Jump to content
php.lv forumi

printful atsauksmes


Zefirs

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Diezgan čill, nevaru sūdzēties, patīk.

2. Yii2, laravel, php, vuejs, composer, ir pat go, neironu tīkli, mysql, git, phpunit, laravel dusk, aws (s3, sqs, etc).

3. Ja ir vakance, vēlme, prasmes, noteikti var kko mainīt. Es gan nezinu, kur var augstāk kāpt pēc programmētāja? Projektu vadītājs, CTO (cik tad tos vajag?)? Ir bijuši precedenti, bet meh, kodēt tomēr forši :). (Cilvēki ir migrējušo no/uz citiem uzņēmumiem, ja šeit/tur nepatīk)

4. Komandējumi depends no pienākumiem. Komandējumos brauc cilvēki, kas strādā ar ražošanas lietām. Ja strādā ar frontendu, nu īsti nav jēgas braukt. Ja jāievieš jauni produkti, ražošanas flow'i, tad komandējums visdrīzāk būs. (Pats esmu bijis 2 komandējumos 3 gadu laikā, bet ir cilvēki kas brauc vismaz 2-3 reizes gadā).

5. Īsti nezinu kā šo atbildēt.

Link to comment
Share on other sites

@Wuu, es esmu arī grupā (maponā gan, ne printfulā kā frontends).

Neredzu šķēršļus, ja intervijā pārliecināsi cilvēkus par savām prasmēm, algu prasīt šajā diapazonā. 

 

Par printfulu varu tikai minēt to, ka cilvēki kas tur atrodās, kad redzu tos staigājot pa ofisu - neizskatās bēdīgi un neapmirināti ar dzīvi.  

Un ārā pīpētavā reizēm sanāk reizēm dzirdēt sarunas, kur var noprast, ka printfulā programmēt noteikti ir interesantāk par kādu vietējo wp kantori. 

Link to comment
Share on other sites

@jurgenz Vai tad jāsalīdzina ir tikai "vidējo wp kantori"? :) Atalgojumu nosaka paša darbinieka spējas, nemācēšu teikt precīzi par DG / printful, bet vai tik nav tā, ka beigās atalgojumu "nogriež" dēļ fakta, ka ir bezmaksas pusdienas, soc. apdrošināšana, it kā forši, bet tai pat laikā - "spiesta lieta".

 

Link to comment
Share on other sites

Esošie darbinieki var nokomentēt precīzāk, cik tas aktuāli, bet viens bijušais darbinieks par pāris darvas pikām reiz stāstīja. Jālieto DeskTime, kuru pašu darbinieki gan labi māk apjāt. Ar pusdienām esot tā, ka, ja pasūti ko sev ko īpašu, tad nevar gaidīt, kad citi paēdīs un tikai tad iet ēst, jo kāds cits jau būs apēdis un nāksies ēst to, kas palicis. Diezgan tiekot spiests uz dažādiem pasākumiem (pusdienas, apdrošināšana, dažādi kolektīvie pasākumi), kā dēļ algu nemaz tā necenšas pacelt.

Bet to man stāstīja jau pirms vairākiem gadiem, turklāt jau aizgājušais darbinieks, tāpēc esošie darbinieki lai precizē, kas un kā ir tagad!

Ko pats esmu pamanījis - agrāk viņi negatīvi izteicās par attālinātu strādāšanu. Tagad tas ir mainījies, jo pat sludinājumā piedāvāja tādu iespēju - laikam jau trūkst darbinieki.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, e-remit said:

Esošie darbinieki var nokomentēt precīzāk, cik tas aktuāli, bet viens bijušais darbinieks par pāris darvas pikām reiz stāstīja. Jālieto DeskTime, kuru pašu darbinieki gan labi māk apjāt. Ar pusdienām esot tā, ka, ja pasūti ko sev ko īpašu, tad nevar gaidīt, kad citi paēdīs un tikai tad iet ēst, jo kāds cits jau būs apēdis un nāksies ēst to, kas palicis. Diezgan tiekot spiests uz dažādiem pasākumiem (pusdienas, apdrošināšana, dažādi kolektīvie pasākumi), kā dēļ algu nemaz tā necenšas pacelt.

Bet to man stāstīja jau pirms vairākiem gadiem, turklāt jau aizgājušais darbinieks, tāpēc esošie darbinieki lai precizē, kas un kā ir tagad!

Ko pats esmu pamanījis - agrāk viņi negatīvi izteicās par attālinātu strādāšanu. Tagad tas ir mainījies, jo pat sludinājumā piedāvāja tādu iespēju - laikam jau trūkst darbinieki.

Par DeskTime: Jālieto ir, ir cilvēki, kam nav, bet reāli neviens neko sliktu nav teicis DeskTime sakarā, pašam ērtāk arī sekot līdzi savām darba stundām.

Par pusdienām: Nav nekāda pasūtīšana individuāli, kas ir to liec.

Par spiešanu un algu - nepiekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...