Jump to content
php.lv forumi

#Majaslapa HTML + CSS


Worley

Recommended Posts

Labdien.

 

Es te tādā diezgan dīvainā jautājumā.

Nemētājas kādam uz datora iesākta html + css mājaslapa?

Nu būtu labi ja vairāk vilktu uz pabeigtu, skolā iet noslēguma darbs, bet no nulles negribas sākt, daudz laika man prasīs, bet laika diemžēl man ir ļoti maz.

Pa lielam vajag pāris sadaļas, pārtaisīšu, protams, mājaslapu pa savai gaumei vel mazliet, jo temats man ir Mercades Benz un BMW, bet būtu labi, ja būtu normāls template, jo nevaru jau lādēt no interneta, tur viņi tik daudz ir sarakstījuš tajos CSS , ka skolotājam uzreiz būs jasn, šitas no interneta, un izlabot tur arī nevar tā, lai izskatītos pēc mana darba.

Zinu, ka labāk būtu pašam uztaisīt, bet nu, tas aizņem laiku, kā jau mēs zinām, tāpēc būtu labi ,ja kāds būtu tik atsaucīgs

Derēs gandrīz jebkas, bet galvenais punkts lai CSS butu +/- normāli uzrakstīts, ar to man vislielākās problēmas ir , tālak pievienot un nomainīt jau mācētu.

Būtu ļoti pateicīgs .

Edited by Worley
Link to comment
Share on other sites

Nu, tā tas laikam gluži nenotiek... :D

Mans ieteikums praktiskam risinājumam -  aizej uz w3schools sadaļu par CSS, izstaigā visas nodaļas un izmēģini "Try it yourself" podziņas. Agri vai vēlu redzēsi piemēru, kas atbilst tavām vajadzībām, un kurā Tu vēl pats vari orientēties. To tad arī izkopē un saglabā pie sevis. Pieklājības pēc kaut ko bišķi palabo. Ar to varētu pietikt.

tryit.png.91b4dbe19c7b9c75a8921bc3bc5d5823.png

Edited by Leotard
Link to comment
Share on other sites

Kurā skolā ej?
Paņem jebkuru web lapu, kura patīk, piemēram, https://bmwcarclubgb.uk/
File -> Save page As ... un būs Tev gan html, gan css, gan js atliek tikai izlabot ar savu informāciju, aizvākt visu lieku un cerēt, ka aizsmērēsi ausis vērtētājiem.
Atceries, ka viņi jau var arī palūgt paskaidrot kādu koda rindu.
Kopumā taču nav nekas sarežģīts no css izdzēst liekās klases?
Aizvietot bildes un tekstus ar saviem?
Veiksmi mācībās!

Edited by webi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...