kodiem un ahujennu izskatu man tās būtu 6-8h non stop darba, bet cilvekam

kas rubii tur nekaa nav man tak nevajag bmwforumu man vajag huinju aptuveni uzmetu ar paris sudiniem pashi pamati 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, foxsk8 said:

Kāda jēga studēt, ja pats nevar neko uztaisīt :)

Pēc studiju beigām būs kārtējais ss.lv ieraksts, taisu lapas pa 100 eur. 

Neapvainojies, bet tā arī ir. 

Šis gan nebūs taisnība :) Māsa kā reiz šobrīd studē IT projektu vadību un tas, kas viņiem ir jāizveido pirmajā kursā ir pat nedaudz bailīgi :) 

Arī ne-web-dev-etc-apguvējiem liek taisīt visādus brīnumus. 

Edited by jurgenz
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jurgenz said:

Šis gan nebūs taisnība :) Māsa kā reiz šobrīd studē IT projektu vadību un tas, kas viņiem ir jāizveido pirmajā kursā ir pat nedaudz bailīgi :) 

Arī ne-web-dev-etc-apguvējiem liek taisīt visādus brīnumus. 

Jā, es arī ar šo saskāros, līdzot bijušajai kolēģei šādas tādas lietas programmēt. Mācās lietas, kas nav tieši saistītas ar izstrādi, bet programmā ir programmēšana, tad nu nabaga studenti dabū cīnīties gan ar JS, gan ar C. Uzsvars gan uz "līdzēju", nevis "rakstīju viņas vietā".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...