Jump to content
php.lv forumi

palīdzība studentam


Santa Inda

Recommended Posts

Labdien,
esmu pirmā kursa biznesa studente ar kursu webprogrammēšanā. Diemžēl lekcijās nepaspēju tikt līdzi un visu saprast. Vai varu te atrast kādu,kas man online vai on life režīmā paskaidrotu, iemācītu. Darbs nav grūts, kā jau studentiem,kam tas nav pamatpriekšmets, tomēr nesaprotu pat kā pareizi iesākt. Protams, ar palīdzību piedavaju atalgojumu :) 

Paldies,
Santa

Link to comment
Share on other sites

konkrēti ir tā - man ir skice ka tam apmeram jāizskatās. Obligati man jāuztaisa hederis, galvenā izvēlne. sākumlapas dizains, manuprat, ir vienkāršs, talak aiziet uz tādu kā sludinājumu daļu. ir lietas,ko es drīkstu vēl nezinat, bet man tām ir jāatstāj vieta. Tatad - "lapas skelets", heders, izvēlnes, tas ir tas,kas vajadzīgs. un atklati sakot - nesaprotu kā to izdarīt, pat ar w3schools. neesmu galīgi tupa, domaju,ka ar nelielu smadzeņu iebīdi, visu pati sapratīsu, bet vajag to iebīdi :D paldies :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi galīgi tupa, tad w3schools būs gana daudz lai šīs, Tevis pieminētās lietas izdarītu.
Viss atkarīgs no ieguldītā laika, un "eksperimentiem"

Ir neskaitāmi linki, kur iemācīties/skatīties kā citi dara ar savām skicēm, gataviem dizainiem.

https://code.tutsplus.com/ebooks/from-photoshop-to-html
https://www.wikihow.com/Create-a-Simple-Web-Page-with-HTML
https://www.w3schools.com/html/default.asp

Viss atkarīgs no vēlmes ieguldīt tajā laiku.

Link to comment
Share on other sites

laika man nav daudz, kā jau studentiem ar pēdejo brīdi. tpc atļaušos prasīt dumjus jautājumus.
CSS - stili - vieta,kur es norādu kā lapai jāizskatās? šajā gadījumā - savā atsevišķajā CSS lapā es norādu fona bildes lielumu? kā arī - CSS man ir jāsadala header/content/footer? to izvietojumi, krāsas, fonti?
tā lēnām, pa soļiem.
ar logo tiku galā, woohoo, pat viss vakars nepagāja.
mēģinu likt valodu, tā man vsp neparādās. pieņemu - kaut ko neparezi rakstu, ar kļūdu. no rīta izdomāšu. 
logina vieta un izvēlne (filtru vēl nemēģināju) man ļoti smuki izkārtojas vertikāli pie kreisās malas, vieni zem otriem. tpc,ka stilu lapā kaut kas nav pareizi?
 

Paldies!

pirmalapa.png

Link to comment
Share on other sites

https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_background-size.asp

vienā vai vairākos failos, galvenais, lai pārskatāmi un ērti

īsti nevar saprast - tajā bildē ir mērķis vai sasniegtais rezultāts, pēc teksta īsti nevar saprast

bilde ir glīta, bet arī mazliet haotiska:

  • izvēlnes - skropstas, atrašanās vieta, ... ir dažāda stila, tam ir kāds pamats?
  • to izvēļņu jēga, kas parādās atverot  'skropstas', 'cena', 'laiks' u.c.?, un ko tur var meklēt?

pagaidām ir glītu vizuālu elementu kolāža, kas slikti pārdod pat nezinu ko - sludinājumu lapu, skaistumkopšanas salonu?

 

Link to comment
Share on other sites

paldies par linku, pēc darba ķersos klāt un mēģināšu!
nu šī ir tikai pirmā lapa ar mērķi ,lai kļūst vieglak lietojama kā šī 
http://www.skaistumnica.lv/
doma līdzīga - ir filtrs,kas atlasa man vajadzīgo un piedāvā variantus, ka arī es vnk ieeju, teiksim, skrosptu sadaļā un tad tur notiek kas līdzīgs ss.com
ļoti labi saprotu,ka ar savu ši brīža līmeni man vel daudz daudz daudz darba, bet nu uz eksamenu 5-dien visu vēl nevajagot :D
izvēlnes noteikti nebūtu dazada stila, man tur bolds lai parādītu kā izskatās klikšķa brīdī.
un tur kur tās 3 bildītes, tas manā galva ir galerija.

te man ir arī turpinajums, kā izskatās "sludinajumu daļa"

tgd man tam laika nav, kka ir jāsaliek tas,kas ir, ņemot vērā,ka man ir tikai logo, bet es ļoti labprat uzklausīti viedokļus un kritikas,lai es reiz viņu uztaisītu tiešam lietojamu :)  ja Jūs sakat,ka haotiska, kkas ir jalabo :D

 

otralapa.png

tresalapa.png

Edited by Santa Inda
Link to comment
Share on other sites

Tas fonts ir baigi nelasāms. Ieteiktu palietot vismaz standarta fontus, sākumā. (Google Roboto kaut vai)

Valodas neies tik viegli cauri kā uzkliko, un viss notiek, jo tā iedomājies. Cik daudz esi darījusi priekš valodām, saistībā ar kodu?

Kā jau ieleja teica, diezgan grūti saprast sākumā kas tieši tiek pasniegts.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mhm. Ko jums tur tajā biznesa skolā māca. Kopš kura laika uzņēmējdarbības sastāvdaļa ir Web programmēšana? Tā ir ilūzija, ka cilvēks, kurš nekad neko nav programmējis var uzreiz no ielas apsēsties pie datora un "čiki briki" pāris vakaru laikā kursa darba ietvaros uzprogrammēt stilīgu mājaslapu. Tam, kurš izstrādāja mācību programmu, ir bijuši salmi galvā. Tas gluži vienkārši nav iespējams. Zili-zaļi-sarkanus DIV taisnstūrīšus pazīmēt ekrānā pāris vakaros var iemācīties, vairāk neko.

Edited by Leotard
Link to comment
Share on other sites

Manā skatījumā pietiktu, ja biznesa cilvēks zina, ka Themeforest var nopirkt jau gatavus šablonus visiem dzīves gadījumiem. Pārējais nav viņa rūpe. Varbut advancētam indivīdam būtu labi zināt, kāda ir atšķirība starp .html un .css failu. Bet arī tas jau ir par daudz, ņemot vērā, ka lielai daļai cilvēku pat failu paplašinājumu rādīšana datorā ir atslēgta...

Edited by Leotard
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...