Jump to content
php.lv forumi

padoms


quattro7

Recommended Posts

Sveiki, visiem un laimigu jauno gadu. 

Es jau sen dzivoju arpus Latvijas,  tagad parvacos un Vaciju. Latvija nekad nestradaju par programetaju un isti nezinu cik vispar seit maksa.

Vacija man loti patik, paslaik stradaju ka web developer viena kompanija (digital agency). Stradaju ar tadiem klientiem ka (siemens, roche, hp, samsung, bmw). Parsvara nodarbojos ar frontend stuff un parzinu (html, css, sass, bootstrap, foundation, uikit, wordpress, jquery, ajax, angular 1, vue.js, php,  laravel, mysql, postgresql).  Esmu mid-developer.  

Gribetos uzinat, kada alga varetu but Latvija ar tadiem skilliem? Jo ir dzirdets, ka ari Latvija var normali dzivot ja strada laba vieta. 

Vai ir reali pelnit kadi 1700 euro (uz rokas) un ar laiku uz augsu? 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

diezgan jau loģiski, ka uzņēmums pats nosaka, kas tam ir un kas nav komercnoslēpums, tam pāri stāv tikai kaut kādas likumos atrunātas lietas

bet algai nevajadzētu būt komercnoslēpumam, lai izpaliktu visa tā māžošanās ar vārdiem un jēdzieniem, "ieguldītajam darbam atbilstošs konkurētspējīgs atalgojums un bezmaksas tēja" u.t.t.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zefirs said:

Jā un Nē.
http://www.lvportals.lv/visi/e-konsultacijas/12752-darba-samaksa-var-but-komercnoslepums-ja-par-tadu-tiek-noteikta/
 

Man izpauda bijušais darbinieks, tātad manā gadījumā Nē.
 

Domāju, ka darba devējam ir tiesības noteikt par komercnoslēpumu tikai to informāciju, kur ir viņa kā darba devēja informācija - tātad to, cik viņš maksā atalgojumu, bet ne to informāciju, kura ir privāta darba ņēmēja informācija - tātad to, cik darbinieks saņem. Tas, ka šī informācija ir stipri korelējoša, nenozīmē, ka darba devējs to var noteikt kā savu komercnoslēpumu.
Praksē jebkuram darbiniekam šī informācija būtu tāpat jāizpauž, ņemot kredītu vai grāmatvedim, kurš kārto tavu kā privātpersonas grāmatvedību, piemēram, par IIN atmaksu, utmldz.

Link to comment
Share on other sites

Māžošanās un muldēšana. 

Vārdnīca. Konkurētspējīgs atalgojums = īsais tulkojums " esam skopi ". Garais tulkojums = " mēs paskatīsimies, cik tādi kā tu var nopelnīt pie citiem. Piemēram, no 1,0 līdz 1,2. Mēs sākumā ceram Tev maksāt 0,8, tomēr esam gatavi pieciest 1,0. Gadījumā, kad lētāku nevarēs atrast. 

Komercnoslēpums = " esam skopāki nekā mūsu konkurenti ". 

No Vācijas braukt uz Latviju neizskatās laba doma. Slikta doma. 

Edited by Colossus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...